reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

devil a tego nie wiedzialam ze u dziadkow bo skad ,ale tak sie zastanawialam :) dziekuje za odpowiedz :-):-) a tobie tam powodzenia :)
orchidea a jak jego zaradnosc czy cos tam kiedys pisalas .no slub to odwazny krok tak naprawde ,ale jak jestes szczesliwa i pewna to czemu nie :-D:-D


a moja corcia dzis w polowie lekcji do domu,rozchorowala sie bidula i lezy w lozku,maly co go pilnuje tez caly tydzien bedzie w domku,wiec zapowiada sie spokojny tydzien :)
 
reklama
katerinka zdrowka dla malej:* i super ze wam sie wszytko uklada:)

Orchidea jak sie ciebie czyta to az milo sie robi. Gratuluje kochana ze wszytko cie sie ulozylo:)

Davil a fikuska nie bylo bo byl zalatany:p i dzis tez zalatana,od rana badania robie,jeszcze o 15 mam usg nerki dopllerem,trzymajcie kciuki by wyszlo ok bo nie usmiecha mi sie druga operacja:/
 
the_devil syn zdolny po tatusiu ;-) ?A do zakochania jeden krok podobno.... to się odważ i go zrób bo życie jest tak krótkie i ulotne:tak:
orchidea22 fiu fiu jakie plany trzymam kciuki i fajnie że kolejnej dziewczynie będziemy gratulować zaręczyn i ślubu i kto wie czego tam jeszcze ;-):tak:
katerinka111 to zdrówka
fikusek1988 miałaś juz opercję nerki? nie wiedziałam, to napisz jak tam po badaniach.
 
Matitka, nie wiem czy uda Ci sie zrobić badania genetyczne na okoliczność zaprzeczenia ojcostwu. Prawo w tys sprawach jest bardzo nieprecyzyjne. Wystaczy, że on odmówi badań (a ma do tego prawo), i dalej bedzie potencjalnym ojcem.
Gdzieś w sieci albo w necie czytałem obszerny artykuł na ten temat pt." Daj dziecku lizaka". Chodzi o to, że takiego lizaka musiała być dać temu panu by pobrac materiał. Eh .... to wszystko nie jest takie proste.

Katerinka, miska zabieram zaraz po wyroku, wiec paszport bedziemy załatwiać już w konsulacie.

Fikusku ... trzymam za nerkę ......
..... kciuki ....
 
devil u mnie sprawa wyglada troszke inaczej, bo male jest teraz przypisywane eks mezowi od razu po urodzeniu gdyz od rozwodu nie minelo 300 dni a ja urodze. Wiec ten sklada o zaprzeczenie ojcostwa a tamten no nie wiem co z nim bedzie, ale nie popuszcze.
Najsmieszniejsze jest ze jak ja z nim rozmawiam na spokojnie to on tez ja zaczynam byl zlosliwa to on tez, nie atak najlepsza forma obrony jest. Tylko ze ja zostalam zraniona a on co z kims innym uklada sobie zycie zekomo mowiac ze nic nie czuje.
Jesli chociaz troche go znalam to mysle ze jak urodze to moze sie zmieni no ale zobaczymy. Gdzies ta glupia nadzieja jest ze dziecka sie nie wyprze.
Zobaczymy co bedzie bo ja termin na 20 marca mama czyli 31.10 juz polowa ciazy za mna bedzie, a ja nic nie mam :)
No ale dam jakos rade. Chcialabym teraz kompletowac rozowe ;)
 
E ni masz troszke pokomplikowane to wszystko. Jak bede miał dłuższą chwilkę to wróce do wcześniejszych wypowiedzi. Napisałem tak z marszu a nie wiem o wszystkim.
Mnie tylko zastanawia po co jestes złośliwa, jeśli wiesz, że on odpłaci sie tym samym. Uspokój sie, wyluzuj, odrobina pokory, jeszcze nikomu nie zaszkodziła ....
 
devil dobrze sie mowi skoro dopiero miesiac minal staram sie byc spokojna ale czasami nie wychodzi. Wiem ze to boli bardziej niz robienie po zlosci mam nadzieje ze znajde wiecej pokory w sobie.
Z
Badaniami to nie ja wyszlam w sms-ach tylko on ze to nie jego dziecko i on o tym dobrze wie, wiec odpisalam grzecznie to zbieraj pieniazki bo sie nie wyplacisz. Ja wiem kto jest ojcem i tak jak on by chcial ze mnie zrobic pierwsza lepsza mu nie wyjdzie, a do tej pory mial takie same dziewczyny i ta nowa pewnie tez taka jest ale to jego sprawa.

devil jestes facetem to powiedz czemu on probuje sie ze mna kontaktowac skoro ja tego nie robie on jednego tygodnia umnie napisac ze nie jego dziecko za tydzien jakby nigdy nic spytac sie co slychac co u mnie u moich dzieci, pozniej znowu ze ja go zdradzilam.
Nie umiem tego zrozumiec, a czasami naprawde takie cos wyprowadza z rownowagi jak to ze chce mi wmowic ze ja rozkladalam przed kazdym nogi, podchodze ze smiechem zawsze ale w pewnym momecie zaczyna sie cos tam z jego strony i nerwy daja o sobie znac.
 
reklama
fikusek kurde ale czemu ty masz takie badania,pisz szybko!!!!! zle sie czujesz ??????????
matitka to ze z toba ledwo zakonczyl a ma nastepna swiadczy o jednym!!!!!
ale nie daj sie,nic faceta bardziej nie motywuje zeby sie odpier,,,,, jak twoja cisza albo nie reagowanie za zlosliwosci ,uwierz przerabialam to dwa razy i to dosadnie
wiesz swoje,chcesz doczekac sprawy spokojnie to luz a jak sie pyta tez nie odpisuj,wojna nie prowadzi do niczego dobrego a dopiero na sprawie faceci pokazuja na co ich stac
moj ex jak mielismy sprawe o paszport probowal mnie oczernic az mu sedzie zwrocil uwage o pomylenie sprawy i sie zamknal i widzisz wygralam wszystko co chcialam bo tylko prawda mozesz do czegos dojsc


dzieki za zdrowko:)
 
Do góry