reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Krropelka syn mojej koleżanki który był trzy miesiące młodszy od Adaśka szybciej nosił rozmiar 74 niż mój synek. Smok jak sie urodził miał 52 ,a jej jakies 77. Teraz Adaśko jest troszkę niższy i drobniejszy, ale za to w rozwoju psych-ruchowym dużo dużo do przodu. Wiec nie ma reguły. Każde dziecko jest inne:)

A tak w ogóle to czytam wykłady z chemii kwantowej i na prawde kurde ciekawe tyle że mi się nie chce. Wolałabym z Wami popisać i "poplotkować". Minus forum - brak normalnego kontaktu i tempa rozmowy :p

Kabaretka śliczny brzuszek. A ile masz wzrostu jeśli mogę zapytać? ;) No i w ogole wy wszystkie w takich seksownych majtkach chodzice kurde ,a ja pamietam jak bylam w ciazy to w jakis majtasach :p
 
reklama
asuzana Twoja Paulinka to naprawde "drozdzak". jestem pelna podziwu dla jej rozmiarow. piszesz 2m-ce 6kg i 64cm. az pobieglam po ksiazeczke filipka i czytam, ze on mial 6170g i 63cm jak mial 4m-ce.
 
kabaretka zgrabny brzusio :tak: a na tej fotce w koszulce wyglada jakbys pileczke zaladowala pod t-shirt bo jakos po reszcie ciala nie widac ciazy. dopiero goly brzusio nie pozosstawia watpliwosci, ze jest Twoj wlasny. ciesz sie nim ciesz. bo to wasze oststnie chwile :-D
renevalka a twoja corcia fantastyczna. i jaka ma grzywe bujna :-)
abundzu, asuzana ciesze sie i nie narzekam. zreszta Filipek w sumie nie przebywa duzo na rekach. szczesciara ze mnie, bo jemu czesto wystarczy jak jestem w poblizu.a ja jestem po prostu w szoku, ze moze byc taka roznica.
 
Kabaretka Super zdjęcia :) Ja takich mam niewiele, bo właśnie trudno mi jest sobie samej zrobić. Cała jesteś chuda tylko masz brzuszek :)
abundzu Ja właśnie też chodzę w wielkich gaciach :D
 
kabaretka - śLICZNY BRZUNIO! Pamiętam, że kiedys to srodkowe zdjecie widzialam na losowych slajdach u gory i sobie pomyslalam ''jaki zgrabny brzuszek...'' :-p Ale to bylo juz dawno, jak moj bylo o wieleeeee mniej widoczny, teraz mam i swoj :-D

revenalka - Mam nadzieje, ze u mnie bedzie jednak chlopak :D Co to by bylo, biedna dziewczynka nazywana caly czas chlopcem... :eek: :-p

Dzis piekny dzien, sloneczny.. mam nadzieje, ze u Was wszystkich :)
Pozdrawiam!
 
Ooo, az milo, dziekuje wam za komentarze. Fakt brzusio zupelnie jak pilka, z tylu jak ide to nie widac ze jestem w ciazy, ale z przodu to jakbym pilke lekarska wlozyla. Wogle na szczescie nie pojawily mi zadne rozstepy, jedyna rzecz ktora mnie przeraza to cellulit, jednak czytalam gdzies ze to jest taki typowo ciazowy wiec jest duza szansa ze po porodzie zniknie. Jak bylo z tym u was? Bo ja slyne z obsesji na punkcie mojego ciala :p

Abundzu ja do tych malych i drobnych naleze - mam 159 cm wzrostu.

Bezsenna ja prawie wogle nie mam zdjec z ciazy. Zaluje, ale sama sobie robic nie dam rady. Czasem mi jakas kolezanka fotke pstryknela i tyle. Ale generalnie malo tego jest.
 
Witajcie:-):-):-). Jejku ale mi się dzisiaj pospało,dopiero co wstałam :-),to aż dziwne że Kubuś dał mi tyle pospać,w ogóle jakiś taki spokojniutki był dzisiaj w nocy . Czyżby to cisza przed burzą :dry:.
kabaretka brzuszek prześliczny :-),no i te majteczki :-D.Ja tam się w taki sprzed ciąży nie mieszczę :sorry:,tylko mi tyłek urósł :-(,ale mam nadzieje że uda mi się wrócić do formy :-).

Tak czytam was dziewczyny jak o swoich pociechach piszecie,i ja też już tak chce :wściekła/y:.

Miłego dnia życzę :-).

A właśnie miałam się za pytać , termin swoich porodów ustalałyście na podstawie pierwszego USG czy miesiączki ???
Bo mi z USG na 22 czerwiec (robione w bardzo wczesnej ciąży)
A z okresu na 14 czerwiec :-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
kabaretka - Jesli moge spytac, czym smarowalas brzucha, i te najbardziej narazone okolice żeby uchronic przed rozstepami etc?

milkada - no, to juz tylko 3 dni do terminu :D Chyba, ze maluszek bedzie strzelal bardziej w ten drugi.
Też niewiem, jak sobie ten termin interpretowac...
Z OM mam na 3 października, z USG na 10, ale i tak uwazam, ze urodze wczesniej... we wrzesniu. Takie przeczucie :unsure:

Wczoraj jeszcze sie zastanawiałam nad imieniem, ale wieczorem oficjalnie zdecydowalam, ze bedzie Damianek :happy:
 
Do góry