reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Carlaa nie przejmuj się będziesz bluzgać po niemiecku z pięknym szerokim uśmiechem i zarzucać swoje piękne DŁUGIE włosy i niemcy będą zachwyceni no ja trzymam kciuki żeby było fajanie i żeby już nigdy taki debilus jak ostatnio ci się nie trafił na twojej ścieżce kariery
Raczkowa u nas już ślady słoneczka do fryzjera a jak jutro trafisz na porodówkę????
 
Raczkowa oj tam czym szybciej tym bardzie z głowy ;-) idz do fryzjera słuchaj cioci Asi a wogóle nie powinnyśmy z tobą pisać bo miałaś się z brzuszkiem pokazać a ty już prawie na porodówce i ani razu nie pokazałaś nam się :-(
 
Carlaa ja to babochłop czasami zapomnę się rano uczesać. Rano nie chce mi się ich do pracy nawet układać, ale może też że już mamy zbankrutować i wypowiedzenia dostać to może też tak działa na psyche że nie chce się....ahhh co ma być to będzie :tak: a moje włosy to tak szybko odrastają że nie stać mnie na krótkie bo co 2 tygodnie bym u fryzjera musiała być takie tam sobie mam jakie akurat fryzjer ma natchnienie ja się na wszystko zgadzam :-D:-D:-D nieupierdliwy klient to ja
 
Carla czy gotowe hmm no w ilus tam procentach tak ubranka pieluchy wanienka wozek i potrzebne pierdulki mam brakuje z takich wiekszych rzeczy lozeczka ale zamowie na dniach :tak: torba spakowana juz od dawna czeka na wielki dzien :-D


jaimis w zasadzie jeszcze miesiac do porodu to znowu zdaze miec odrosty ale tak jak mowie moze popoludniu sie zbiore :tak: no i ja sama nie mam zdjeć :-( tamtej kolezance ktora robila zdjecia na dodatek jeszcze sie komp popsul zdjecia beda nie wiadomo kiedy :-( na FB mam jedno z kolezanka :-) Facebook ale to takie kilka kg temu robione :-D
 
kurna felek sierota jestem nie z tej ziemi no :-D wstawilam calego dluuuuiego linka z FB ze swoim zdjeciem tu wyskoczyl tylko rozowy facebook ale jak u siebie w to klikam to sie pojawia moje zdjecie :-D ja nie wiem co to ma byc :-D

carla ja przed porodem tez pewnie jeszce zafarbuje bo mam tyle siwych wloso ze szok i strasznie je widac na moich czarnych :baffled:
 
Carlaa umowę mam do września miałam nadzieję że z rok to się wyciągnie a tu nawet do września może nie wytrwamy :-( a u mnie to zagłębie bezrobocia.... ale pomartwię się póżniej :-D
Raczkowa ty się nie przejmuj ja też mam dużo siwych włosów i fabuję u mojej mamy w rodzinie bardzo szybko kobiety dostawały siwych włosów ale wolę to niż z taty strony łysieli :-D:-D:-D:-D:-D a ja już kiedyś pisałam pamiętaj jak skończysz karmić weż sobie całe jedno opakowanie witamin dla kobiet karmiących na uzupełnienie tego co dzięcię z Ciebie wyssa ;-)
 
reklama
jaimis ja osiwialamw wieku 19 lat :szok: a zakola to juz nie pamietam odkad mam :-D:-D:-D stara baba ze mnie :-D o witaminkach mam nadzieje pamietac :tak:dodalam swoje zdjecie tam gdzie dzidziorka mam nadzieje ze sie wkleilo :-D
 
Do góry