reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witam wszystkich;-)

Coś tu ostatnio cicho. Pewnie wszyscy się urlopują i odpoczywają. My dopiero we wrześniu ruszamy ;-) U nas w sumie nic ciekawego. Jasiek ma już dwa całkiem spore ząbki. Już prawie raczkuje,ale jak narazie nie zawsze mu się udaje ruszyć z miejsca co bardzo go złości :-D Marudny ostatnio strasznie, chyba kolejne ząbki w drodze;-)
 
reklama
eweline48 no ja dopiero w środę się wybieram nad nasze zimne morze oby pogoda dopisała mój już jest na tym etapie że trudno go przetrzymać w miejscu przez chwilę i boję się co to będzie na plaży chyba mu smycz założę :szok::-p
i po powrocie też muszę zrobić porządek bo tatulek mojego skarba przestał płacić .... faceci są jacyś po....ni grosze ma zasądzone wiem że moja firma w upadłości i w duszy ma czy jego dziecko ma za co żyć :wściekła/y:
 
niezaleznie od tego czy chodzi o alimenty czy o zabiezpieczenie komornik czeka 2 miesiace, a matka sam wniosek do komornika moze oddac jezeli np ma aliemnty platne do 10tego danego to pierwszego dnia kolejnego spokojnie mozna sam wniosek o sciaganie alimentow badz zabezpieczenia zlozyc.
bo wiaodmo ze komornik zanim wydaj zaswiadczenia do fa sprawdz danego tatusia a to chwile potrwa.

przy nieplenych alimenatch tez sie dostaje fundusz.



pilociku ty masz wiecje sily niz my, jestes facetem, do tego wychowujesz az 3 dzieci. ja to po prostu cie podziwiam.:tak::tak::tak:

katerinka ja to niecierpie zalatwiania tych spraw urzedowych, co roku bez sensu chca te same papiery.... masakra
 
olka ja bylam 3 razy w zusie ale udalo mi sie zalatwic zaswiadczenie ktore i tak bylo na zero ech ale w mops pani chciala zobaczyc, takze fundusz juz zlozylam i o rodzinne zaraz wzielam i zaraz 3 wrzesnia zloze , bo kase chce miec na czas .ale juz do rodzinnego zaswiadczen nie musze zadnych bo mam przy funduszu

zdziwilo mnie ze chcieli wszystkie umowy o dzielo i rachunki z tego,, bo niby tego sie nie zglasza do mopsu jako zarobek ale wychodzi w skarbowce i juz chca i ksero robia , normalnie jakas patologia z tym i chwala za to ze wszystkie papiery trzymam bo bym sie wciekla jak bym nie mogla zlozyc wniosku

jaimis oni sie martwia czy na piwo i w maja a nie czy dziecko ma co jesc a ja myslalam ze juz masz komornika zalatwionego

witamy tate :) ja tez podziwiam takich ojców co daja rade i mowia o tym wprost :)

ja jechalam wczoraj na wycieczke z maluchami pociagiem :) kuba to tanczyl na peronie z radosci , dzionek fajnie nam zlecial a dzisiaj juz leje , juz chyba nici z tego lata naprawde
 
a ja czekam czy bede miala staz czy nie bo jak nie to od poniedzialku szykuje papiery na rodzinne bo szkoda czasu. ja niestety musze miec wszytsko bo funduszu nie mam.


lata to faktycznie malo...ja mam nadzieje ze oliwi sie pogoda na wyjezdzie uda
 
Witajcie dziewuszki;-)

My tez na małym wyjeździe,ale do rodziców. Dziadkowie nie poznali wnuka po półtoramiesięcznej nieobecności:-D

Pilnie potrzebuję Waszej rady. Co sadzicie o tym:
WÓZEK SPACEROWY SPRINT BABY DESIGN PARASOLKA BONUS (2534480227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Powiem szczerze,że oglądałam w Smyku i napaliłam się bardzo,a tu znalazłam jakaś stówę tańszy. Jest lekki i zwrotny i ma fajny kosz na zakupy. Obecnie mam taki 3 w 1,ale jest taki ciężki,ze mam go już dosyć. Nie wspomnę,że nie mieści się do bagażnika i podróże z nim to jakiś koszmar:no: Pomóżcie, mnie się podoba,ale ja się nie znam i nie chce wywalić kasy,a potem żałować.

A i jeszcze jedno. Kiedy przesadzałyście swoje pociechy do typowej spacerówki? Jasiek jest jeszcze mały,ale siedzi już bardzo dobrze,a mnie się marzy normalny lekki wózek,anie ten kolos.



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ewelina ja mialam cos takiego tylko ze starszy model z przekaldana raczka, moja bratowa miala ten model i u mnie sprawdzla sie jesien zima, na lato uzywalam zupelnie innej spcerowki, na dluzsze wypady tez bo on jakos super lekki nie byl.
plusme byl ten duzy kosz....
ja sie teraz juz srednio orientuje w wozkach... wiec nie wiem czy bym ten wybrala akurat
 
Ola, ale bratowa ogólnie zadowolona z wózka? Mnie koleżanka powiedziała,ze te kola są bardzo niefajne i jest problem z wjazdem np. na wyższy chodnik.

marttika nie jest wcale taki lekki,wazy jakieś 10 kg,ale przy obecnym to piórko:-D
 
reklama
Witajcie dziewuszki;-)

My tez na małym wyjeździe,ale do rodziców. Dziadkowie nie poznali wnuka po półtoramiesięcznej nieobecności:-D

Pilnie potrzebuję Waszej rady. Co sadzicie o tym:
WÓZEK SPACEROWY SPRINT BABY DESIGN PARASOLKA BONUS (2534480227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Powiem szczerze,że oglądałam w Smyku i napaliłam się bardzo,a tu znalazłam jakaś stówę tańszy. Jest lekki i zwrotny i ma fajny kosz na zakupy. Obecnie mam taki 3 w 1,ale jest taki ciężki,ze mam go już dosyć. Nie wspomnę,że nie mieści się do bagażnika i podróże z nim to jakiś koszmar:no: Pomóżcie, mnie się podoba,ale ja się nie znam i nie chce wywalić kasy,a potem żałować.

A i jeszcze jedno. Kiedy przesadzałyście swoje pociechy do typowej spacerówki? Jasiek jest jeszcze mały,ale siedzi już bardzo dobrze,a mnie się marzy normalny lekki wózek,anie ten kolos.
wozek fajny,a inne wozki jak wagowo??czy to jest standardowa waga??
a wozek ma oparcie tylnie do samego konca???ja bym to brala pod uwage glownie,bo dziecko jeszcze malutkie,aby jak dziecko na spacerze pojdzie spac,to aby mialo pozycje lerzaca,a nie polsiedziaca,we wgledu na kreguslupek dziecka
ja zmienialam jak mloda miala ok poltora roku wiosna,ale nie musialam wczesniej
 
Do góry