reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mamusia2009: Wiem że dumna jesteś ja też taka trochę jestem ale pomyśl nad tymi alimentami teraz jest fundusz więc jeśli nie on to oni ci dadza kasę i nie robisz tego przeciez dla siebie tylko dla maleństwa... a dla dziecka zawsze sie przyda...
 
reklama
kita ja jak poszlam w 5 tygodniu to tez mi gina powiedziala ze niestetynie moze ciazy stwierdzic... bo nawet pecherza nie bylo widac 5 testow pozytywnych po 2 tygodniach jak poszlam to juz serduszko bilo.... nie moze powiedziec blednej diagnozy jak nie widzi, moim zdaniem jestes napewno ale to naprawde za wczesnie
 
Jej dzieki dziewczyny za pocieszenie! Tak sie bałam na początku ale teraz to bym się zapłakała jakby było inaczej...

 
czesc dziewczyny pol dnia mnie nie ma a t u tule do czytania:szok: :)
witaj mamusiu:) wiec jednak kolejna istotka z malenstwe,glupie te dziady szkoda gadac,
kita zmien lekarza,moj tez ciazy nie widzial a 4 d pokazlo 10 tyg plod to byl szok:-)
samasamotna doly na bok,pamietaj szczesliwa mama szczesliwe dziecko,mi juz jest lepiej chociaz sie dzisiaj czuje jak by mnie czolg przjechal i jest z 35 stopni,niech te k,, wakacje juz sie skoncza
ania ja wiedzialamz ety nie wytrzymasz:) na terapie znim i co lekarz mu powie ze ma do ciebie wrocic,niech stara krowa sama idzie sie leczyc jka taka madra jest
 
mamusia .popieram kitte . nie obraz sie ale moim zdaniem nie ma co unosic sie duma tylko pomyslec o dziecku. gdyby chodzilo o mnie to tez bym nic od niego nie chciala bo to jednym slowem huj....ale nie moge odebrac dziecku mozliwosci posiadania ojca.
kitta jesli testy byly pozytywne to ciaza zapewne jest:) ale lekarza bym radzila zmienic. zawsze bdziesz spokojniejsza i pwniejsza:)
katerinka humor mam dzisiaj dobry tylko przeraza mnie to moje dziwne zachjowanie...nigdy nie bylam taka jak jestem teraz .
 
samasamotna ciezarne tak maja:) ja tez sprzatam jak oblakana wszytko mi przeszkadza,czekam az mama wyjedzie to dopiero zrobie przesiew po mojemu:)
fajnie ze bezsenne szczesliwa nalezy jej sie:)
mamusia a ty z ta kasa to uwazaj,zeby ci sie dobrze wiodlo ale jak ci kiedys na chleb zabraknie to zebys nie zalowala,a dziecko ciagnie jak cholera ;-)
 
dziewczyny ale ja mu niczego nie zabronie naprawde... ale ja osobiscie prosic sie nie bede.... podam ze jest ojcem ale nazwisko dam moje nie bede zabraniac sie widywac ani nic takiego. sama nie wiem tak szczerze co robic jak bedzie lepiej to jeszcze boli nie wiem czy dobrze robie,,,, ajjjjjjjjj doly jakies znowu mnie dopadaja:-(
 
mamusia . moim zdaniem powinnas wniesc sprawe do sadu. "tatus" musi poniesc odpowiedzialnosc za to co zrobił.
katerinka mi tez wszytsko przeszkadza niewiem co mi odbija z tym sprzataniem ..;// co sie stalo ze masz nerwe?
 
reklama
samasamotna a jakos po tych wynikach taki chumor mam byle jaki,raz sie smieje za chwile zla jestem jak kot,ogolnie dziwnie sie czuje i juz bym chciala urodzic,bede miala zajecie to bedzie inaczej,a tak jakos,dobrze ze forum jest
co do sprzatania to ja nie musialam dniami sprzatac i nie przeszkadzalo mi a teraz jakas pedantka.ale zajecie dobre czas szybko leci
 
Do góry