reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
anowi82 silna babeczka z ciebie, a jeśli przyjdzie nam korzystać z mopsu to za nasze wspólne podatki, to nie że rząd jest taki dobry i sięga do tajemnej kieszeni żeby pomóc, ma się pracę płaci się podatki nie ma bierze się tam gdzie te podatki były przekazywane, a jak słyszę plany partii o podwyższenie podatku i zabranie wszelakich ulg i odliczeń to ręce opadają ....

Ale pomagaćtrzeba z klasą nie wiem czy czytałyście jak pomogli w Łodzi wszystkie dzieci miały chyba żółte plecaki i wstydziły sie je nosić bo w szkołach się śmieli z tych plecaków.

Rosi79 a co z badaniami jeśli możesz powiedzieć było nie tak, bo odemnie z pracy jednej lasce w przychodni nie podpisali że się nadaje poszła do drugiej i juz sie nadawał :-) A czasami jak się już przestaje szukać to to samo się znajduje -to o facetach ;-)
Carlaa jeśli mogę coś poradzić nawet jak ta dziewczyna odejdzie ty sama się nie zwalniaj spróbuj najlepie jak możesz poprowadzić, to co twój durny szef wygaduje nie bierz do siebie - BO NIE WARTO- i sobie na spojkojnie szukaj pracy, zupełnie inaczej przebiega rozmowa jak ma się pracę a jak jest się bezrobotnym taki miałam odczucia na rozmowach. I pamiętaj jak w pracy na wyjście zamykasz drzwi zostaw tam wszystkie problemy nie bierz ich do domu :-)
katerinka111 kurcze to nieżle masz z mamą :-(
charlene typowe rozterki jeśli chodzi o faceta i przyszły związek :-) a my jesteśmy dobrej myśli :-) I jak tam z Sarą - zdrówko?
 
U mnie nie podpiszo,bo poprostu złe wyniki z krwi mam.A do medycyny trzeba miec idealne.Póki co musze teraz robic inne badania by sie dowiedziec skad takie są dziwne wyniki:szok:

A moje dziecko to CYBORG:szok::szok::szok:.Wykonczy mnie niedługo!!!Nie spi juz od kilku dni w dzien.Zawsze miala przynajmniej jedna drzemke w ciągu dnia ok 2 godzin,a teraz juz nie chce spać.Buuuuuuu................wstaje codziennie ok 5.30 i mi wtyka palec oko i budzi i chce bym sie nią zajmowała i tak chodzi az do 20.30 i dopiero spać.Juz nie mam sily.Nie moge nic zrobic bo ciagle mi przeszkadza.Są momenty ze zajmie sie sobą ale i tak nie to samo co by pospała sobie.
A w dodatku w nocy zaczela domagac sie ponownego karmienia.Ok 3 nad ranem chce mleczka bo jak nie to wielki krzyk mi czyni.A jak juz wstane to ciezko mi potem zasnac.Ojojoj.
 
Katerinka Ty to sie masz nie ma co .. i uwazam ze dobrze zrobilas mowiac swojemu odrazu jak sprawa stoi bo sama widzisz jak Ci odplacil ...... fakt czesto faceci biora dupe i nara ale Twoj pokazal klase i taki facet Ci potrzebny ...... ciesze sie :-):-):-):-):-)

Rosi no to masz trudny okres ale dasz rade :-):-):-):-)

Carla
ja widze ze Ty furiat i choleryk jak ja :-):-):-):-):-)

a My mamy wreszcie zęba ........ juz myslalam ze osiwieje ale wreszcie jest :-):-):-):-)
 
A my dzisiaj bylysmy u lekarza - poza goraczka nic nie stwierdzila, ale teraz juz slychac ze Mloda "chrapie", wiec cos tam jest. powiedziala ze moze jakas infekcja wirusowa sie wykluwac dopiero. Jutro idziemy znowu, bo dzisiaj wieczorem miala juz 39,4. Zaczynam sie martwic. zaraz ja obudze, zmierze jeszcze raz, dam pic i biore do swojego lozka...eeech....

rosi czasami to ja bym chciala miec tyle energii co te dzieci nasze..:)
 
Rosia ostatnio sie mnie pytalas czym jestem tak wielce zmeczona, i ze dziwne, ze nie chce wszystkiego robic z dzieckiem, bo Ty zawsze robisz i jest przemilo ;d a teraz widzisz sama jak jest hehehe. Ja tak mam codziennie, tylko, ze on spi te 2 godziny, ale wczesniej i pozniej da tak popalic, ze sie nie da zyc. I jeszcze w miedzy czasie powinnam czytac 1000 stronnicowe ksiazki :)
 
charlene i jak tam Sara? U nas też coś się zaczęło dziać 2 noc z rzędu dał mi czadu ledwo w pracy dziś siedzę, zobaczę jak będzie z małym jak nie to do lekarza. Ta pogoda raz zimno za chwilę gorąco i choroba się przywlekła...
Margolcia28 gratulacje za uzębienie
 
reklama
Do góry