reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

wozek fajny,a inne wozki jak wagowo??czy to jest standardowa waga??
a wozek ma oparcie tylnie do samego konca???ja bym to brala pod uwage glownie,bo dziecko jeszcze malutkie,aby jak dziecko na spacerze pojdzie spac,to aby mialo pozycje lerzaca,a nie polsiedziaca,we wgledu na kreguslupek dziecka
ja zmienialam jak mloda miala ok poltora roku wiosna,ale nie musialam wczesniej
słuszne spostrzeżenie, żeby się rozkładał do spania:tak:
ja kupiłam jakąś najtańszą na allegro parasolkę, ale korzystam tylko do samochodu, raczej bardzo rzadko. Moja waży niecałe 5 kg.
 
reklama
ewelina ja osobiscie poszukalam bym z tej firmy ale innego modelu. bratowa tak jak ja korzystala tylkow zime bo wozek ciezki jest.

z tego co pamietam to wlasnnie ten model sie rozkalda do spania, i ma duze siedzisko co bylo dla mnie plusem, ale tak na codzien uzywalam innego

Wózki Espiro alu.spacerówka ACTIVE przedł. daszek (2543328968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Też fajny,ale ta rączka mi się nie podoba bo niewygodnie mi się z takimi prowadzi i z tego co czytam to nie piszą o tym siedzisku,ale może rzeczywiście się rozkłada, Zadzwonię tam i dopytam.

Marttika, Mozi też zwróciłam na to uwagę. Rozkłada się elegancko:-)
 
carlaa majac porownianie do espiro i tego modelu- tylko starszego wydania, to wybralabym espiro bo sie lzej prowadzilo.
jedyny minus dla mnie byl taki ze mial maly kosz na zakupy. a plusem tego drugiego bylo duze siedzisko, idealne na zime
 
carlaa wszystko zalezy od tego co sie komu podoba i w sumie od tego ile sie bedzie z wozka korzystac.
mi kosz w tym wozku idealnie pasowal bo w espiro sie nic nie miescilo ale lzej sie nim jezdzilo.

eh.... ogolnie kiedy to bylo....
 
z ta pakowanoscia masz racje, nawet baby design mini ma duzy kosz a sam jest malutki.
ogolnie teraz jezeli chodiz o wozki jest bardzo duzy wybor... wiec spokojnie mozna dopasowac
 
Właśnie też nie podobają mi się typowe parasolki z tymi małymi kołkami. A ta rączka do prowadzenia wózka to już w ogóle katastrofa jak dla mnie:no: Chyba zdecyduję się jednak na tą moją pierwszą wersję. Mimo,ze dość cięzki to jednak nie odczuwa się tego tak. No i ten pakowny kosz i zdejmowana barierka. Myślę,że co najmniej dwa lata będę go używać i to dość intensywnie;-)
 
Ja tam mam najzwyklejszą na swiecie spacerowke parasolke z malutkimi kółeczkami za 102 zl i jestem z niej mega zadowolona:))szkoda by mi bylo pieniedzy wydawac na cuda droższe kiedy wiem ze taki wozek posluży mi max 2 lata i tylko sezonowo.Bo zimą i tak używam sanek bo bez sensu męczyc sie wózkiem.No i wybralam taki wozek ze wzgledu na to ze jest leciutki(moj wazy 3,5 kg) i łatwo sie sklada do malych rozmiarow i moge go do pksa pod reke wziasc i jechac.Nie mam auta wiec u mnie wozek im mniejszy tym lepszy:)na wiosne planuje go sprzedac bo mysle ze 3 latek nie uzywa juz wozka(chyba).Moja corcia juz teraz malo z niego korzysta,chyba ze wiekszza wyprawa.A do sklepu czy na spacerek to woli piechotka albo rowerkiem jeździc.A my wrozilismy dzisiaj ze szpitala(tydzien).Ewie sie tak tam podobalo ze chciala zostac na dłużej,hehehe.Za to ja zmykalam jak najpredzej z tego okropnego miejsca.Jejku ile tam dzieci niewinnych cierpi.Szok.Matki płacza na korytarzu jak ich dzieci doslownie wyją z bólu.Az mi samej łzy w oczach stały jak to słyszalm.Bym sie bala miec jeszcze wiecej dzieci.Bym sie bala ze zachoruje na cos strasznego alboi urodzi sie z jakas wadą................
 
ewelie ja mialam chicco simpilicty jak kubus mial nie cale pol roku:) spal na plasko fajny koszyk duzy torebeczka regulowana raczka ,kupilam z allegro i jak mi polamali raczke od wozka na lotnisku to chicco wymienilo pol wozka i bez zadnego ale
JEDYNY WOZEK ROZMIARAMI jak dla mnie co zmiescil sie w bagazniku lekki i wogole , jezdzil sam :) no juz go nie mamy bo kubus wcale praktycznie nie korzysta od dawna ale naprawde bylam zadowolona

my dzisiaj z kolezanka wymienilismy sie silami ja sie zajelam jej dziecmi a ona mi zrobila sprawy kosmetyczne ,obie strony zadowolone i pare zlotych w suchym :)
 
reklama
Eweline kupuj Sprinta na moją odpowiedzialność ;) Jesteśmy zadowoleni, nawet zimą dawał radę jak na spacerówkę z piankowymi kółkami.

Już prawie się zdecydowałam:-)A mam pytanko.Na allegro w opisie tego wózka pisze,ze można zamontować do niego fotelik samochodowy. Robiłaś tak?Jeśli tak to jaki ten fotelik?Mnie ta opcja bardzo by pasowała bo lecę niedługo z małym do UK i wzięłabym to i to ;-)
 
Do góry