reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
oj Katerinka za mna tez chodzi piwo, ale nie pije bo porod juz moze nastapic w kazdym momencie no i co wtedy?:))) Pijana mamuska pojedzie na porodowke, juz widze te naglowki w gazecie, hehehehe.
Juz jestem ustawiona z przyjaciolka na babski wieczor po porodzie, wiec wytrzymam:)
 
oj Katerinka za mna tez chodzi piwo, ale nie pije bo porod juz moze nastapic w kazdym momencie no i co wtedy?:))) Pijana mamuska pojedzie na porodowke, juz widze te naglowki w gazecie, hehehehe.
Juz jestem ustawiona z przyjaciolka na babski wieczor po porodzie, wiec wytrzymam:)
Życzę powodzenia:)a i spoznione Wszytkiego naj naj lepszego z okazji urodzinek :)A ile skączyłas????
 
katerinka111 kupuje NAN ha hypoalergiczny. jest tego 600g w kartoniku i kosztuje hmm... na zlotowki to by bylo 32zl. a starcza na jakies 4 dni... jak dla mnie to jest duzo.
a przeciez Fifin nie je tylko mleka. bo dochodza do tego deserki, obiadki gotowe badz dobre produkty na jego obiadek (ekologiczne warzywka w miare mozliwosci i odpowiednie miesko). moj ex sobie sprawy nie zdaje ile kosztuje utrzymanie takiego maluszka.
no, ale my eszytskie wiemy to doskonale. albo sie wkorotce dowiemy :tak:
gjaosia no to wszytskiego najlepszego za wczoraj :-). trzymam kciuki za rozpakowanie sie jak najszybsze :tak:
 
krropelka no wlasnie oni mysla ze rodzinne nam wystarczy na miesiac:) a tak dzieciatko ciagnie bez konca,nie wiem jak wy ale u mnie zawsze bylo tak ze jak juz zlotowki nie mialam to zawsze mala zachorowala porazka:-(,teraz najbardziej sie boje ze jak mala bedzie chora to i maly sie zarazi i bedzie szpital w domku a ja oszaleje,ale zarazki precz:-).
co do mleka no to jest dużo i tego tez sie boje ale chce karmic mojego brzdaca.
justysia ja bralam prenatal,potem prenatal dha jak mialam problemy a dzisiaj kupilam falvit mama 60 tab za 21 bo juz dla karmiacych jest odrazu,z kasa krucha a zawsze jest cos potrzebne tak naprawde,
gjoasia moze nam sie uda wszystkim kiedys browarka wypic:)
 
Hej,ja tylko na chwilę............dzień ok byłam z kumpelą na spacerze i lodach,zrobiłam porządek w szafie ale no właśnie ale:-(
podkusiło mnie żeby wejść na naszą wspólna z exem pocztę mailową,chciałam sprawdzić czy sobie radzi z pracą i co zobaczyłam??????????????
mój ex zalogował się na kilku portalach,gdzie poznaję się chętne na seks bez zobowiązań!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok:
poczułam się strasznie już wolałabym,że miał jakąś kobietę .................
ręcę mi opadły
ja się o niego martwię a on sobie ku.... szuka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
sorki ale musiałam się wyżalić,przykro mi i smutno strasznie:-:)-(
 
Hej,ja tylko na chwilę............dzień ok byłam z kumpelą na spacerze i lodach,zrobiłam porządek w szafie ale no właśnie ale:-(
podkusiło mnie żeby wejść na naszą wspólna z exem pocztę mailową,chciałam sprawdzić czy sobie radzi z pracą i co zobaczyłam??????????????
mój ex zalogował się na kilku portalach,gdzie poznaję się chętne na seks bez zobowiązań!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok:
poczułam się strasznie już wolałabym,że miał jakąś kobietę .................
ręcę mi opadły
ja się o niego martwię a on sobie ku.... szuka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
sorki ale musiałam się wyżalić,przykro mi i smutno strasznie:-:)-(
wiesz przykro jak sie czyta takie rzeczy,nie dosc ze glupi to jeszcze lekkomyslny,koeljny dowod na to ze jedno dziecko w drodze to za malo,i to jest najgorsze,zero obowiazku i wogole,luz blus,tylko my potem sie meczymy,moze zaloz swoje konta zebys nie musiala czytac takich rzeczy i nie rob sobie przykrosci,i nie mysl o taki m kretynie nie JEST TEGO WART i masz najlepszy dowod na to ze nie warto sie o niego martwic a czas zaczac myslec o sobie:)
 
