reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

asuzanna ja skads to znam,z mala mialam tak samo,jak zostawala z babcia to potem nie przychylnym okiem na mnie patrzala jak jej zwracalam na cos uwage,ale widzisz tak to jest z tymi babciami kochanymi.ale z drugiej strony masz opieke i nie musisz sie martwic:-), chociaz jest malutka jeszcze i pewnie do pewnych rzeczy sie przyzwyczai ,podziwiam cie za wytrwalosc z dziecmi i praca.
ty masz szczescie do zakupow,zawsze ci sie uda cos fajnego kupic,a co do kasy to kazda z nas to zna,szkoda ze nie ma kasy bez limitu dla samotnej matki:)
 
reklama
KROPELKA,katerinka111 dziękuję:-)
jest mi wstyd po prostu,że ktoś taki jest ojcem mojego maleństwa:-(
a z drugiej strony mam satysfakcję,bo odkąd odeszłam dobrze się czuję,mam zdrowe maleństwo,pracę i wspaniałych przyjaciól a on?długi,problemy,bezrobocie i do tego nawet nie może normalnej kobiety znaleźć tylko na erotycznych portalach:-D żałosne ...............tak nisko upaść............mieć kochająca kobietę,dziecko w drodze,perspektywy konkretnych pieniędzy i tak spaść na samo dno..............:no:
ale macie rację,martwić się nie będę i pomyśleć,że takie dno ostatnio błagało mnie o rozmowę,szansę.............dzięki Bogu nie skusiłam się na rozmowę i spotkanie,bo teraz bym bardziej żałowała:-)
miłych snów:-)
 
katerinka111 ja w sumie większość ciuszków dla małej kupuje w lumpkach ale jeśli chodzi o bielizne to wole jednak nowe. W tesco często są tansze rzeczy a i gatunkowo są super więc jeśli mam już kupować takie rzeczy to zawsze tam. Niedawno pojechałam do hurtowni dziecięcej i chcialam tam zrobic zakupy ale body z dł. rekawkiem kosztowało 15 zł za sztuke, gdzie w tesco wychodzi ok 7-8 zł. Więc różnica jest a i z kasą trzeba się liczyć bardzo niestety :tak:
A co do wytrwałości to czasem mam dość i chce mi się wyć ... no ale co robić, powyje do ksiezyca i pre do przodu jak czołg ... a właściwie czołgica :-D:-D:-D
 
przyszla mama wiec widzisz sama wyciagasz wnioski,a to ze on jest ojcem to kazda z nas moze sobie teraz pluc w twarz ale juz na to za pozno,ja z kim nie musze to nie gadam na takie tematy bo nie mam potrzeby a z drugiej strony co to kogo obchodzi,ja sie ciesze i tak ze bede miala mojego brzdaca, i pamietaj ze nie raz facet ktory nie urodzil dziecka lepiej je wychowa,znam pare przypadkow,
asuzanna no to masz fajnie,u mnie niestety w lumpkach jest drozej niz w skelpach,teraz jakies takie amerykanskie otwieraja :szok: i drogie,a co do tesco fajnie masz,ja mam daleko,a juz nie raz slyszalam ze jesli chodzi o ciuszki pampersy oplaca sie, ja nie stety jak mialabym jechac autem to na jedno by mnie wyszlo, co do hurtowni to u mnie jest to samo z ciuchami ,w zwyklym skelpie kupisz taniej,
a jesli chodzi o czolg,jak ktos musi to przebije wszystko i wszystkich :-)

a ja ide film ogladac do lozeczka:)ten brak snu zaczyna mnie dobijac,ale co zrobic pocieszam sie ze jeszcze troche,bo tak pewnie z malym bede siedziec:) juz sie nie moge doczekac i to prawda co ktoras pisala ze czym blizej to jakos dluzej.ale tyle wytrzymalam to dam rade ,buziaki
 
