reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Milkada bede trzymac kciuki, i czekac na twoja radosna nowine po USG. A lekarz powiedzial mi ze mam duuzy brzuszek. A co do plaszcza to jakos sie ledwie mieszcze - czekam na wiosne :) a w jakich sklepach ogladalas ciuszki? Bo ja dzisiaj w smyku bylam i dla chlopcow NIC nie bylo.
 
reklama
Witam dziewczyny,

pare dni temu urodzilam moja coreczke i mimo, ze nie wiedzialam do konca jak na nia zareaguje to teraz z kazda godzina kocham ja bardziej.
Porod mialam dosyc ciezki, trwal prawie 2 dni, na koncu bylam juz tak oslabiona, ze dostalam goraczke i zrobili mi cesarskie ciecie z czego teraz bardzo sie ciesze ;) Ojciec malej byl ze mna w czasie porodu, bardzo mi pomogl jako czlowiek, ale za to teraz sciska mnie w sercu, cierpie, bo tak za nim tesknie, ale to wszystko ciezkie, za ciezkie.
 
Kinga 78 Gratulacje :-),troszkę Ci zazdroszczę że już masz swoje maleństwo przy sobie,ja już się nie mogę doczekać :-)
 
Witajcie mamusie...
Kabaretko ja wczoraj jakoś tak byłam strasznie podłamana,że zapomniałam pogratulować synusia.

Kingo gratuluję córci. Nie łam się będzie dobrze.

Zuza gratuluję!!!

Ehhh Oliwko może nie warto,sama już nie wiem...

Mikaldo wiesz dzisiaj już praktycznie zapomniałam o tym,że wczoraj wyszłam na egoistkę,dziwkę i cokolwiek innego...

A ja...dzisiaj weszłam na naszej klasie na profil NickaPaina i zrobiła mi się tak kure*sko przykro,że nie wiem. Usunął zdjęcia moje i Nicole...nie chodzi mi o moje zdjęcia,ale o zdjęcia Nicole...niby ją tak kocha,a usunął zdjęcia Nicole...:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Firanka nie przejmuj sie. Takie rzeczy nie maja wielkiego znaczenia. Wazne ze kocha maluka i ze sie nia opiekuje. Aa dziekuje za gratulacje.:-)

AdiLea 5:25 a ty nie spisz? Czyli to co wszyscy mowia, ze przez pierwszy miesiac malo spisz, to jednak prawda? Bo ja caly czas staram sie utrzymywac w swiadomosci ze tak wcale nie jest ;-)A jak tam Haneczka sie miewa? Kolka przeszla?

Milkada trzymam kciuki za USG, mam nadzieje ze twoj babel tez sie pokaze. A ja licze na to ze bedziesz miala chlopca, tak jak ja :-) Daj znac po USG, i pamietaj ten dzien jest twoj i ciesz sie nim, ciesz sie ze mozesz popatrzec na swojego aniolka.
 
AdiLea widzę że malutka spać Ci nie daje :-)

firanka nie przejmuj się,będzie dobrze ;-)

kabaretka no już się nie mogę doczekać wizyty u lekarza,mam na 15:30 :-).
Cieszę się bardzo że zobaczę maleństwo,to daję tyle radości :-).A co do płci do wydaję mi się że to jednak dziewczynka będzie,bo strasznie zbrzydłam ostatnio,strasznie stan skóry mi się pogorszył,wogóle nie mogę na siebie w lustrze patrzeć:-( mam nadzieje tylko że po porodzie wszystko wróci do normy :sorry2:.
Wczoraj wieczorem,moje maleństwo nie dawało mi spokoju swoimi kopniaczkami :-) i to wcale nie takimi delikatnymi jak do tej pory,już się boję co będzie potem jak maluszek jeszcze podrośnie :-)
kabaretka ile kg przytyłaś od początku ciąży?Ja chyba rekordzistka jestem :-D
 
reklama
Milkada sluchaj moja cera tez jest tragiczna, pojawiaja sie krostki (kiedy ja nigdy zadnych problemow z cera nie mialam) i tez na siebie w lustrze patrzec nie moge. gdyby nie moj niezawodny podklad kryjacy to bym pewnie z domu nie wychodzila :-) Uwierz mi ze nie ma reguly na to. A jak pan doktor spyta sie ciebie na co Pani liczyla, co odpowiesz? Ja powiedzialam ze na dziewczynke :sorry2:Chociaz sie ciesze ze synka bede miala. To taka duma. :-)
A co do przytycia to na poczatku ciazy wazylam 47 kg, a teraz waze 50 kg. Wiec jest + 3kg. Nie jest zle, ale w polowe ubran sie nie mieszcze, bo mam ogromny brzuch i piersi mi urosly o ok 2 rozmiary (mam teraz E :szok:
 
Do góry