Ostatnia edycja:
przyszla mama26 doskonale rozumiem jak sie teraz czujesz... i wiem jak to cholernie boli... moj ex w 2 dni po rozstaniu ze mna juz poznal jakas panienke na portalu randkowym. od tego czasu ma niezly rozped. z jedna nie wychodzi, pociesza sie kolejna. zero pomyslunku... i dopiero niedawno przestalo mnie to bolec. wczesniej mimo, ze nie chcialam z nim byc to jednak strasznie bolalo, ze on mowi jak to mnie kocha i jak chcialby znow ze mna byc i razem Fifka wychowywac a jednoczesnie nie przeszkodzilo mu to bzykac sie na prawo i lewo...
a dzis patrze na to tak: to juz jest za mna. ja juz jestem od tego wolna. to te kolejne maja problem, nie ja. ja sie jedynie moge cieszyc, ze mi juz d.upy nie zawraca i aktualnie nie chce do mnie wracac, bo obecna panienka sie jeszcze nie wyploszyla.
wiem, ze teraz czujesz sie z tym podle, ale uwierz - i do tego mozna nabrac dystansu a nawet odnalezc w tym dobre strony - chocby wlasnie to, ze to ja jest naszczescie za Toba :tak:
i tak jak pisze katerinka111 dla nich, ze jedno dziecko jest w drodze to jeszcze nie wystarczy. bo to przeciez nie oni nosza je w brzuchu, nie oni musza urodzic i nie oni martwic sie o wszytsko, co wiaze sie z nadejsciem dziecka.
facet zachowuje sie czesto jak byk rozplodowy...
katerinka111 no ja mam poki co szczescie i Fifek nie byl jeszcze chory odkad jest na swiecie. znaczy sie raz mial katar przez 3 dni i pokaslywal, ale przeszlo samo i to bez lekow. wiec poki co mam okaz zdrowia w domku :tak:. pomijajac nawaracajace wysypki i koniecznosc ciaglej diety jaka musze sama mu wymyslac bacznie go caly czas obseerwujac. i jak juz mysle, ze wiem od czego go wysypuje to nagle niespodzianka...
 
no wlasnie i wiecie co oni sobie moga pozwolic kiedy chca i gdzie chca ta mocza,trzeba to nazywac po imieniu:rofl2: ale o nas nikt nie pomysli,ja juz o sex nie mowie ale samo przytulenie dziala cuda i mozna sie troche podbudowac.
i to kretynstwo zamiast wykorzystywac czas ciazy i cieszyc sie miloscia bez ograniczen i sprawiac obojgu przjemnosc to wola isc w dluga i moczyc co popadnie,i tylko szkoda tych dzieczyn ktore moze sa naiwne i nie wiedza co ich czeka,no bo jak jedna zostawli to druga tak samo pozegna.i takiego na pewno facetem nazwac nie mozna tylko pi .................................
krropelka mi szkoda tych dzieci ,ktore maja skaze bialkowa czy co tam jeszcze,bo i sie mecza nic tak jesc nie moga i wogole,no i podziwiam rodzicow za wytrwalosc i cierpliwosc.
 
reklama
Cześć Mamusie :-)

