reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

asuzana rodzinna skandalistko :-D. tez zycze udanej imprezy. no i poprosze raz jeszcze o fotke Paulisi w owej sukieneczce :tak:

Będzie fotka napewno :-) normalnie wszyscy paparazzi w pełnej gotowości :-D

Dobrze zmykam już bo jutro zamiast fotek pieknej sukienusi będzie wielka czarna dziura od mojego ziewania :-D Dobranoc Wam i słodkich snów :-D
 
reklama
asuzana przylaczam sie do zyczen dobrej zabawy i lez tylko szzcescia;] buziaki;*
krropelka mojej mamie po 4 dzieci poszedl tylko 1 czy dwa rozstepy wiec moze i mi sie upiecze mam nadzieje bonarazie to prawienie mam nie liczac tego tyłka wrrr :D ale to juz dlugo mialam ;[
 
samasamotna mnie sie wydaje, ze moja mama ma roztsepy, ale jakos nie moge sobie tego dokladnie przypomniec (tez urodzila nas 4) a z kolei moja siostra po urodzeniu 3 ma rozstepy, ale teraz po czasie i pod opalenizna sa raczej malo widoczne
chyba faktycznie czas spac. bo codziennie sobie obiecuje polozyc sie wczesniej a jakos nie moge :tak:. to forum wciaga...
 
wciaga wciaga i to jak :p ale jeszcze bardziej pomaga:)
ja jak narazie sama w domu jestem rodzice na weselu wiec pewnie poczekam sobie na nich bo sama w domu nienawidze zasypiać . wiec jeszcze pare godzin posiedze na kompie pewnie:D
 
Samasamotna Ja zaczęłam 38 :D 10 tygodni nas dzieli :) Jak dojdziesz do 30 tygodnia, to potem już zobaczysz jak szybko minie :)
Spojrzałam na mój suwaczek i aż mnie zniesmaczył. Sexu to ja nie uprawiałam od pół roku i się nie zanosi szybko na to, żebym znowu zaczęła to robić z kimkolwiek.
Się pochwalę, że mam już wszystko potrzebne do szpitala :) Jeszcze tylko muszę poprać ubranka i gotowe :) Spędziłam fajną sobotę z mamą na zakupach, a potem na pizzy. Jem jak głupia, ale co tam, w końcu sobie odbijam za te miesiące mdłości :)
A tym czasem miłej nocki Wam życzę :*
Asuzana Czekam na zdjęcia :)
 
no to super gratulacje bezsenna mam nadzieje ze faktycznie po 30 juz z górki bedzie.;] widze ze wszyscy spac idą ehh z kim bede gadac ? no coz papa dobranocwam;)
 
Samasamotna Pamiętam moje pierwsze usg. Takie potwierdzające ciążę. Kubulek miał wtedy 16 mm. Nie mogłam uwierzyć, że z tego potem wykształci się człowiek. Nadal uważam, że jest to cud i natura bardzo sprytnie to wymyśliła :)
Chętnie bym popisała, ale siedzę nad barokiem ;) Do 2 jeszcze posiedzę, później spać i o 8 pobudka i znowu nauka. Ta końcówka ciąży bardzo mnie mobilizuje :)
Ja przez całą ciążę czytam m.in tą stronę http://www.ebrzuszek.pl/ciaza/index.php?option=com_content&task=view&id=442&Itemid=116
 
reklama
bezsenna mi ten link do filmiku wyslala przyjaciolka , to byly pierwsze dni gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ,bylam zalamana . po ogladnieciu tego poglaskalam brzuszek i stwierdzilam ze nie usune tego dziecka tak jak chcial moj ex tylko ze urodze je. :) i poplakalam sie wtedy pamietam ..
ja jutro bede chyba spała do poludnia;DD
moje pierwsze usg nie byloprzyjemne cala droge do domu plakalam bo dopiero doszlo do mnie ze jestem w ciazy majac jeszcze wtedy 16 lat . wtedy bym napewno nie powiedziala ze bede taka szczesliwa :))a tu prosze
 
Do góry