reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

katerinka czyzbys Ty byla dzisiaj w depresyjnym nastroju?? Nie martw sie...

Ja jutro tez ruszam na impreze, juz nie moge sie doczekac, w koncu wyrwe sie do ludzi. Boje sie pytan i tatusia itp, bo w pracy o mojej sytuacji wie tylko moja przyjaciolka, ale stwierdzilam, ze mam to w dupie, najwyzej cos odpyskne na odwal sie i moze nie beda juz sie o nic pytac
 
reklama
gjoasia nie wiem co jest moze juz jestm zmeczona tym wszytkim i co chwile cos dochodzi.pogadalam z mama,tak samo czeka na malego jak ja i mowi mala wychowalas to teraz tez dasz rade.i tak jakos razniej,
a to juz jutro to baw sie dobrze a ludzmi sie nie martw nie warto i tak gadaj i beda gadac,ja juz uslyszlalam tyle bajek ze po prostu szok
 
na szczescie tez mam duzo do powiedzenia na ich temat i ich prowadzenia sie w zyciu, wiec dam rade odeprzec ataki:))

moja mama znosila dzielnie moja sytuacje, ale od jakis 2 tygodni widze, ze jest jej ciezko sie z tym pogodzic, chodzi smutna i przygnebiona. czasami jak sie patrzy na moj brzuszek to widze w jej oczach zalamanie, ale wspiera mnie dzielnie, wiec za to bardzo jej dziekuje. ojciec caly czas jak sie bawi z Piotrusiem to wtraca cos na temat Macka, zeby oswoic go z tym, ze braciszek juz niedlugo bedzie, wiec jakos dajemy rade
 
gjoasia moja mame tez go gnebi ze tak postapil traktowala go jak syna,prawie mieszkal u nas a tu takie bum i tez nie rozumie jego wachan nastrojow,ale tez wie ze jak ona by mi jeszcze kontre robila to wiesz jaka bylalby atmosfera,mialaby byc bajka a tu trzeba akceptowac taka sytuacje
a najglosniej to sie cieszy mala i caly czas mowi ze bedzie go kochac i pomagac i zajmowac sie nim,a kazdy go przychodzi oglada go na plytce,bo ona nie podaruje,kochane dziecko :-D
 
moja mama tez traktowala ex jak syna... nie bede juz pisac bo mnie kurwica bierze

katerinka jak chcesz sie wyplakac to dawaj na polsat, jest fajny program, wlasnie sie zaczyna, ja juz sie poplakalam na poczatku, teraz sie "doplacze" i nie bede juz miala sily plakac nad tym co sie stalo w moim zyciu.:)
 
o nie ryczec nie bede gjoasia musze na oczy uwazac.ja tez tv ogladam . a ku...,i tak bierze ale nic juz nie zrobimy

zrobilam lody z bita smietana i mamy po lampce wina na potem z mama,normalnie jak z kolezanka,
 
Ostatnia edycja:
a no to jak nie mozesz plakac to nie ogladaj polsatu:))
j abardziej martwie sie malenstwem niz ex, mialam napisac mu jak bede po wizycie, ale nie mam na to ochoty
nadal nie czuje malego:(
 
a ja z mlodym objadam sie paczkami i popijamy sobie cole - normalnie zdrowa zywnosc
na wieczor mam piwko, ale raczej nie bede ryzykowac jak Macius sie nie bedzie aktywnie poruszal
 
reklama
ale tak normalnie czulas ruchy? ja tak srednio co godz pol mam kopa od malego ,masz kontakt z ex?
teraz wcinam co popadnie a potem jak bede karmic to sie bede martwic
a to ty masz auto? wyczytalam dzisiaj ze ciezarnej zaleca sie prowadzenie do 32 tyg,to prawda,ja i 2 miesiace bez kierowania,szok,ja jeszcze z checia na porodowke sama pojechalabym i sie przywiozla
 
Ostatnia edycja:
Do góry