reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
mamuski PAPIERY O FUNDUSZ MOZNA SKLADAC
ja bylam dzisiaj po nie ale jaka papierologia to szok bylam caly 2011 na wychowawczym , to chca skladki z zusu POJECHALAM A PANI ZA TYDZIen:cool: BEDZIE , umowy o dzielo chca zobaczyc , i skabowke od reki zalatwilam , jak by nie mogli miec w kompie wbite ,bo co chwile donosze te same papiery szok w tramkpach , zmienilo sie jedyne ze OD KOMORNIKA NIE TRZEBA JUZ MIEC sami wystepuja o to ,tak mi powiedzieli i we wrzesniu rodzinne
 
Witam dziewczyny
Dawno nie pisalam. Bylam w momencie waznej decyzji. Postanowilam wrocic do Polski i dobrze. Problemy z krwawieneim, ktore lekarze w UK ignorowali, okazaly si epowazne. Tutaj od razu znalazlam sie pod opieka fachowcow. Okazalo sie,ze mam skracajaca sie szyjke, doszly do tego bole i musze lezec. Na szczescie moi rodzice to troskliwi dziadkowie i pomagaja mi przy coruni. Moge odpoczac i w ogole czuje sie wreszcie jak w domu. Mam z kim pogadac, do kogo sie wyplakac. Tam juz dlugo meczylam sie w osamotnieniu i nienawisci do tamtego kraju, gdzie nic mi nie wyszlo. Nie ma jak u mamy :)
 
margarita fajnie ze podjelas taka decyzje, i masz pomoc ,to dużo na pewno :)

my dzisiaj bylismy na mega spacerze i maluchy padly a ja sobie siedze na spokojnie na kompie , kawke pije, dodalam troche zdjec tutaj, a jak ogladalam jak kubus malutki ,mloda taka dziecinka to az mi sie lezka zakrecila, czas tak leci ze szok :))))))
 
margarita to witaj w ojczyżnie i wiesz jak żle ci tam było to lepiej że wróciłaś i dla dziecka to może decyzja o przeżycie :tak: to dbaj o was i zaglądaj :-)
katerinka111 oj czas leci ja jeszcze pamiętam szok 2 kreseczek a tu już ten szok ma 2 lata :-)
 
dziewczyny wiecie może co w sytuacji gdy tatuś wpłaci nie pełną kwotę alimentów. co w takiej sytuacji komornik zrobi?
ten tatuś ma zasądzone zabezpieczenie alimentów (tym też się komornik zajmuje gdy tatuś nie płaci) nie płacił nic. jak dziewczyna dała sprawę do komornika to przelał parę groszy. a komornik stwierdził że nic nie może zrobić bo wpłacił te parę groszy.
naprawdę komornik musi czekać na dwa pełne miesiące by napisać papierek o bezskuteczności egzekucji?
poradźcie coś, serdeczne dzięki.
hej, moim zdaniem zalezy to od komornika, mi np moj np mi nie wysle zadnego pisma d.ot egzekucji np jak o cos pytalam czy ile jest dluzny,musialam sama sie pofatygowac,moze dlatego ze to w tym samym miescie
co do zaswiadczenia o bezskutecznosci do fa chodzi???ja mialam zalegle w ciagu tych 2 mcy dostalam troche kasy,ale dostalam zaswiadczenie do fa o bezskutecznosci bo w pierwszej kolejnosci idzie na poczet dlugu
a tatus ten pracuje??ma jakies mienie np auto czy pole czy dzialalnosc???
 
hej, moim zdaniem zalezy to od komornika, mi np moj np mi nie wysle zadnego pisma d.ot egzekucji np jak o cos pytalam czy ile jest dluzny,musialam sama sie pofatygowac,moze dlatego ze to w tym samym miescie
co do zaswiadczenia o bezskutecznosci do fa chodzi???ja mialam zalegle w ciagu tych 2 mcy dostalam troche kasy,ale dostalam zaswiadczenie do fa o bezskutecznosci bo w pierwszej kolejnosci idzie na poczet dlugu
a tatus ten pracuje??ma jakies mienie np auto czy pole czy dzialalnosc???

pozwolę sobie uzupełnić bo jestem w temacie: tatuś pracuję- ale chyba na czarno, teoretycznie bez pracy. a zaświadczenie od komornika ma być na zabezpieczenie alimentów. Właściwie jeszcze sąd żadnych nie przyznał tylko określił kwotę zabezpieczenia.
 
reklama
A ja tak sobie was czytam i jestem z was dumny dziewczyny ;-) Chciałbym mieć tyle siły co Wy. Tylko naśladować :happy:

Jak ktos jest w takie sytuacji to da rade,mimo ze moze sie wydawac na pocztaku ze swiat sie zalwalil,ale jak pojawi sie dzidzia to wszytko sie zmienia:0 i cieszymy sie z chwil spedzonych z malenstwem:)
 
Do góry