reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Hej Dziewczyny
Katerinka no to dobrze ze sie wybawialas i odstresowalac , czasem trzeba ... a z mama i ta sytuacja , no wlasnie tak jest wszystko po czasie albo jak tragedia sie stanie :]
Carla wielkie GRATULACJE Nelcia ma wspanialego tatusia :-):-)

a u nas juz po wynikach ..... borelioza ujemna , ale lekarz zaczol bac sie ze jesli to wszystko w normie to moze siadlo na nerki lub serce ........ dostalismy antybiotyk na 10 dni i wyniki na mocz. wyszlo lekkie bialko wiec ......... mam stracha :-:)-( ale zobaczymy 25-26 mamy znowu ASO i jesli zmaleje to bedzie ok jesli utrzyma sie lub zwiekszy bedzie zle
 
reklama
witajcie, chcialabym do was dolaczyc bo wlasnie od dzis jestem samotna mama :-( coprawda rozwod jeszcze przede mna ale moj maz dzis sie wyprowadzil. Czuje sie strasznie rozbita, coprawda raczej nic juz do niego nie czuje ale mimo wszystko jest mi ciezko i nie wiem jak dam sobie rade. Tym bardziej, ze nie mam stalej pracy :-( Z jednej strony czuje ulge, bo juz sie z mezem strasznie meczylam, ciagle klotnie itd ale z drugiej strony nie wiem jak sobie poradze. Czuje sie strasznie zdolowana. Nawet nie mam przyjaciolki takiej od serca z ktora moglabym pogadac albo utopic smutki w alkoholu ;-):-) Wszystkie kolezanki maja szczesliwe rodziny i mysle ze mnie nie zrozumieja.
 
Witajcie Wszystkie :) .... nawet co co mnie nie pamiętają. Znalazłem znów chwilkę by Was pozdrowić. Mysle, że za jakiś czas znów wróce na forum. Jak tylko ustabilizuje sprawy. Na razie mam wszystko na odwrót, jazdę drugą stroną, domy bez kominów, noce bez świateł i zimy bez zimówek. Fikusku Ciebie również gorąco pozdrawiam. Ale Alan urósł .... :)
 
kelebek witaj na forum:) a macie dzieci?? jak tak piszesz ze tak z nim mialas to chyba dobrze,ze sie rostajecie .a masz gdzie mieszkac? z praca moze nie jest tak az zle bo moze teraz widzisz wszystko w czarnych barwach
devil Witaj po dlugim czasie???? co u was???? jak tam sprawy ????
margolcia kurcze to nie moze byc za dobrze,ale trzeba byc dobrej mysli

kubus ma znow wysypke na pol twarzy,ale wczoraj byla piekna pogoda i byslismy na spacerku i piesek podbiegl do malego a on uwielbia zwierzeta i go polizal i juz cos ma ,mowie wam mozna zwariowac

nam sie dobrze uklada :)))) fajnie spedzamy czas,wczoraj byslimy u jego rodziny,mili ludzie,nasmialam sie i wszystko jest ok :)))

tylko ten czas tak szybko leci .od rana do wieczora zawsze cos
 
devil Witaj po dlugim czasie???? co u was???? jak tam sprawy ????

Na razie raczkuję po nowej ziemi :) - mój misiek musiał zostać, gdyż krótko przed rozwodem wniosłem o odebranie praw.
Adwokat zapewnił mnie, że to sprawa z góry przesądzona, i że mam wystarczające argumenty dla Wysokiego Sądu. Tyle tylko, że to potrwa kilka miesięcy. Zdecydowaliśmy, że szóstą klase misiek skończy w Polsce. A ja w tym czasie zabezpiecze tu grunt, by mogli byśmy jakoś żyć.
Na razie starania o prace i intensywny kurs języka. Jakoś to idzie.
Z miskiem codziennie rozmawiamy na Skype. Robimy razem zadania. Wszystko tak jak kiedyś, tyle że przez Skypa.
Nie doczytałem jeszcze katerinka111, jak tam Twoj sprawy, bo tuż przed moim zniknięciem byłaś kimś zachwycona, i bardzo optymistycznie sie to budowało. Nawet znikłaś z forum .... :)
 
reklama
Do góry