anowi82 tak ja w przeciwieństwie do niektórych z Was czekam zawsze na sobotę i niedzielę bo brakuje mi przede wszystkim porannych harców z córeczkami rano i oczywiście śmigania w piżamie czasem do południa w niedziele ;-) chociaż już w niedziele wieczorkiem czekam kiedy pójde już do pracy bo czuje się czasem jakbym węgiel przewalała 2 dni :-D poprostu chyba złozę reklamację tylko nie bardzo wiem gdzie na moją Pauliskę ... gdzieś mi dziecko podmienili normalnie :-D:-D:-D chwaliłam się takim grzeczniutkim aniołkiem i się przechwaliłam ;-) odkad zostały razem z babcią to Paulinka jest taka rozbestwiona że rece opadają, ciągle tylko rączki wyciągnięte żeby ja brac na ręce, nie usiedzi ani chwili spokojnie, mało śpi w dzień a i w nocy zdarzają się dlużesz przerwy na niemowlece pogawędki, nie wiadomo co z nią robić a jak się nie robi tego co chce to krzyczy, wścieka się i pewnie gdyby mogła to by zębami zgrzytała :-D na szczęscie ma tylko 2 na dole narazie ;-) mozna sobie tylko wyobrazić w jakim stanie bywam rano w pracy :-D ale muszę to przetrwać bo wiem że za jakiś czas bedzie troszkę inaczej ... chociaż nie mówię że lepiej bo kto to wie ;-)

KRROPELKA ten Twój ex to naprawde świnia i ja bym uważała jednak bardziej na niego ... z tego co widzę bardzo wykorzystuje do swoich celów Twoje małe podknięcia i próbuje w oczach tamtych kobiet się wybielać że niby taki wspaniały jest :tak:ciekawe co następnego "mądrego" wymyśli ;-)

katerinka111 ja mam tak własnie często jak się obawiasz, tzn. starsza córcia czesto mi przywleka ze szkoły jakąś infekcję wirusową i zaraz malutka jest chora. Więc jak ide do lekarza to rejestruje od razu obie a w aptece zostawiam fortune. No i w nijaki sposób nie można starszej odizolować bo wystarczy że ja jestem pośredniczką i mam kontakt z obiema i czasem nawet razem z nimi smarkam ;-)

ravenalka mi się też wydaje że to Twój ex jakies podchody robi ale chyba bardziej po to żeby wyczuc sytuację. To napewno niefajne uczucie więc Ci nie zazdroszczę ale myslę że przynajmniej utwierdzi Cię to z kim masz do czynienia tak naprawdę. Trzymam kciuki przed sprawą :-)

bezsenna a widzisz że dałaś radę przez tych kilka godzin bez Kubulka ;-) wiem jak się leci potem do domu ... jak na skrzydlach normalnie :-) moja Pauliska jak wracam z pracy tak się na głos już cieszy i normalnie z takim entuzjazmem że aż dech zapiera :-D i wskakuje mamusi od razu na rączki otwiera buziaczka i próbuje mnie całować ... kosmicznie to wygląda a ja mam od razu wyślinioną całą twarz :-D:-D:-D

adka696 dziewczyno jeśli sama nie zaczniesz się szanować to nie licz że ktokolwiek będzie. Okrutne ale prawdziwe i pora brać się w garść :-) wiem jakie to trudne bo większosć z nas musiała się z tym już zmierzyć i też bardzo kochałyśmy niegdyś swoich exów. Sama widzisz że on traktuje Cię poniżej jakiegokolwiek poziomu więc tłumacz sobie raczej bardziej to takimi kategoriami a nie tym że w jakis dziwny sposób nie potrafisz się mu przeciwstawić. Musisz być silna dla swojego dzieciaczka i zacznij już ćwiczyć tą siłe od teraz bo potem potrzeba Ci jej będzie więcej. Wiem co mówię :tak: nie wyobrażam sobie przebywania z kims taakim pod jednym dachem a co dopiero w jednym łóżku ... szok :szok:

oza pisz pisz i jeszcze raz pisz .... zobaczysz że dużo z Twoich trosk znajdzie tu odzew :-) ja tez ciągle powtarzam że to forum bardzo mi pomogło, przede wszystkim zajęło moje mysli i najppierw to ja byłam pocieszaną a potem stałam się pocieszającą :tak:

gjoasia no kurcze czekam z niecierpliwością na sprawozdanie z lekkiego i przyjemnego porodu :-D:-D:-D czego Ci oczywiście z całego serca życzę :tak:

No a co do mnie to dzisiaj pół dnia spędziłam na zakupach bo w tygodniu nie ma jak się nawet ruszyć po pracy. Nakupowałam Paulisce w tesco body z długim rękawkiem i śpiochy do spania bo były dosyć fajne obniżki niektórych towarów. Oj kasa co miesiąc na wszystko idzie kosmiczna ... ehhhh
 
Do góry