Ostatnia edycja:
Oza Mysle, ze my juz dluzej w tym siedzimy i po prostu jest nam juz latwiej z tym wszystkim, ale wierz mi, ze jak czesciej bedziesz z nami pisala, tym lepiej bedziesz sie czula, czego Ci zycze :)
Anowi no co Ty :)) Nie mam Ci nic za zle, to Ty powinnas sie wkurzyc, ze po kilku razach w koncu odpowiedzialam :zawstydzona/y: na szczescie nic nie jest ze stopka, ale slyszalam, ze czasem ciezko sie z tym uporac :/
Adka Twoj ex mysli, ze jak brzuszek sie pojawi to nagle wejdzie w niego dziecko czy jak? :) ja nie mialam brzucha do 6 miesiaca, dopiero wtedy zaczelo cos widac, a ruchy czulam duuuuzo wczesniej :)) nie mysl o ex, daj sobie i maluszkowi spokoj ;-) a papierosy .... hmmm jesli musisz .. ;-)
Krropelka czemu wlasciwie ex nie daje pieniedzy na Fifka? Wczesniej chyba dawal? Masz racje, ja na Twoim miejscu jeszcze bym mu liste zakupow zrobila :) ja Malemu znowu podaje inne mleko :( teraz jest Bebilon przeciw ulewaniu tylko ze jego jest 400g i kosztuje prawie 30 zl, ale mi starcza na 3 dni, bo moj jeszcze nie dostaje dodatkowych rarytasow :( a moj ex mysli, ze z pieniedzy ktore mi daje palac sobie buduje :confused2: a czemu Filipek pije mleko hipoalergiczne? ma skaze?
Justysia ja luteine chyba tylko 2 razy mialam pod jezykiem :) mialam okropne odruchy wymiotne (bo smaczne to to nie jest) i zaczelam ja polykac i bylo git :D ja bralam luteine do 21 tygodnia
Gjoasia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :-) Patrz nawet nie zwrocilam uwagi, czy byla pelnia jak ja rodzilam :confused2: a bedziesz karmic piersia? chodzi mi konkretnie o te papierosy ;) najgorsze to wytrzymac w szpitalu nie? :)
Przyszla Mama Widze ze Twoj ex nie proznuje :/ pewnie nie jest Ci milo, ale kopnij go w tylek, niech szuka kogo chce teraz, przeciez juz go nie potrzebujesz (fizycznie) :D
Asuzana ja mam juz wyszukany swietny lumpik :D tam jest sporo rzeczy dla maluchow i nawet tanio :) trzeba sie teraz z kasa liczyc :/

A moj ex nie przyszedl tez dzisiaj :D dzwonil ze jest chory i nie chce zarazic Nikosia :D no coz.... peszek :D Nigdy nikomu zle nie zyczylam, ale ... mam nadzieje ze to zapalenie pluc :evil: o Boze juz niedziela :eek: ide spac, dobrej nocki :)
 
hej
Obudziłam się z porządnym bólem głowy ,o koszmar :-(Jakby mnie ktos przywalił mocno kamieniem :(Moze cisnienie ,codziennie mnie boli głowa:(
Sniły mi się białe i brązowe myszki goniły mnie ,chyba to zle cos oznacza:(
 
Malemu znowu podaje inne mleko :( teraz jest Bebilon przeciw ulewaniu tylko ze jego jest 400g i kosztuje prawie 30 zl, ale mi starcza na 3 dni, bo moj jeszcze nie dostaje dodatkowych rarytasow

Ja swojej Paulisce też podawalam to mleko i wtedy strasznie mnie to pociągneło po kieszeni ... miesięcznie w sumie ponad 300 zł mi na nie szło niestety. Ale fakt że to mleczko jest bardzo skuteczne bo malutka przestała po nim ulewać .... problem był z tym nieziemski ..... tylkooooo to mleko jest zagęszczone i myslę że to była przyczyna takiego szybkiego przyrostu wagi u niej. Teraz podaję już Bebilon 2 i Paulisia przestała przybierać na wadze tak intensywnie tylko ciągnie się centymetrami w górę :-) ale też na poczatku nie chciala tego zwykłego mleka tylko musiałam podawać jej zagęszczacz żeby było takie jak bebilon AR :-) skubana pluła i nie chciała jeśc, dopiero po zagęszczaczu dała się przekonać :-) i musialam ją bardzo dużo dopajać bo miała straszne problemy z zaparciami ... niestety :-( ale teraz już przy soczkach, deserkach i zupkach wszystko się unormowalo :tak:

Miłej niedzieli wszystkim Mamusiom :-D:-D:-D
 
Asuzana ja wlasnie podaje to mleko bo Maly tez baaardzo ulewal, ale cos nie bardzo mu podchodzi, w sumie sie nie dziwie bo smakuje jak metal :/ mysle, zeby dodawal po 1 miarce do zwyklego Bebilon1 ale nie wiem czy bedzie to dawalo jakies rezultaty :/
Jak juz mowa na temat mleka, to odpowiedzcie mi na pytanie, bo ja sie zagubilam w tym wszystkim :) Na mleku napisane jest "Od urodzenia", czyli od 1 dnia zycia tak? wiec dlaczego w sposobie podawania jest, ze przez 1 miesiac 90-120 ml ? czyli jak dziecko sie urodzilo 1 stycznia to od 1 lutego mozna podawal 90-120ml ? Nie wiem i nie kumam :) Teraz podaje 120 ml co 2,5 godziny bo Nikos jest ciagle glodny, ale w sumie za kilka dni skonczy 3 miesiace,czyli zaczyna 4 miesiac w sumie, czy powinnam podawac juz tyle co w 4 miesiacu? Ja tego nie czaje :) a od kiedy mozna podawac jakis soczek, bo koper wloski nie bardzo przypadl do gustu mojemu paniczowi :) Dodam Wam zdjecie Nikosia, ropieje mu oczko okropnie i gdzies wyczytalam, ze dobrze jest polozyc na oczko saszetke z herbata hmmm :) a i zdjecie z nowa zabawka, ktora Niki wczoraj dostal od wujecka :)
 

Załączniki

  • DSC00199.jpg
    DSC00199.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC00219.jpg
    DSC00219.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 40
Hejka Mamusie:-)
ja dziś sama w domku,więc na spokojnie kąpiel w soli relaksującej:-)przyda się oj przyda:-Dtrochę jeszcze posprzątam i może kumpela wpadnie to gdzieś wyjdę ;-)
młoda1 masz rację nie potrzebuję go fizycznie swoje już zrobił:-D a tak poważnie :nie żebym się chwaliła ale zawsze uchodziłam za atrakcyjną,mądrą,zaradną kobietę,nawet teraz gdybym chciała mogłabym sobie kogoś znaleźć i poczułam się nic nie warta ,że ktoś woli dziwki pokazujące dupę na necie i oferujące seks bez zobowiązań ode mnie:szok:ale widać zbytnich szans nie ma na normalną znajomość skoro w taki sposób szuka:-D

pytanie znowu odnośnie łóżeczka:-)
znalazłam turystyczne z moskitierą,materacykiem,torbą podróżną,kieszenią na zabawki,modułem grającym i pałąkiem z zabawkami za 255zł+koszt przesyłki i się zastanawiam czy to atrakcyjna oferta?????;-)
adka ja się nie będę powtarzać bo dziewczyny swoje powiedziały,od siebie powiem jedno lepiej przepłakać mc,rok niż płakać całe życie...............ale to Ty sama musisz to poczuć i będzie już łatwiej.............
 
reklama
Hejka Mamusie:-)

pytanie znowu odnośnie łóżeczka:-)
znalazłam turystyczne z moskitierą,materacykiem,torbą podróżną,kieszenią na zabawki,modułem grającym i pałąkiem z zabawkami za 255zł+koszt przesyłki i się zastanawiam czy to atrakcyjna oferta?????;-)

teraz zazwyczaj ludzie kupują takie łóżeczka bo są wygodniejsze w przenoszeniu i wogóle i cena całkiem całkiem :)Wiec jak sie bardzo Tobie podoba to zamów:):tak:A jak zamówisz to wstaw link do strony ,zobacze z chęcią jak wygląda dokłądniej:)
 
Do góry