reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mlodaszczesliwa hahhahah to jest wlasnie najlepsze ze oni mysla ze ta kase to daja mi na fryzjera :-D:-D do cholery przeciez to na jego dziecko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak mnie to wkurza takie gadanie :wściekła/y::wściekła/y: moj mi powiedzial ze pojdzie sie zarejestrowac do up i nic nie dostane :-D ja nic nie dostane super :-Dtyle ze ja nic od niecgo nie chce tylko dziecko glupek jeden :crazy:
oj i masz racje mam nadzieje ze kiedys i to zu niedlugo dojdziesz do tego ze przejmowalas sie ostatnim frajerem :tak:


jaimis pani policjantka ma za miesiac testy sprawnosiowe i cyba nic z tego nie bedzie bo moja kondycja niestety jest na poziomi minus 300 :baffled: heh bardzo mi szkoda tego :-(
 
reklama
Raczkowa a co tam że po porodzie trochę gorzej ale z dnia na dzień będzie lepiej a spróbować zawsze warto w pysk nie dadzą ... chyba nie dają? :-D:-D:-D:-D na służbach mundurowych się słabo znam ale ja żałuję że kiedyś chciałam i nie spróbowałam :-( może teraz bym była generałem policji :-D:-D:-D
fikusek no to super teraz tylko życzyć aby Alanek był zachwycony zmianą :-)

a mój tam ciągle pieluchosikacz a jak się do przyszłego roku nie wyrobi????? u nas jest fajne żłobko-przedszkole można nawet dzieci na ileś godzin tylko zostawiać i z pieluchami nie robią problemu i podobno nie jest drogie ale niestety na innym osiedlu i babcia nie jeździ samochodem i więcej zachodu by było z zawożeniem niż to warte
 
fikusek no to super oby tylko nie plakal :tak:

jaimis no pojde zobacze wiem ze nuie zalicze ale przynajmniej bede wiedziec jak to jest i niby mozna sie odwolywac i jeszcze raz podejsc do egzaminu a ja mam dobra wymowke to moze mi pozwola jeszcze raz :-p
 
Raczkowa pewnie że się odwołuj ale ja i tak trzymam kciuki żeby nie było się od czego odwoływać :-) ale mnie zamuliło chyba się drzemnę zaraz gdzieś w kąciku :-D:szok:
 
jaimis tylko ze tam ludzie trenuja mieisacami i sie przygotowuja do tego egzaminu i nie zdaja a ja?? 2 mieisace po prodzie?? zero kondycji i sily :baffled:
 
jamis- 1,5 roku to sporo czasu zamarnowane na faceta ktory nie byl pewnie Ciebie wart;*. ale super że teraz podchodzisz do tego zupelnie na luzie, ja pewnie wkoncu tez zaczne miec takie podejscie:-)

raczkowa- no widzisz, żalosne że facet nie chce dawac pieniedzy na wlasne dziecko:no:! "moj" tez uwaza że juz planuje jak zedrzec z niego kase żeby miec na swoje zachcianki;/. on co tydzien na imprezy wydaje wiecej niz prawdopodobnie bedzie chcial mi placic alimentow, a ja mam za to obkupic dziecko na caaly miesiac..
 
młodaszczęśliwa to 1,5 roku żeby wyrzucić z serca i myśli .... a zobaczysz ile to kasy pochłania dziecko ja to już na sobie tak oszczędzam że moje kosmetyki które ja używam nie przekraczają kwoty 10 zł :-D:-D:-D ale za to mój synulek ostatnio nawet dostaje pieluchy pampers boy :-p a co tam :-D
Raczkowa ja wiem bo naprawdę byłam kiedyś bardzo zainteresowana tym wszystkim no ale jakiś poród nie stanie ci na drodze ;-) może ktoś trafi się normalny w komisji oprócz siły przyda się zaradność i mądrość :tak:
 
reklama
Do góry