reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Mikalda moim zdaniem nie zrobiłaś niczego złego. I wiem,że to było na pewno silniejsze od Ciebie. Główka do góry:tak:.

Kabaretko ja Cię popieram z tym powiadomieniem ojca o płci dziecka. Po pierwsze da mu to do myślenia po drugie nie będziesz mogła sobie niczego zarzucić.

AdiLeo,a tata Haneczki łoży na utrzymanie Malutkiej,czy jeszcze nic nie ustaliliście?
 
reklama
Jak ja powiedziałam swojemu, że to będzie córeczka to miałam wrażenie, że wogóle go to nie obeszło. Oczywiście nie miał czasu rozmawiać ale obiecał zadzwonić później i do tej pory tego nie zrobił. Więc ani mi nie ulżyło, ani jego to wcale nie interesuje, a już napewno nic to nie zmieniło.
A jeśli chodzi o zakupy to polecam poszukanie jakiejś hurtowni art. dziecięcych w Waszej okolicy, która prowadzi również sprzedaz detaliczną. Ja wiekszość rzeczy w takiej kupiłam i muszę przyznać, że niektóre ceny były trochę niżesz niż w sklepach. No ale niestety trzeba najpierw się w tym rozeznać :-)
 
Hmm dziewczęta sorry,że Wam to napiszę...ale czy mogłybyście nie pisać posta pod postem? Potem jest trudno się połapać...I tak wogle,w regulaminie forum jest zaznaczone,że nie należy nabijać postów,tylko jeśli zapomni się czegoś napisać to jest taka opcja jak edycja posta. Jeżeli nikt przez 6 godzin pod Waszym postem się nie odezwie dopiero wtedy można napisać kolejnego pod spodem. Nie piszę tutaj złośliwie,chodzi o to,że przez takie coś moderatorki mogą mieć nieprzyjemności,a poza tym niebawem ma zostać przeprowadzona akcja na forum przeciwdziałająca takiemu zachowaniu i mają iść ostrzeżenia.
 
Dziś już mi trochę lepiej,ale coś mi się wydaję że w jakąś depresje popadłam :-( i to już chyba od dłuższego czasu,nic nie robię,najlepiej to bym z łóżka nie wstawała i nic nie robiła. Wczoraj aż o to się z mamą pokłuciłam, trochę mi przemówiła do rozsądku i kazała się czymś zająć.Więc od rana sprzątałam,zajmowałam się cały czas czymś i jest chyba lepiej,bo przynajmniej wtedy nie myślę :-(.
Jejku jak ja bym chciała mieć już swoje maleństwo przy sobie,przelać całą swoją miłość na ta maleńka istotkę i nie myśleć...

kabaretka ja wczoraj napisałam smsa do ojca mojego dziecka,i wcale mi z tym lepiej nie jest,jak by chciał wiedzieć co za płeć to by zapytał ... Ja już sobie obiecałam że nic więcej do niego nie napisze,ma nas w dupie i tyle. Kurcze wydawało mi się że go znam,że jest innym człowiekiem i się myliłam zawiodłam się bardzo :-(,nie wiem czy jeszcze kiedyś będę potrafiła komuś zaufać,czy wogóle będę chciała ? :confused:

AdiLea tak szybko maleńka zaczeła wyrastać Ci z ciuszków ?
Jeżeli chciałabyś się pozbyć ubranek,to chętnie od Ciebie odkupie :-),bo u mnie prawdopodobnie dziewczynka będzie,bo strasznie zbrzydłam ostatnio :dry:,mam nadzieję że po porodzie wszystko wróci do normy :-)
 
Dziewczyny!!! Jestem po USG, prawdziwa euforia, moje przeczucie sie sprawdzilo. Bede miala syna!!! Strasznie sie ciesze. Az nie moge w to uwierzyc!!! Termin porodu wg USG to 21.06. A poza tym to wszystko jest w najlepszym porzadku. Ma duze oczka i usta. Przystojniak z niego bedzie... :)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli któraś z Was chce małe ubranka to mam kilkanaście,które mogłabym \wam odstąpić. A ja mam doła jak nie wiem...wszystko wszystkim,ale uważam,że nie zasłużyłam sobie na to co dzisiaj usłyszałam od kolegi M...i samego M... niby ktoś jeszcze dorzucił,że oboje są pijani ale to nie tłumaczy niczego...:-(

AdiLeo moim zdaniem powinnaś jak najszybciej poruszyć kwestię finansową póki ojciec Haneczki dogaduje się z Tobą (oby trwało to jak najdłużej).
 
Firanka nie doluj sie, moze nie warto??
AdiLeo fakt najlepeij jak najszybciej dogadac sie w sprawie finansow.
w sumie to sprawa ktora jest wazna.

ogolniedziewczyny to glowa do gory, kazda da sobie rade:)
 
Dziekuje AdiLea!!! Cala noc mi sie snil. Jestem taka szczesliwa, teraz jakos czuje ze to najlepsza rzecz ktora mnie w zyciu spotkala. Tak dumnie to brzmi: Bede miala syna. Nie moge sie doczekac.

I mam wiadomosc: Zuza76 urodzila synka. Sa juz w domku, niestety nic wiecej nie wiem.
 
reklama
kabaretka GRATULUJE SYNKA :-).Mam nadzieję że jutro moje maleństwo też pokaże co tam ma:-),już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty u lekarza :-)

zuza76 Gratulacje :-) wracaj do nas jak najszybciej :-)

firanka bez wnikania,wydaję mi się że nie powinnaś przejmować się co On mówi,a tym bardziej że jeszcze był pijany...

Byłam dzisiaj z mamą na małych zakupach,szukałam jakiejś kurtki dla siebie bo w płaszcz się już nie mieszczę,ale nic takiego nie znalazłam :confused:.Dziewczyny a wy w czym chodzicie,kupowałyście specjalnie jakieś kurtki czy mieścicie się w swoje stare? Byłam też w paru sklepach dla maluszków, jest mnóstwo ślicznych rzeczy:-) miałam ochotę coś kupić,ale powstrzymałam się:tak:. Jak się jutro dowiem jakiej płci będzie moje maleństwo,od razu wybieram się na zakupy :-),czuję że sprawi mi to tyle przyjemności :-)
 
Do góry