reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

bezsenna GRATULACJE !!!!! W KONCU DOCZEKALAS SIE SWOJEGO KUBULKA !!!! mam nadzieje ze nie meczylas sie za bardzo!
Samasamotna ta waga Kubusia to na pewno 1450 ? czy 1 pomylila Ci sie z 3 ?? ;) bo to troche malo :)
 
reklama
witajcie dziewczęta po krótkiej :-p przerwie :tak:

Panegiryka, młoda1, bezsenna... oczywiście ode mnie i Smoka wielkie gratulacje :-)

młoda1 Kubulek bezsennej ważył 4150 :) przestawiła się czwórka z jedynką :-p

krropelka, pamiętasz o filmiku dla mnie? :-D

a u mnie siako tako.
 
witajcie

bylam u lekarza no i jest w miare odbrze, ale bywalo lepiej

maly jest juz ogromny jak na swoj wiek, wazy 1345 i jest w gornej granicy. ulozony jest totslnie posladkowo, ale lekarz stwierdzil, ze ma jeszcze czas aby sie przekrecic. kazal sie nastawic, ze Macius bedzie z tych duzych dzieci i porod sam moze nastapic wczesniej no i nie wiadomo czy cesarka sie nie skonczy:-(.
wyniki tez gorsze bo musze brac zelazo bo jak stwerdzil gin dramatycznie spadlo, ale szyjka jest zamknieta i ladna, wiec nie musze jakos szczegolnie uwazac.
Co do ruchow to sa slabo wyczuwalne od wczoraj i jak sie to nie zmieni to w niedziele czeka mnie pobyt w szpitalu i jakies testy (nie dopytalam sie o co chodzi, moze ktoras z Was wie co mial na mysli?)

BEZSENNA GRATULACJE, W KOŃCU JESTEŚCIE RAZEM!!!!!
JESTEŚ BARDZO DZIELNA KOBIETA
 
a to faktycznie bedzie duzy,nie mam pojecia o jakich testach mowil lekarz,moze ma malo miejsca i stad sie mniej rusza,moj sie przekrecil jak lekarz stwierdzil za malo miejsca mial,obys doczekala konca w terminie i wszystko bylo dobrze,
 
no wlasnie katerinka mam jakies mieszane uczucia. bardzo dokladnie badal glowke malego, wspomnial pod nosem tez o torbieli w mozgu, ale pozniej zapewnial, ze wszystko jest ok. Jak wspomnialam o tych ruchach, ze maly jest psokojniejszy to od razu powiedzial o szpitalu i kazal byc w kontakcie telefonicznym. Dziwne bo wczesniej jak mu marudzilam, ze mam jakies chore wizje to mnie uspokajal, a teraz mam wrazenie, ze staral sie byc ostrozny w tym co mowi:(
 
moj maly jest o polowe mniejszy chyba wynika.mysle ze jak by sie cos dzialo powazengo to by zaraz zadzialal.a robil ci takie 4d ze wpomnial o torbieli,? jeny nie martw sie na zapas,tu stres nie pomoze a tylko ci zaszkodzi,mi lekarz tez mowil ze ruchy sa najwazniejsze i ich brak przez caly dzien jest jakims sygnalem,

a ja sie nie ruszylma dzisiaj z domu,poczytalam na necie troche/i jakas taka przybita jestem,chcialabym juz urodzic,a to jeszcze tye czasu
 
Ostatnia edycja:
kurcze moj Maciek to jakis gigant, nie wiem dlaczego, bo ani ja ani ex nie jestesmy jacys wielcy, mam nadzieje, ze zwolni swoje tepo tycia bo przeciez sie wykoncze:))
lekarz mi opowiadal, ze wczoraj u nas w szpitalu urodzil sie dzidzius w 26tyg. Wazy niecale 500gr, wiec jest totalnie ponizej skali i dzidzia zyje!!! Normalnie szok. Jak zapytalam sie o powod tak wczesnego porodu, to stwierdzil, ze najnormalniej w swiecie babeczce wody odeszly i zaczela sie akcja porodowa...

co do 4d to dzis nie robil, przestrzen wskazujaca na torbiel byl aswietnie widoczna na zwyklym usg
 
Ostatnia edycja:
o czym sobie tak poczytalas, ze sie przybilas?

u mnie jest taka duchota, ze gdyby nie lekarz to tez bym nie wystawila nogi z domu.
zauwazylam, ze jak jest taka pogoda to mamy gorsze samopoczucia, chyba cos w tym jest
 
reklama
a o tych problemach watrobowych i jak to po porodzie wyglada,,dobrze ze mam lekarza na ktorego moge liczycm
no u mnie upal nieziemski i jest jakos do du..!wiesz moja nie doszla szwag.urodzila wczesniaka w 7 miesiacu i mimo stanu krytycznego maly tez przezyl,teraz maja taka aparature ze nawet najmnijesze dzieci sie rodza i jest ok,ale wiadomo jaka to meka dla dziecka i rodzicow,ja nikomu nie zycze i mam nadzieje ze my wszytkie doczekamy swoich tygodni
ale jutro sie ruszam najpierw rano na zakupy z kolezanka a potem na wies jade z mala pooddychac wiejskim powietrzem bo w domu jednak czarne mysli przechodza
 
Ostatnia edycja:
Do góry