reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

AdiLea a Ty jak się czujesz??Nic się nie dzieje??Opad Ci już brzuszek ? Albo masz jakieś inne objawy nadchodzącego porodu? Wiem że będziesz miała cesarkę,ale tak się pytam :-)
 
reklama
Właśnie opadł dzisiaj. I coś mi jakby cieknie. Wysłałam mame do apteki po BoboSafe żeby sprawdzić czy to przypadkiem nie sa wody bo mam do tego lekkie skurcze:wściekła/y:. Ale pewnie panikuje po prostu. To pierwsza ciaża i w ogole nie wiem czego mam sie spodziewać.
A jak u Ciebie?
 
I co zrobiłaś sobie ten test,jak wyszedł? A u mnie,to zależy o co pytasz? Niczego się dzisiaj z tych porad nie dowiedziałam,mam przyjść dopiero w środę bo nie było prawnika.
Opowiadaj co tam jeszcze,jak twoje odczucia że już niedługo zobaczysz swoje maleństwo,ja już bym chciała być tak blisko jak Ty:-)
 
Ciesz sie bo ciąza to naprawde fajny okres. Mi najlepsze miesiace zepsuł ten kretyn. Nie zdarzyłam zrobic tego czego zawsze chciałam jak usg 3D czy sesji z brzuszkiem. Nie moge powiedziec ze w 100% ciesze ze zaraz bedzie juz 'po'. Ja przede wszystkim sie boje że coś pojdzie nie tak, ze mała bedzie chora, ze mi sie cos stanie, ze nie poradze sobie sama z tym wszystkim.
Na test jeszcze czekam.
A jak sie czujesz?
 
Nie powinnaś się w ten sposób nastawiać,że coś pójdzie nie tak,zobaczysz wszystko będzie ok,jeszcze się będziesz z siebie śmiała że tyle panikowałaś :-).
Co do usg to mam zamiar się na takie wybrać 3D i 4D,tylko nie wiem czy finanse na to pozwolą bo to podobno dużo kosztuje,tylko z drugiej strony to naprawdę fajna pamiątka z okresu ciąży :-).A co do sesji z brzuszkiem,to naszczęście mam znajomego fotografa do którego się napewno zgłoszę,tylko brzuszek musi bardziej urosnąć :-).
A co do mojego samopoczucia to chyba nie jest aż tak najgorzej,nie płaczę już i tyle się nie dołuje co wcześniej,jestem dużo bardziej spokojniejsza.
Dzisiaj rano się troszkę przestraszyłam,byłam na zakupach i strasznie słabo mi się zrobiło,w oczach ciemno myślałam ze do domu nie dojdę ale to chyba z głodu:] Mama się śmieje że ona taka sama w ciąży była,jak gdzieś szła musiała mieć coś do jedzenia bo jak nie to właśnie takie rzeczy się z nią działy :]
 
Ostatnia edycja:
Jak Ci porobi zdjecia to wrzuć na forum. Nie ma nic słodszego niż taki średniej wielkości brzucholek;-).Faktycznie to usg troche kosztuje ale przynajmniej zobaczysz jak maluszek wygląda. Dzwoniłam do corfamedu i pani mi powiedziała ze po 31 tygodniu juz tego nie robią, wiec w moim przypadku niestety przepadło. A tak bardzo chciałam dowiedzieć się po kim mała ma usta:-p.
Dobrze ze sie trzymasz. Wazne zeby duuuuzo sie usmiechac bo to ponoc wplywa na dziecko. Mam nadzieje ze moje nie bedzie ryczec całymi dniami. Ja zawsze mam przy sobie cos slodkiego żeby w razie czego sie poratować. Po 6 miesiacu mialam takie napady glodu ze wstawalam kilka razy w nocy:-p.
A testu nigdzie nie ma:dry:. Pozostaje mi miec nadzieje ze to nie były wody.
 
Ja jakas dzisiaj spokojniesza sie czuje. Nie wierze ze juz 16 tydzien, czas rzeczywiscie leci.
AdiLea a ty masz jakies zdjecia z brzuszkiem? Duzy czy maly? :-)
 
Kabaretka luknij na profil AdiLea tam ma chyba jakieś zdjątka:] Ja też mam na swoim profilu,ale to z brzuszkiem to sprzed miesiąca prawie :] .
Cieszę się że już lepiej się czujesz,zobaczysz teraz będzie już tylko lepiej,trzymam kciuki :-)
 
Mam na profilu sam brzuszek. A teraz sie wstydze dodawac jakies aktualne bo jest cały w fioletowych paskach:/ Mam na dysku pełną dokumentacje jak rosło, kiedy itd. Mysle ze bedzie to kiedys fajna pamiątką.

kabarteka będzie coraz lepiej;-).
milkada nowe zdjęcia poprosimy!

Lekarz do mnie przed chwilą dzwonił i przełożył mi cesarke na niedziele:-). Teraz tylko byle doczekać w jednym kawalku.~
 
reklama
Do góry