reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

acha do jego siostry,oby dziewczyna byla uczciwa wzgledem niej zeby potem ex sie nie czepial,
no pustka kazdy gdzies wyszedl ,mlode mamy zajete a reszta milczy,ale my tez bedziemy nadrabiac po jutrzejszym
a jak maly daje znac ?
 
reklama
troszke sie rusza, ale to i tak nie jest to co bylo, poczekam do tej niedzieli i najwyzej podjade do szpitala, zeby miec spokojna glowe
co do tej siostry to bym bardzo uwazala, ja nie ufam takim spotkaniom, bo wydaje mi sie, ze rodzina i tak zawsze stanie za soba. Moze nagada cos ani a pozniej i tak z rodzinka tylek obsmaruje:(
 
no jak bedziesz musiala to idz nie ma wyjscia sila wyzsza.
wlasnie z rodzinka roznie bywa a i tak ma dziewczyna stresa wiec niech ma luz,tylko pewnie przyjdzie od niej nakrecona na exa!!
u mnie rodzina ex dowala mu na kazdym kroku jak tylko moga

szkoda ze nie mieszkasz blizej to bym wpadla z browarkiem do ciebie i czas by szybciej zlecial
 
Ostatnia edycja:
oni maja swoje zdanie i wiedza ze powinnismy byc razem,ale mama pociesza jak moze jego.i twierdzi ze nikt go nie zmusi bo to bez sensu po co sie meczyc i wogole,ale wnuki akceptuja i maja gdziec co on mysli,sa za mna i to jeszcze mnie cieszy,tylko mowia ze jka chcial byc sam to sie z nikim nie powinien wiazac tym bardziej ze malej tez nadzieje narobil,ale takie to zycie powalone
 
wlasnie, najbardziej szkoda tych dzieci.
moj ex nie ma rodzicow, a szkoda. musze pojechac do nich na cmentarz. przyzeklam sobie, ze bez wzgledu na to jak nam sie z ex uloza relacje, to zawsze w miare mozliwosci bede odwiedzac grob dziadkow Maciusia, chociazby ze wzgledu na maluszka
 
a jakas inna rodzine ,znasz jego znajomych? no u mnie tragedia bo mamy wspolnych i jemu kazdy lep truje a mnie pociesza i mnie to meczy chociaz ciesze sie ze pamietaja
 
poznalam jego ciocie i cioteczne rodzenstwo, nie moge zlego slowa na nich powiedziec, ciocia wspaniala, ale niestety nie mam z nia kontaktu. wiem, ze miala klopoty ze zdrowiem i strasznie zaluje, ze nie mam do niej telefonu bo czasami mysle, czy wszystko u niej ok. wiem, ze moglabym zapytac ex, ale mysle, ze odebralby to jako wchodzenie w tylek, ze niby sie inyteresuje a chce sobie tego uniknac. moze kiedys bede miala mozliwosc jeszcze z ciocia sie spotkac i pogadac. zreszta chcialabym, zeby miala kontakt z Maciusiem.
Znajomych nie ma wielu. jego najlepszy kumpel tez zostawil dziewczyne w ciazy, wiec pewnie kibicuje mu i wspiera w podjetej decyzji. to ze tamten to zrobil to nawet mnie strasznie nie zdziwilo bo dla mnie zawsze byl dupkiem i czlowiekiem, ktory jest glupi, nawet ex czasami sie dziwil jego zachowaniom. Natomiast, ze ex to zrobi to uwierz, ze dalabym reke uciac, ze sie tak nigdy nie zachowa
 
gjoasia moj ex tez kochany tatus widzisz jak oni potrafia grac,
moze uda ci sie nawiazac z jego ciotka kontakt zawsze mialabys gdziec pojsc,
ja sie chyba zaraz poloze z mala do lozka
 
reklama
katerinka nie odwalaj numerow i nie kladz sie do lozka bo na forum pustka:(
co do cioci to chcialabym miec z nia kontakt nie ze wzgledu na ex zeby sie zalic, ale cholera powaznie polubilam ta kobiete, a bedzie przeciez ciocio-babcia dla Maciusia
 
Do góry