reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

carlaa u nas dopiero teraz zacznie sie rekrutacja na staze...a w lipcu dopiero szkolenia...

katerinka super ze takie fajne dni sie zapowiadaja
 
reklama
Carla wkurzaly mnie jzu dlugie bo byly nikajkei i w sumie prawie caly czas w kucyku chodzilam.A teraz przynajmniej mozna nazwac ze mam fryzure.Zrobie zdieca jak to wyglada to wkleje:)
 
DSCN3469.jpgDSCN3471.jpgDSCN3473.jpg
 
Carlaa,ostatnio jesteśmy na etapie "nie planujemy, nie myślimy". Staramy się lepiej dogadywać i budować spokojne życie.
 
FIKUSEK co to za kolor?? dawalas go na ciemne?? super wyglada, fryzurka z wyzszym tylem mi tez sie podoba ale teraz tyle wydatkow bylow przedszkolu ze kase na fryzjera bedzie trzeba za jakis czas wygospodarowac
 
carla ja odkad pamietam zawsze mialam pod górke ale mozna dzieci wychowac i normalnie zyc , ja kombinuje jak kot pod góre hehe, mam tyły zarobie oddam i jestem do przodu ,dzieci maja to co uwazam za sluszne a ja sama jak mam pare groszy to i na fryzjera jest ") jest ciezko nie raz , zdrowie tez daje do wiwatu ale co tam trzeba życ dalej :) z panem sie spotykam dalej na kawki i juz miesiac za nami :) zyje takim dosc intensywnym zyciem a wlasnie po to zeby wykorzystac ostatnie miesiace przed praca :)))))))))i jak najwiecej czasu spedzic z dziecmi )


fikusek no powaznie ale z pazurem jak prawdziwa kobieta:))) a kolor masz zajebiaszczy !!!!!!!! ja robilam ale mi nie wyszedl taki ale wlasnie bez rozjasniania a widzi mi sie mega hehehehe
 
Ostatnia edycja:
ola ja maluje na miedz:) za pierszym razem najpierw musialam rozjasnic bo wczesniej malowalam na czarno:0

wlasnie pieke babeczki na jutro dla alana:D
 
Carla u mnie w rodzinie są dwie dziewczynki dwuletnie i między nimi tylko miesiąc różnicy - jedna nawija jak pięciolatka, druga mówi tylko pierwsze sylaby z wyrazów, nie mówiąc już o całych zdaniach. Każde dziecko rozwija się inaczej i nie ma co tu porównywać :-)
Ja też miałam takie długie włosy i któregoś razu wkurzyłam się (strasznie mi wypadały) i ściełam właśnie na takiego przedłużonego boba i od razu lepiej się czuję :-)Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i myślę, że we wszystkim będzie Ci do twarzy:-)


Raczkowa jednak po urodzeniu lepiej mieć niezadługie włosy:-p Taką długość żeby dało się związać, ale żeby nie poświęcać im zbyt dużo uwagi, bo nie ma na to czasu :-) Poza tym wypadające długi wlosy uważam za koszmar!:tak:

fikusek super wyglądasz!
 
reklama
Do góry