reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Ochlonac nie musialam ..... bo nie mam po czym , jedynie nie zycze sobie oceniania mnie i pisania nie wiedzac co czuje i jak jest ........

Moge Wam zagwarantowac ze ...... PRZESZLO MI I PRZEJRZALAM NA OCZY ....... dla mnie ten czlowiek nie istnieje ....... i to wszystko co o nim napisze

pracowity tydzien byl nie powiem , chlopaki w szkole ..... wszystko kupione jedynie teraz dochodzi co musze dokupic . Krystianek chodzi stawia kroki w chodziku i jak go trzymam , podnosi sie i staje a dzis zaczol raczkowac ...... ale zebow nadal nie ma .

a w GOPSie myslalam ze szlag mnie trafi wszystkie papiery poskladana ale ciagle jakies ale i wmawiaja mi ze musze podac K o alimenty , a wiem ze nie musze wystarczy oswiadczenie ze placi
 
reklama
No niestety musisz. Ja jestem na to dowodem odmówili mi świadczeń zagrozili sadem czy czyms tam itd. Z nimi nie wygrasz.

ale ja nie chce swiadczen od nich bo mam angielskie rodzine , a ze on jest czlonkiem rodziny musze go uwzglednic i nie musze im nic dawac bo ja na Misia nic od nich nie chce ........ a ona mi wmawia ze musze isc do sadu by im przedstawic dochody ( bo nie chce im sie tlumaczyc angielskich papierow) wiec powiedzialam ze na wlasna odpowiedzialanosc karna zloze oswiadczenie ile mam na niego .
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)

Carla w sumie to tak. My idziemy mieszkac tam za free, tzn jedynie opłaty i to wszystko. Całe umeblowane itd. Mieszkał tam mój przyjaciel. Powiedział ze jesli bedziemy chcieli sprzeda to nam. Ale hm ciezko z kaska na jakis kredyt czy cóś ;-)

Katerinka taaa to własnie bedzie test .



pozdrawiam buziaki dla Was
 
witam

u mnie znów kłopoty. pisałam że mam mieszkanie. cena była podana. a w dniu przeprowadzki właścicielka mówi mi że chce więcej.
a to dla mnie za dużo.. narazie muszę jakoś zapłacić. ale znów szukam czegoś.
jestem tym załamana

Dziewczyny, może któraś z Was się orientuje i mi podpowie.
jak kupić mieszkanie, z którego kogoś eksmitowali. ostatnio rozmawiałam z kobietą, i mówiła mi że takie mieszkania można kupić taniej.
jak się do tego zabrać? gdzie szukać ofert? w spółdzielni mieszkaniowej? u komornika? wiecie coś może?

honey logika nie jest taka straszna. spróbuj znaleźć kogoś kto to rozumie, np kogoś z rocznika wyzej i zobaczysz ze to pojmiesz szybciutko. ja z matmy byłam trójkowa a jak mi wytłumaczyli logikę to zdałam na cztery.
jakbym miała neta to bym ci nawet na skype wytłumaczyła... ale neta narazie niemam bo jak pisałam znów szukam mieszkania.

ja sobie niewyobrażam siedzieć tylko w domu z dziećmi. zwariowałabym. lubie pracować i cieszę się że mi sie moja firma kręci.

pozdrawiam Was
 
witam

u mnie znów kłopoty. pisałam że mam mieszkanie. cena była podana. a w dniu przeprowadzki właścicielka mówi mi że chce więcej.
a to dla mnie za dużo.. narazie muszę jakoś zapłacić. ale znów szukam czegoś.
jestem tym załamana

Dziewczyny, może któraś z Was się orientuje i mi podpowie.
jak kupić mieszkanie, z którego kogoś eksmitowali. ostatnio rozmawiałam z kobietą, i mówiła mi że takie mieszkania można kupić taniej.
jak się do tego zabrać? gdzie szukać ofert? w spółdzielni mieszkaniowej? u komornika? wiecie coś może?
Anowi nie mam pojęcia jak się do tego zabrać itd., najpierw poszłabym do spółdzielni mieszkaniowej zapytać, ale wiem jedno, takie mieszkania bardzo szybko idą, a kupują je właśnie komornicy, sędziowie, adwokaci etc. za bardzo śmieszne pieniądze, także życzę powodzenia.
Nie załamuj się, znajdziesz. Martynka zdrowa? Nie choruje Ci w żłobku?
 
reklama
Do góry