reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

I co Katerinka pozwolisz mu ? Ja bym nigdy w zyciu nie pozwolila. Chodzby mnie na kolanach blagal. To jest robienie sobie jaj z dziecka, raz sie zobaczy a pozniej znowu bedzie cisza.
 
reklama
Przepraszam, że sie nie odzywałam :/ Ale jestem ze wszystkim sama i niestety doba jest za krótka na ogarnięcie wszystkiego. Pierwsze 2-3 tygodnie z Maluchem były bardzo ciężki. Teraz powoli się w nim zako****e. Nie było wielkie wybuchu matczynej miłości na samym początku. Coż życie. Złozyłam papiery do sądu. I sprawa pod koniec roku dopiero.
 
honey ja juz go troche znam i wiem jak wygladaja jego obietnice,sa puste i bez znaczenia
kontaktu nigdy nie zabranialam i nie zabraniam ale wie na czym stoi a jak z tego nie korzysta jego sprawa
 
Yenna ja polecam oliwkę Hipp. Nie doczytałam się i nie wiem, czy ktoś pisał, żeby dolewać trochę oliwki do kąpieli, ale to dobry sposób na suchą skórę.
Katerinka odczulanie zastrzykami można dopiero zacząć, gdy dziecko skończy 5 lat. Jak znajdę jakiś sensowny artykul na ten temat to wkleję link. Słyszałam, że to dobra metoda złagodzenia alergii nawet na kilkanaście lat.
 
Hej.

Ja od miesiaca sama i wiecie ze jest juz lepiej niz bylo. Juz nie rozpamietuje dlaczego chociaz jestem zla czasami ze facet, ktory rzekomo nie byl dla seksu ze mna nie umial zrozumiec ze grozi mi poronienie i dlatego byl zakaz seksu. No ale bylo minelo i czasu nie cofne, czybym chciala nie wiem.
Jestem na swoim to co mam w domu sama sie dorobilam i bylam glupia ze to zostawilam. Ale na szczescie mialam gdzie wrocic.

28.09 mialam pierwsza rozprawe rozwodowa, z eks juz mezem bo na pierwszej wszystko zalatwilismy. Wzial wine na siebie bo sie przyznal do zdrady sedzia byla po jego stronie gdyz nie odebrala mu wlaczy a jedynie ograniczyla.
Dostane wyrok to sobie sama wszystko dokladnie przeczytam, ale jestem szczesliwa :)

A z dawca tegoz dziecka coz musze sie kontaktowac bo wynajmowalismy mieszkanie ja wyjezdzajac zostawilam fakt balagan ale mieszkanie bylo w porzadku, a wlasciciel do mnie pisze aby wyslac mu umowe najmu mieszkania ( gdzie swoja kopie ma) bo mieszkanie zdemolowane i odkurzacza brakuje. Zadzwonilam do dawcy i ma niby isc dzisiaj to zalatwic, ale zdziwilo mnie ze nawet byl w stanie na sms-a odpisac i to jeszcze na koniec z buzkami pisze.Mam nadzieje ze to zalatwie i bede miala spokoj.
NIe wiem czy jak urodze to mu cos pisac wogole bo zdjec to nie dostanie.
 
matitka jeśli zamierzasz występować o alimenty i ustalanie ojcostwa (pisze w wielkiim skrócie) to musisz poinformować Dawcę o narodzinach, bo zawsze może powiedzieć że nic nie wiedział. Ja poinformowałam SMSem. O odpowiedzi nie będę pisać bo bez sensu ;] pozdrawiam
 
lonly rozmawialam z prawnikiem i mowil ze jak bede miala swiadkow to dawca nawet na rozprawie nie musi byc.
pewnie poinformuje jak bede miala jego numer bo poki co wszelke zdjecia jakies kontakty wykasowalam z numerem na czele poki co pamieatam w glowie a pozniej kto wie.
Napewno do jego rodziny napisze, on poki co od rodziny i znajomych sie odcial wiec nie wiem jak bedzie pozniej.
 
matitka nie chcę Cię martwić ale bez Dawcy jak mogą rozpatrywać ojcostwo ? Nawet jak są świadkowie, a będzie zaprzeczał to nic Ci to nie da.
 
reklama
loney wlasnie nie wiem ale znajac jego podejscie to albo bedzie sie wypieral albo zglupieje na widok dziecka i bedzie chcial wrocic.
No nic zobaczymy co dalej.

Mam rozwod to moge go podac teraz o alimenty czy musze czekac do porodu i ustalenie ojcostwa??
 
Do góry