reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

asuzana moj Fifinek ucial sobie przedobiednia drzemke dlatego ja moglam i popisac i zjecs swoj obiadek i nawet po nim pozmywac. dla niego obiadek juz mam wiec laba poki sie nie zbudzi :-) potem dam mu obiadek i tata zabierze go na specerek i w odwiedziny do sasiada :tak:
a tych lekow to naprawde wspolczuje. musi byc ciezko podac je takiemu maluszkowi i to tyle razy dziennie. ja dotychczas podawalam Filipkowi tylko kropelki witaminki D. i mimo, ze tego malo i tylko raz dziennie to mi sie ostatnio lobuz buntuje i usiluje wyrwac jak mu podaje. zabki?? to jednak dobrze Paulisie rozszyfrowalas, bo juz przeciez od dluzeszego czasu mowilas, ze lubi podgryzac i sie slini.
moj ex mial ponoc zeby w 4 m-cu, wiec widac mozliwe to jest.
no i fakt, ze dzidzia moze miec i luzna kupke i nawet lekka goraczke jak ida zabki.
 
reklama
Kabaretka gratulacje!!:tak:

widze ze niedlugo to chyba ja sama w ciazy tu zostane wszytskie juz urodzicie niedlugo:-D
bylam u lekarza wszytsko dobrzE!:) poza polozeniem malutkiej bo dalej jest posladkowe..ale moze sie jeszcze przekreci . a jak nie to cesarka chociaz szczerze mowiac to samaniewiem co bym wolała..troche sie boje rodzic naturalnie...
milkada -ile to juz dni po terminie?? bedziesz rodzic naturalnie??
 
achhhh jak ja uwielbiam wieczorki i tą ciszę boską :-D
milkada teraz już czekamy aż Ty się wysypiesz i kilka dni będzie przerwy a potem będziemy dopingować kolejne mamuski :-)
Panegiryka a co z Tobą? cos się ostatnio nie odzywasz a też w sumie już jesteś przy finiszu :tak:
bezsenna a co Ty na to wszystko? mam nadzieję że nie przeraża Cię zblizające się rozwiązanie ... jakby co to bedziemy pocieszac i uspokajać ;-)
samasamotna raczej nie ma co liczyć że zostaniesz sama w ciazy bo niestety przybywa ciągle jakaś nowa oszukana kobieta .... ale żeby dopatrywać się w tym czegoś pozytywnego to powiem że nasza mała rodzinka się przynajmniej powieksza. I nie martw się bo dzidzia ma jeszcze czas żeby się odwrócić. Moja Paolka zmieniała kilka razy położenie, fikała okropnie ale w końcu ułozyła się tak jak trzeba.
 
asuzana dziekuje za pocieszenie ;-) moja mala tez ruchliwa strasznie juz mi spac nie daje w nocy i rano mnie budzi wczesnie ahhh.:shocked2: niewiem jak wytrzymam do wrzesnia juz tak bardzooo bardzo chce urodzic malutka miec ja kolo siebie widziec jak wyglada :tak: chyba sie nie doczekam;D
 
Hej :)
Ja dziś cały dzień nad książkami i zaraz wracam do nich z powrotem. Wpadłam tylko na chwilę, żeby Was poczytać ;)
asuzana Ja przy finiszu, ale jeszcze nie mam ekscytacji, bo żyję terminami egzaminów ;) Jak mi się skończą, to wtedy będę mieć w głowie już tylko poród :) I wtedy będę pisać, że już się nie mogę doczekać :) Póki co u mnie nadal nic. Żadnego kłucia w dole, żadnych bóli. Pociesza mnie to, bo do 29 czerwca Kubulek musi czekać.
samosamotna No niestety, ale to racja, co pisze asuzana... Ciągle przybywa dziewczyn w takich sytuacjach...
angee77 Oj, mi też się łezka kręci w oku, jak pomyślę, że Kabaretka już jest z synkiem. Jak czytam jej smsy ze szpitala, to cała buzia mi się cieszy :)
abundzu Świetne masz te zdjęcia synka. Jak zawsze :)
Krropelka Mój ex ma tyle samo wzrostu :D Zawsze miał przez to kompleks, ja jestem od niego większa z racji tego, że on jest bardzo chudy, a ja mam kobiece kształty :] Trochę się obawiam tego, że Kubulek też nie jest póki co spory :( Bo raczej wolałabym, żeby był trochę wyższy niż ex, żeby urodził się duży i silny... No ale ważne, żeby był zdrowy.
 
ojj ale wam zazdroszcze ze juz tak nieduzo wam zostalo..
i kabaretce oczywiscie ze ma juz swoje malenstwo przy sobie :tak:
ahh mam tylko nadzieje ze szybko mi miną te dwa miesiace:D
a przez wakacje sie chyba zanudzeee;D
 
Tak tylko na chwilkę,chciałam zakomunikować że gdzieś od godziny 15 mam skurcze co 10 minut,trwają jakieś 30 sekund :dry:,byłam w szpitalu ale odesłali mnie do domu,bo wody nie odeszły i nie mam sensu żebym leżała !!! Mam nadzieje że w nocy może coś się ruszy :-):-):-).
Trzymajcie się :-):-):-).
 
No tak ale jestem zakręcona ... faktycznie że niektóre z Was mają jeszcze egzaminy. Ja tak dziobałam w pierwszej ciąży więc znam ten ból :tak: ale już niedługo bezsenna i mysli skupisz tylko na dzieciaczku :-) a tymczasem trzymam kciuki żeby wszystko zostało zaliczone :-)
samasamotna ten czas szybko minie zobaczysz ... ja nie mogłam doczekac się córci i nawet nie wiem kiedy a ona skończyła 3 miesiace. Leci bardzo szybko a Ty przynajmniej masz teraz czas żeby sobie pomalutku wszystko przygotować. To tak cieszy jak się szykuje na przyjecie maluszka :-)
milkada no w końcu !!! trzymamy kciuki żeby sie na dobre rozkręciło no i bądź dzielna :-) jeszcze tak dodam że szpitale czasem mnie wkurzają ... "nie ma sensu żeby lezała" ... głupota bo w tym momencie to powinni już dac jakąś kroplówkę i nie odsyłać dziewczyny do domu, tym bardziej ze jest po terminie. No ja w sumie lezałam 3 dni w szpitalu i czekałam aż lekarze zaczną wywoływac poród aż się wkurzyłam i sama zaczęłam rodzić :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
asuzana tez kocham wieczorki, bo wiem, ze juz nic mi ich nie zakloci :-)
bezsenna moj ex akurat jest gruby - przynajmniej z brzucha :tak:. ma taki jaki ja chyba w 8 m-cu ciazy :-D
samasamotna dasz rade!! jak my wszystkie. i ciesz sie ta nuda. bo jak bedziesz miala Maluszka obok to, jak juz nieraz tu wspominano, bedziesz marzyla by czasem wlazl do brzuszka i pozwolil sie wyspac, odpoczac i ponudzic :tak:
 
Do góry