reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Będę wnosić też o spotkania w mojej obecności a nie na wyłącznośc ze względu na ich przeszłość z terapiami od nakrotyków .. i jego pobytu w ośrodku.
 
reklama
Biorąc pod uwagę tylko jego przeszłość, oczekiwania jakie zawarli są z kosmosu. Bosh, byle tylko na złość drugiemu człowiekowi. Może się zdarzyć, że ktoś z opieki będzie chciał Cię odwiedzić i sprawdzić warunki w jakich żyjecie, nie ma się co bać tych wizyt, muszą zweryfikować informacje.
 
Eh masakra jakaś. Też nie mam jeszcze ustalonych widzen. Za to rozprawa o alimenty na 5 marca dosłownie jestem przerażona. I też ojciec jak tylko wniosłam pozew zacząl się interesować i też mam problem z jego matka..
 
No ja też mam problemy z jego matką. Jutro piszę odwołanie i idę do adwokata z gimny żeby sprawdziłczy wszystko dobrze napisałam :)
 
ASIAP84` jeśli można wiedzieć jaką kwotę wpisałaś w alimentach ? Ja słyszałam,żeby pisać 100-200 zł. więcej bo sąd i tak zaniża...
 
@tajlandd kto Ci takich rzeczy nagadał? Wysokość alimentów jest ustalana indywidualnie w oparciu o potrzeby dziecka, wysokość dochodów pozwanego i kilku innych czynników, ale już nie chce mi się rozpisywać. Przy czym pamiętaj, że opieka to też Twój wkład w wychowanie dziecka.
@Asiap84 no tak właśnie działa pismo z sądu. ,,Przypominają sobie" na potrzeby procesu.
 
Ja jeszcze splacam kredyty które mieliśmy spłacac razem.. A co dzisiaj były wymyślil że chce czynnie brać udział w wychowaniu "jego, naszej córki" i czy mógłby kiedyś zostać u nas na noc. Poprostu mnie zatkało. 2 tygodnie przed rozprawa..
 
Ja nie mam jak iść do pracy bo jestem w 2 ciąży i będziemy mieli 2 dziecko. Dlatego myślałam nad kwotą 500 zł. Z tym że on nie pracuje od kąd się wyprowadził ode mnie . ..
 
reklama
To będą alimenty na 2 dzieci.. O alimenty na drugie dziecko możesz złożyć nawet przed porodem i zabezpieczenie kobiety w ciąży i dziecka skoro was zostawił.. A to że nie pracuje to nie ma znaczenia to sąd orzeka ile będzie alimentów.. A jeżeli nie będzie płacił to będzie z funduszu alimentacyjnego.. Jest nawet program do obliczenia kosztów utrzymania dziecka.. Nie patyczkuj się z nim..
 
Do góry