reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

normalnie to kopal mnie ze nie moglam wysiedziec, a wieczorem i rano dawal mi popalic, a od wczoraj wieczorem jakby dziecka nie bylo

z ex mam kontakt smsowy, dla mnie na poziomie zenujacym i szkoda mi na niego czasu i pieniedzy

jezdze samochodem i mam zamiar jezdzic do konca. z Piotrusiem jezdzilam do porodu i wszystko bylo ok
 
reklama
hm to moze faktycznie jak bedzie trzeba to sie daj do tego szpitala,lepiej dmuchac na zimne,widzisz jak samasamotna tez miala problemy ale jest juz dobrze,
no ja mam tez taki zamiar nie wyobrazam sobie bez jezdzenia.a co ma byc to bedzie
a ten cap jak cos chce wiedziec to powinien zadzwonic jak czlowiek a nie esy.ale oni tak lubia,nie maja odwagi zadzwonic :eek:

ide sie wykapac upal na maxa a mi to dobrze zrobi
 
Ostatnia edycja:
juz jestem,.caly czas nie moge sobie wyobrazic jka urodze i jak on bedzie sie wtedy zachowywal,i to chyba kazdy,przyjdzie z podkulona glowa:eek:

u mnie jest taka parowa ze znowu jestem cala mokra,nigdy mi sie takie rzeczy czyli siodme poty przez caly dzien nie zdarzaly a tu w ciazy porazka,jeszcze miesiac tych wspanialych wakacji i spokoj bedzie
 
Ostatnia edycja:
ja tez mam juz dosyc tych upalow, chcialabym zeby byl wrzesien, juz wtedy tylko odliczanie paru tygodni nas czeka a nie miesiecy

kurcze jakiegos dola lapie, zupelnie bez sensu:-(
 
gjoasia ja mma to samo zdanie od wrzesnia zostana juz tygodnie ostatnie przygotowania i wogole ktg wizyty i jakos zleci,a teraz widzisz mamy za duzo czasu i za duzo glupich mysli ,ty tez lapiesz? ja sie ruszam jutro z domu bo oszaleje
 
no lapie jakos, bo ta wizyta, zero zainteresowania od strony ex, upal i wszystko sie zebralo. juz nie moege sie doczekac jutra bo moze uda mi sie jakos na chwile zapomniec o tym wszystkim...
 
gjoasia to jutro nasz dzien i czas sie odstresowac,moze to cos da,ja mysle ze juz po porodzie bedzie nam latwiej bo nie bedziemy mieli czasu na doly zobaczysz
a ciekawe co anka od rana robi? oby nie dzwolnila i ie pisala do tej wysmienitej rodzinki...
 
Ostatnia edycja:
anka miala isc do jakiejs dziewczyny z rodziny exa, ktora mieszka niedaleko niego:)) mam nadzieje, ze pozniej wpadnie i opisze co wymyslila:))
 
reklama
Do góry