reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Cześć Dziewczyny
Czy moge Wam chwilke przeszkodzic?
Czy mogłybyscie doradzić mi gdzie sklada się papiery o rozwod? Gdzie złożyć wniosek o alimenty?
Dogadaliśmy się żę bedzue mi dawal po 600złna dziecko ale martwie się żeby potem nie zmienił zdania. Czy da się sporządzić gdzieś jakiś papierek zabezpieczajacy to? Przepraszam jeśli pisze bez sensu ale nie moge dojsc do siebie :(
 
Alusia sprawe o alimenty skladasz do sadu w wydziale dla nieletnich albo jesli dobrze pamietam u notariusza mozecie cos takiego sporzadzic.
 
Witajcie kochane

Nie bylo mnie troszke. Caly czas czytalam, ale jakos nie mialam weny, zeby pisac

U mnie ogolnie wszystko ok. Tylko, ze pojawil sie jeden problem.... Poznalam kogos. Przez internet przypadkiem hehehe. Zaczelismy sie spotykac. Jest bardzo dobrze. Tylko, ze ja nie potrafie mu powiedziec, ze mam dziecko. Boje sie, ze nie bedzie juz chcial. Jak rozmawialismy o kobietach z dziecmi to mowil, ze gdyby okazalo sie, ze ja mam dziecko to bardziej by byl na tak, zeby sie spotykac, ale nie wiem czy to ma pokrycie w rzeczywistosci. Nie umiem z siebie tego wykrztusic. Juz kilka razy sie zbieralam, zeby mu powiedziec. Kurde i zamiast sie cieszyc, ze jest wspaniale to ja sie zadreczam, mecze strasznie z myslami. Nie wiem co mam robic ;(
 
kelebek niestety witaj w naszym gronie, początki są ciężkie, tylko czas pozwala się wyciszyć i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, mi po rozstaniu dużo dało zaglądanie na forum, choć by po to żeby się wypisać :tak:
honey01 powiedz jak najszybciej że masz dziecko, dziecko nie zniknie a budować coś na fałszu chyba nie ma sensu:tak:
 
honey nie ma sie co zatsnawiac ,na nastepnym spotkaniu mu owiedz. A jezeli jego slowa nie maja pokrycia to nie jest ciebie wart:) ale wiekrze kochana ze bedzie dobrze skoro tak mowil:)
 
honey a nad czym tu sie zastanawiac, powinnas odrazu mu powiedziec ,jak mu sie nie bedzie podobac to niech spada,taki czlowiek nie jest wart zeby sie meczyc i nie powiedziec prawdy,bo przeciez moze roznie zareagowac,
jest wiele par gdzie sa dzieci i nie ma to zadnego problemu, a dwa zdarzaja sie rozne sytuacje gdzie dziecko zachoruje albo cos i co wtedy siedzisz w domu i wtedy musisz wiedziec czy mozesz na kims polegac czy poczeka
GLOWA DO GORY I MOW ODRAZU:))
alusia mozesz sporzadzic ugode alimentacyjna na taka kwote ale musi ja zasadzic sad i masz normalnie sprawe tyle ze w milej atmosferze, ja taka mialam i kazdemu życze:) a ex to chyba dobrze ze chce ci dac taka kwote,
musisz sie trzymac ,daj sobie tylko czas

a ja wysylam dzisiaj moja kolezanke do fryzjera ,kosmetyczki i na male zakupy, bede siedziec z jej dziecmi,wiec z piatka w sumie heheh ale ona sie wypalila siedzieniem z dziecmi,sypie jej sie w malzenstwie ,rozmawialam z nimi obojga ze sa soba znudzeni,ona o siebie nie dba i wogole,i dzis ona ma zaskoczyc jego o on ja :)))) trzymajcie kciuki
 
Honey ja poznalam M to na dzien dobry bylo tak , chcial mnie zabrac na kawe (bo dyskoteka to wsumie nie miejsce)wiec mu powiedzialam ok ale ze nie obiiecuje na 100 % i pokazalam zdjecie chlopakow mowiac ze to jest powod dla ktorego ja nie moge od tak sobie chodzic i sie umawiac, odp ok dla mnie mozesz zabrac cala trojke bo ja to rozumiem tez jestem ojcem :-):-)
i tak zaraz minie nam 2 miesiace .........

boje sie ze mozesz go teraz stracic ........bo bedzie typowa reakcja meska "oklamalas mnie", ale jesli jest wart Ciebie to zrozumie i da Ci szanse , wiec powiedz mozesz nic nie stracic a wiele zyskac :-) trzymam kciuki

Orchidea a co u Ciebie , jak Ci sie wiedzie ..... chyba jest cudownie bo nie piszesz :-)
 
reklama
Do góry