reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

carlaa spraawdz sobie u was terminy do logopedy:)

2 ostatnie ladne, jedna cieniowana a jedna wmaire rowne wlosy. ja bym wybrala to co ta blondynka ma:)
 
reklama
ja zawsze plakalam jak mialam obciac wlosy i kiedys sie zdenerwowalam i obcielam wlasnie tak jak ten ostatni link to pierwsze zdjecie i bylam bardzo zadowolona :tak: a teraz troche zapuscilam zebym mogla zwiazac bo wiadomo ze przydziecku wygodniej :tak: a wiadomo wlosy odrastaja wiec mozna eksperymentowac :-D
 
Carlaa mam ten sam dylemat, ale zawsze jak zetnę, to żałuję, chociaż włosy nie zęby, odrosną. Ja bym wybrała opcję z trzeciego linka, jeśli mam wybierać, ale tak w ogóle to bym zostawiła jak jest:tak: nudne dla Ciebie, bo widzisz je codziennie, ale ładne masz włosy. A nie myślałaś o delikatnej zmianie np. grzywka? Chyba miałaś kiedyś i jak pamiętam, też dobrze wyglądałaś:tak:
 
Teraz sobie radzę finansowo, ale wiem, że jakby było inaczej, to mogę na niego liczyć. Zobowiązał się, że pomoże mi skończyć studia, więc nie chcę ich przerywać. Studiuję zarządzanie. Trzymam kciuki, żebyśmy dogadali się, musimy się chyba jeszcze trochę podocierać. Nie chcę pluć sobie w brodę, krzycząc, że nie wyszło, jeśli nie spróbuję.
 
carlaa to tnij tnij:) wkoncu wlosy odrastaja...

ja zawsze przed wizyta u fryzjera sie zastanawiam czy isc czy nie... boz awsze szkoda dlugich wlosow.
 
carla moj tez gada po swojemu a co potrafi to ladnie powie ,dogadasz sie z nim rowno i mysle ze na kazdego przyjdzie pora a syn kolezanki w naszych wieku gada zdaniami i przeklina i tak szybko ze trudno go zrozumiec ,wiec nie wiem co lepsze :)))
ja tam wlosow nie zaluje,odrosna i tyle co ja mialam na glowie fryzur to chocho:)
a co do dziecka nigdzie nie bedzie dobra pora a wydatki wiadomo ze wieksze ,jak my mamy same dajemy rade to wy dwa razy ,tym bardziej ze ma wam kto pomoc
ja sie bardzo ciesze ze moja corcia nie jest sama,swietnie sie dogaduja razem z kuba :) i mamy wesolo

my dzisiaj idziemy na zawody z chlopcem ,ktorego pilnuje ,jutro corcia ma festyn a w sobote jedzie na wycieczke:) takze dzien za dniem leci i juz mam nawyk codzienniego rannego jezdzenia z kuba na rowerku czy zimno czy nie i jest dobrze i kg w normie sa :)
 
Carla ja mialam wlosy do p[asa i scielam tak jak ma rihana i nei zaluje:)
A Alan mowi bardzo duzo i to wyraznie. Az czasmi chcialabtym zeby chodziac na 15 min ucichl:D
 
reklama
Do góry