reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

katerinka111 a w takich agro-miastach jak moje wogóle nie ma takich zajęć jest jakiś punkt gdzie można dziecko na godziny "oddać" ale ode mnie to kawał drogi a jak trafię że akurat dzieci nie będzie? Nic to musi mu wystarczyć piaskownica choć nie przepadam za towarzystwem z placu zabaw, siedzą ci rodzice gadają i wogóle nie zwracają uwagi na dzieci a dzieci nieraz znudzone co chwile się pytają kiedy pójdą do domu, a ostatnio 2 dziewczynki nie miały co robić bo bez zabawek były i klapki pozdejmowały i nimi się bawiły ... :confused:
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.
Już właściwie część tego wdrożyłam. On mnie wczoraj przepraszał, że nie znajdzie dla nas czasu, bo chce iść spać, a ja z lekkim serduszkiem, powiedziałam, że nie musi, że sobie poradzimy, że rozumiem, że chce odpocząć. Zdziwiło go to bardziej, niż moje wcześniejsze foszki.
 
Carla ale pisa\las ze M chce dziecka wiec moze akurat sie uda:) teraz pewnie po nelce masz duzo rzeczy wiec nie bylo by tylko wydatkow co przy pierwszym dziecku:) A co do mowienie to kazde dziecko ma swoje tempo:) Alan nie mowil i nei mowil i doslownie z dnia na dzien zaczal sie rozkrecac:) np ja podobno zaczelam mowic cos wiecej dopiero w wieku 5 lat:-D
 
Carkla dokladnie:) Nelka za pare lat maiala by sie z kim bawic,nie nudzilo by sie jej. No i z tym macierzynskim jak bys dostala to super bo teraz to wiadomo jak jest
 
carlaa nie przejmuj sie ze nelcia nie mowi, moja po 2 urodzinkachzaczela sie rozkrecac, a jak sie martwisz to polecam wizyte u logopedy, napewno cie to bardzo uspokoi. pani zoabczy czy wszsytko jest ok.
 
Studia dzienne, w[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif] styczniu bronię 1. sto[/FONT]pień. :O
Nie dogadaliśmy się co do
pieniążków.
 
jutka-k super postawa ja Ci życzę dużżżżooo siły, a pomaga Ci teraz finansowo?
Carlaa ta kasa cholerna :wściekła/y: a super mieć rodzeństwo ja naprawdę nie mam super kontaktu z bratem ale jego syna uwielbiam i jak się żle działo to jednak brat zaraz przyjechał i pomógł, mi przykro że mój syn będzie jedynakiem, niby ma siostrę przyrodnią ale jego ojciec nie chce aby miały kontakt a to jego dzieci i jego decyzje.
 
Carlaa ale rozumie wszystko co do niej mówisz? wiesz niektóre dzieci najpierw nie mówią a potem jak zaczną to pełnymi zdaniami, mój też jakiś konwersacji nie uskutecznia mówi po swojemu ale łapie co się do niego mówi choć niektóre dzieci w jego wieku mają dużo większy zasób słów, jeślisz czujesz że powinnaść iść do lekarza idz wkońcu płaciłaś na nich składki:tak: A ja mam nadzieję że Nelcia doczeka się rodzeństwa. A takie wypowiedzi matki bo mówi do dziecka i więcej uwagi mu poświęca że w domu siedzi chyba chce sobie samoocenę podnieść. Siedzi bo tak się ułożyło albo że lubi. A ta czy dziecko zacznie szybciej mówić czy póżniej i tak nie ma wpływu ani na inteligencję ani na karierę, tak że się nie stresuj.
 
reklama
dzien dobry

carlaa do logopedy chodzi bardzo bardzo duzo dzieci, wiec napewno sie nei wyglupisz...
u nas do logopedy chodzi jakies 80% dzieci w przedszkolu...

hmm... ja siedzialamz oliwka w domu a do drugiego roku malo mowila, glownie po swojemu... wiec to chyba nie ma znaczenia...

teraz to bym czasem chciala zeby nie mowila tak duzo... bo nadaje caly dzien jak katarynka
 
Do góry