reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Zuza76 dobrze ze jestes - martwilam sie czemu sie nie odzywasz.

Moja grypa - lepiej, chociaz bycie na antybiotyku w ciazy chyba do dobrych rzezcy nie nalezy. Przynaj mniej goraczka mi spadla i juz nie mam 39, chociaz caly czas czuje sie przemeczona, katar, okropny kaszel, lezenie w lozku i myslenie. Myslenie o nim, swiadomosc ze on po pierwsze wyjezdza do Stanow w niedziele jest ciezka, a ciezsza i na pewno glupsza jest ta nadzieja, ze moze sie odezwie przed wyjazdem i napisze glupiego smsa. Z drugiej jednak strony po co mialby sie odzywac, napisal ze nie chce miec kontaktu ze mna az do blizej porodu. Ale mi jest ciezko, nie moge o nim nie myslec, chociaz powinnam o nim zapomniec, najgorzej jest w takie dni jak dzis, kiedy niby sylwester, ostatni spedzalismy razem... Wogle denerwuje mnie jeszcze to ze wszystko mi sie z nim kojarzy, czy to cos w TV, czy jakas rzecz. Ja chce zapomniec o nim na zawsze, chce sie uzdrowic, wyleczyc i zaczac zyc...
 
reklama
ja wróciłam z podróży, w dwupaku czyli nadal z dzieckiem pod sercem... nie ma wyjścia, będę musiała urodzić to dziecko, urodzić jemu syna....:dry:
miejmy nadzieję, że nowy rok przyniesie dużo optymizmu i nadziei
 
witam wszystkich ... życze wam wszystkiego dobrego ... wiem że to dziwnie brzmi ... ale chcę byśmy miały wiarę i siłę ... wiem, że jeszcze nie raz będziemy płakały nad swoim losem ale dziś postarajmy się z uśmiechem przywitać ten nowy 2009 rok ...
dużo siły i wytrwałości - byśmy dzielnie same pokonowywały to co nam przyniósł ten właśnie odchodzący rok oraz mężczyzni którzy pozostali w naszych sercach i pozostawili w nas ... życie, kóre pojawi się w 2009 roku na świecie ...

do usłyszenia w nowym roku :)
 
Życzę WAM dziewczyny, żeby ten Nowy Rok
był dla Was szcześliwy,pełny wiary w lepsze jutro,

aby dzieci urodzily sie zdrowe,aby dawały Wam siłe,
żeby przyszły same jasne dni,problemy szybko znikały,
żeby sny były kolorowe,aby był czas,

aby zmróżyć oczy przy niemowlaczku,
abyście znaleźli tą bliska Wam osobe
życze WAM naj,najlepsze w Nowym Roku
 
Tez zycze wszystkim udanego, szczesliwego roku 2009.

Jak samopoczucie dzisiaj? Moje srednio, a patrzac na program telewizyjny to chyba sie pogorszy.
 
Jaka ja jestem niewyspana! I jeszcze przed chwilą przesłuchałam kołysanek ktore dostałyśmy na święta. Jesli na małą będą działać tak jak na mnie to z zasypianiem nie będziemy mieć problemów:-p.
A Wy jak sie czujecie w nowym 2009 roku?

kabaretka faktycznie program beznadziejny. Chyba ze ktos ma ochote na harrego pottera. Nawet na hbo nic ciekawego:dry:

sheeppy urodzisz sobie syna. trzymam kciuki żeby sie poukładoło.
 
reklama
Samopoczucie w miarę,mogłoby być lepiej ale nie jest aż tak żle:-). Mam nadzieję że ten nowy 2009 rok będzie dużo lepszy.Życzę wam tego dziewczyny z całego serduszka:-)
 
Do góry