reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Dzieci dają dużo radości. Wiem po córci wystarczy mały uśmiech i też się uśmiecham. A dzieci kochają nas bezwarunkowo nie to co faceci..
 
Nigdy nie wolno tracić nadziei. Matka mojej koleżanki została porzucona z małym dzieckiem, ojciec się wyparł. 8 lat później poznała innego mężczyznę, pokochał ją i jej dziecko z poprzedniego związku, dzisiaj nosi jego nazwisko. Nic na siłę, najpierw musisz stanąć na nogi, zamknąć rozdział z rozprawami, odchorować je, a później może ktoś się pojawi.
Mnie denerwuje, że na kobietę patrzy się przez pryzmat mężczyzny. To jest głupie, mamy XXI w.
 
Dokładnie każdy znajdzie swoje szczęście
:). A narazie najważniejsze są dzieciaczki. O przejście przez batalię sadowa.
 
Dziewczyny jak tam u was ? Ja dostałam dwa pisma z sądu o widzenie ojca z dzieckiem i widzenia małego z jego matką . Tak mają wszytsko w dupie .. a nagle dziecko chcą widzieć . Nic się nie odzywał 3 miesiące ponad. Ona małego widziala na oczy kilka razy . Napisali w piśmie,że um nie w domu się pije, każdy się wtrąca i to zle działa na dizecko. Widzenie łącznie razem chcą 3 razy e tygodniu i każde święta np. nowy rok,1 maja od 10-20 i w tych godzinach w tygodniu.Dziecko ma być wyszykowana i z pieluchami mlekiem itp. mam im go przywiesc pod bramkę .
 
Dziewczyny jak tam u was ? Ja dostałam dwa pisma z sądu o widzenie ojca z dzieckiem i widzenia małego z jego matką . Tak mają wszytsko w dupie .. a nagle dziecko chcą widzieć . Nic się nie odzywał 3 miesiące ponad. Ona małego widziala na oczy kilka razy . Napisali w piśmie,że um nie w domu się pije, każdy się wtrąca i to zle działa na dizecko. Widzenie łącznie razem chcą 3 razy e tygodniu i każde święta np. nowy rok,1 maja od 10-20 i w tych godzinach w tygodniu.Dziecko ma być wyszykowana i z pieluchami mlekiem itp. mam im go przywiesc pod bramkę .

U mnie kontakty nie są rozstrzygnięte. Bardzo złośliwie napisali to pismo. Większość kontaktów jednak jest rozstrzygane, że to ojciec odbiera i odwozi. To on chce płacić grosze i dostawać wszystko na tacy? Ile on chciał płacić? 150? To to co sobie zazyczyli, aby dziecko mialo przy sobie przewyższa tą wartość. Kiedy masz sprawę? Nie wydaje mi się aby sędzia choć w połowie zasadzila jak oni chcą tym bardziej, że nie interesuje się dzieckiem. Z tym że się pije niech to udowodnią bo tak to tylko słowo przeciwko słowu.
 
reklama
Jego matka pisała oba pisma. On tylko podpisał. Oni są we 2 ja sama i tu jest słowo przeciw słowu we wszystkim ;/ niestety. Nie doszła teściowa - i całe szczęście .. zaproponowała że jej synek może płacić 300 zł na dziecko. Ja 200 wydajęsa samo mleko miesięcznie Do tego nie pracuję i do pracy nie mogę iść ze względów zdrowotnych przez najbliższy rok .. Więc jedyne moje finanse to będą alimenty na małego , rodzinne i 500+ . Dlatego chciałam aby płacił chociaż te 500 zł alimentów bo 300 to nic;)
 
Do góry