reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

no no plac z silownia , bylabym tam codziennie :) moje moga caly dzien siedziec na placu zabaw a i mama by skorzystala
ja poki co przez wakacje tylko rower a potem od pazdziernika juz silownia i basen z maluchami

carla jak bedziesz patrzala na pieniadze to nigdy sie nie zdecydujesz na dziecko taka prawda ,kasy zawsze malo ,my mamy dalismy rade same to ty z rodzinka dwa razy lepiej sobie poradzisz

a za mna jednak pieniadze za granica nie przemawiaja i bym nie wyjechala ,nawet tam moze sie skaszalocic , ile osob przeciez wraca i zawsze gdzies jesc jakis chaczyk

no zobaczymy ile nasze rodzinne bedzie wieksze od pazdziernika heh
 
reklama
ejjj dziewuszki a co to za schadzki i umawianie sie bezemnie :-p:-D:-D:-D

ja bylam dzisiaj u lekaza maly przytyl prawie kilogramw niecale 2 tygodnie i mam go odchudzac teraz :baffled: ciekawe jak to zrobic jak on ciagle placze a usokaja sie tylko przy cycu heh :baffled: dostalam nakaz karmienia go tylko co 2 godziny i tylko piersia butelka ma isc w odstawke :sorry2: zobaczymy jak to maly wytrwa ojj teraz to dopiero bede miala ciezkie dni heh :dry:
 
raczkowa kuba tez bardzo dlugo byl na samym cycku i rósł w oczach , nie dawaj butli i sama zobaczysz czy dasz rade karmic
jaimis póki nie zobacze na koncie ile bedzie to nie uwierze hehehehehe nie no niby wiecej
carla to pewni e jak masz dobra prace to korzystaj poki co ,najwazniejsze ze juz jestes nastawiona na macierzyństwo to juz pol sukcesu


mega ulewa przeszla u nas ,kochana pogoda
 
Raczkowa jak chcesz karmić piersią to odstaw butelkę, nie raz będziesz miała kryzys z pokarmem, ale nie można się poddawać. A odchudzanie dziecka? Co za głupota. Nela rosła na cycku jak na drożdżach, była wręcz spasiona, ale nigdy lekarz nie powiedział że mam ją odchudzać.Katerinka ja mam fajną pracę teraz, a jakbym zaszła w ciążę to pewnie bym nie miała gdzie wracać. Więc póki nie będę miała innej umowy to nici z dzidzi, a przynajmniej muszę odpuścić to ustalonego przyszłego czerwca (a chciałam namawianie zacząć wcześniej :) )
Jak masz fajna prace to sie jej trzymaj.Umocnij sie.Bez sensu jest płodzic dzieci i myslec -co bedzie to bedzie.Jestes mloda i na dziecko masz jeszcze czas.Otrzymasz wlasciwą umowe i wtedy planuj dzidziusia.Bo nie sztuka jest narobic dzieci ale sztuka jest je potem za cos wychowac.A czasy niestety mamy takie a nie inne.
 
carla katerinka mialam malego karmic co dwie godziny ale on nie wytrzymuje nawet jednej w efekcie oszukuje go troche herbatka i stram przetrzymac do kolejnego karmienia ale mam wrazenie ze on sie nie najada wcale :baffled:podoi 2 minuty i idzie spac a po 10 minutach wyje bo glodny :baffled:
 
emilka,a Ty skąd jesteś? Rzeczywiście sporo z nas mieszka dość blisko siebie to można by zorganizować jakieś spotkanko:biggrin2:
carlaa ja na Twoim miejscu nie czekałabym z dzieckiem. Nie jesteś sama więc we dwoje na pewno dacie radę. Poza tym masz pracę i nawet jak Ci nie przedłużą umowy będziesz miała macierzyński i wszystkie świadczenia. Mnie dali umowę na czas nieokreślony jak byłam w szóstym miesiącu ciąży. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, oboje stałe posady, mieszkanie właśnie wyremontowane,idealny czas na dziecko i co z tego wyszło? Jedno wielkiie g.....:baffled:Nie wszystko da się zaplanować i co ma być to będzie. Poza tym skąd wiesz,że tak szybko Wam pójdzie z drugim dzieckiem?Ze z Nelą poszlo Ci szybko to nie znaczy,że teraz tez tak będzie. Oczywiście życzę Ci szybkiego zafasolkowania,ale niektórzy starają się latami i im bardziej chcą tym ciężej zajść:-(

Raczkowa
u mnie też tak było. Bruno jest malutki i widocznie takie ma potrzeby. Jeśli chcesz karmić piersią to musisz to przetrwać. Potem już będzie lepiej.

