reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

raz mi smutno raz staram sie myslec pozytywnie... ale tak czy siak samotnosc tym bardziej w ciazy jest straszna:-( chyba rusze sie z domu juz upal mina na szczescie...
 
reklama
Gjoasia radze sobie calkiem dobrze, maly budzi sie raz czasem dwa razy w nocy, tylko go nakarmie i spi dalej, wiec nie ma tragedii :) hmm ciezkie pytanie :) w sumie czuje sie tak samo (psychicznie) jak w ciazy, wkurza mnie tylko fakt ze ojciec dziecka go jeszcze nie widzial :/ jak dla mnie przychodzic w ogole nie musi, ale skoro jest juz Nikos na swiecie, to moglby wrocic z tej Holandii chociaz na kilka dni zeby go zobaczyc, ale dalej mam go gleboko, a nawet teraz glebiej :-D
Mamusia2009 z suwaczkiem dasz sobie rade ;-) ja na pocztku cvhyba 3 dni to robilam az w koncu zrobilam :) nie przejmuj sie swoim ex, bedzie Wam lepiej bez niego :tak:
A ja bylam u lekarza z Nikim, przybral na wadze juz pol kilo od wyjscia ze szpitala, wazy teraz 3310g :D w koncu doprosilam sie o skierowanie do ortopedy, od razu sie zarejestrowalam, okazalo sie ze pierwszy wolny termin to 25 sierpien :baffled: myslalam ze szybciej bedzie, bo chce to zalatwic jak najszybciej, widze juz i tak poprawe w tej stopce, ale lekarz musi mnie skierowac na rehabilitacje, w szpitalu doktor powiedzial ze jak tego nie wylecze to maly nie nauczy sie chodzic, dlatego tak zalezy mi na czasie :-( poza tym lekarka przepisala mi dla malego witamine K, wit. D i jakis syrop na to jego wyproznianie, bo nadal tak prze, ale zalatwia sie juz normalnie :-) za to wszystko zaplacilam 80 ziko:eek: jeszcze kazala mi kupic Prenatal, ale dobrze ze mam witaminy z ciazy, to nie kupuje bo mi sie portfel robi co raz chudszy :) Lece, bo moj Ksiaze juz mnie wzywa heh Pozdrawiam :***
 
mloda 1 to dobrze ze nikos grzeczny chlopak jest,a z nozka bedzie dobrze,jaki on jest slodziutki,szczesciara z ciebie:)))))))
mamusia tak:) no my chyba juz w czworke mamy na pzadziernika i ty doloczylas nastepna w kolejce.bede miec chlopca( masz na suwaczku);-)
z tym suwaczkiem to ja tez nie umialam,wejdz na moj zrobisz tam swoj ,skopiuj go wejdz w ustawienia w lewym gornym rogu,edytuj sygnature i tam wklej i zapisz,i powinno sie pojawic jak bedziesz pisac,cierpliwosci ja tez sie pare dni tu ogarnialam

ja jakby co jestem juz w okolicy kompa
 
reklama
a wiesz co lepiej troche,wykapalam sie ogarnelam lazienke przespalam sie troche i mala juz mam w lozku i moge posiedziec troche,
u mnie duchota jak cholera a ty jak sie trzymasz?
a reszta co tak ucichla? oby u kazdego ok bylo
 
Ostatnia edycja:
Do góry