A ja znowu mam problem:szok:Moje życie chyba nie może wyglądać normalnie. Już powoli zaczęliśmy z Jasiem układać sobie życie u siebie. Do pracy narazie nie planowałam wrócić bo nie mam go z kim zostawić i myślałam o wychowawczym. A tu proszę. W piątek dostałam ofertę pracy:szok:W dodatku tam gdzie mieszkają moi rodzice więc miałabym z kim zostawić małego. Tylko,że narazie jest to praca na zastępstwo. Poza tym nie usmiecha mi się mieszkać przez najbliższe lata z rodzicami bo tam nie ma nawet możliwości żeby coś wynająć więc byłabym u nich uziemiona na długi czas,a to mi się nie uśmiecha. Poza tym jeśli teraz się zwolnię z obecnej pracy to nie będę miała gdzie wracać,a jak tam nie wypali. Z drugiej strony fajnie byłoby iść wreszcie do pracy. Normalnie zaraz zwariuję,a czas do namysłu mam do poniedziałku. Co robić????:baffled:
 
eweline z Sosnowca :)
stoisz przed nie łatwym wyborem i musisz zastanowic sie co dla ciebie i Jasia bedzie teraz najlepsze... jesli masz pieniazki zeby przetrwac okres wychowawczy a pozniej mozesz wrocic do obecnej pracy- z ktorej zakładam ze jestes zadowolona to moze lepiej zostac... ale jesli pieniazkow zbutnio nie ma, tam moglabys zostawic z kims małego i jest to propozycja pracy marzen to moze warto zacisnac zęby i troche przekoczowac u rodzicow? zawsze to jakas pomoc i ulga dla ciebie, a gdyby tam ci sie ulozylo to zawsze mozesz sprzedac tu mieszkanie i kupic tam... wzielabym takze pod uwage to gdzie mam przyjaciol, wiekszosc rodziny i gdzie jest mi lepiej... Zycze trafnego wyboru:)
 
carla skoro masz taka chec to nie zwlekaj zycie zawsze płata jakies figle i tego nie zmienisz
eweline jak teraz sobie radzisz to moze warto to przemyslec ,


ja pomagalam wczoraj przy organizacji imprezy i dzieci byly ze mna i mialam jeszcze pod opieka trojke , tak w sumie od 9 do 21 potem bylismy juz goscmi, plecy to mnie tak bolaly ze szok . i dostalam do domku jajka miesko wieksza ilosc za pomoc , tak sie ucieszylam bo nie wiedzialam ze tak mi podziekuja , bo do 10 pare dni jeszcze wiec ok
ale jednak jak czlowiek idzie do pracy na te pare godzin i wie za co robi to jest fajnie i nie trzeba liczyc sie w jakis sposob z groszem , ja nie dlugo tez ide pisac podanie o powrot bo maja 30 dni na to , wiec sie tez ruszy
 
reklama
Raczkowa odchudzić tak masłe dziecko????? toż samo schudnioe jak zacznie coś więcej robić niż spać mój to od kiedy zaczął chodzić praktycznie wogóle nie przybrał na wadze a je jak mały dom dziecka :-) ja mam w necie założoną siatkę centylową dla mojego to sobie od czasu do czasu nanoszę i patrzę co tam ostatnio waga praktycznie stoi i z 50 spadł na 25 ale jego wszędzie pełno no wczoraja jak z nim godziny przebywaliśmy w zoo to od szarpania z nim to ja padałm na twarz a on jeszcze w domu biegał i przeżywał a ja nie miałam siły na nic :-D a ja pamiętam co już pisałam ze pierwsze miesiące miałam wrażenie że się do mnie przykleił i nie mogłam go odczepić ;-) Bądz dzielna :-)

carla ja miałam umowę na czas nieokreślony i pierwszego dnia po macierzyńskim dali wypowiedzenie bo zrobili likwidacje stanowiska dla chcącego nic trudnego :-D:-D:-D trzymaj się planu do czerwca już dużo nie ma a grunt to mieć plan :-)

eweline48 i jaka decyzja z pracą?
 
Do góry