reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Nareszcie doczekalam sie , aczkolwiek moze nie fajnie ze do tego doszlo ......
ocenilyscie mnie ....... tylko jakim prawem , kto je wam dal .
pogubilam sie i to bardzo , bo kocham bez opamietania kogos kogo nie powinnam ........
mowicie mi klamca ......... tak klamalam przedewszystkim sama przed soba ze jest lepiej niz bylo zeczywiscie bo kochalam ....... chcialam sama przed soba udac ze to nic takiego ze moze przesadzam i klamalam ........ od zadnej z was wsparcia nie dostalam tylko kopy .... jedna z was uratowala mnie ..... dajac mi ksiazke . ja nawet terapie uwazalam za nie to i zamiast sobie pomuc zawalilam .......ale chcialam byc kochana tak jak ja kocham.nie mam mozgu ...... owszem bo kocham i poplynelam , czy bylo warto ..... nie wiem ale nie zaluje bo ucze sie . teraz zaczynam na nowo to trudne .......... a wy mnie pograzacie , nie powinnnam tu pisac bo nie wart , a jednak bo glupio wierze w ludzi ......... i najpierw porozmawiajcie zemna nim ocenicie ........... to tak na przyszlosc ..........
 
reklama
Jeśli to nowy etap Margolcia, i koniec z tymi bijącymi i obrażającymi facetami - to ja Ci życzę powodzenia ... Nie popsuj nic wiecej i nie ułatwiaj żadnemu facetowi by zaburzał spokój Twoich synków. Zaden facet nie jest wart tego, by stracić z oczu uśmiech dziecka ... a ty masz ich troje. Trzymam więc kciuki byś nigdy więcej nie zbłądziła ....
Nie odgrazaj sie nikomu na liście Margolcia. Pisząc Ci te wszystkie rzeczy - one chciały tylko dobrze dla Ciebie, bo potrafią przewidzieć do czego zdolny jest facet - który uderzył. Trzymaj się ...
 
Margolcia ja mam nadzieje ze sobie to wszystko poukladasz,potrzebujesz czasu....
a co do klotni tu na forum to proponuje by poszly w zapomnienie-to zrobi dobrze nam wszystkim i an\tmosfera na forum sie oczysci.
 
margolcia a moze ty przestalabys sie zajmowac tymi wszystkimi facetami,skoro nie masz w sobie jakiegos zaparcia na nie i moze zajmij sie tylko soba,dziecmi i jak sie juz ustawisz na prosta to wtedy pomysl o kims ,bo moim zdaniem nigdy sobie zycia nie ulozysz z takimi przezyciami
a pojdz do psychologa w mopsie
miska a jakas sasiadka czy ktos ???? kurcze nie dobrze jak sie sypie zdrowie ,to dbaj o siebie


a ja dzisiaj zaszalam i wzielam na smieszne niskie raty kino domowe i teraz dopiero bedziemy tanczyc hehehehhehhehehheheh i po malu bede sprzety zbierac :)
 
witam :))

ja narazie mam sytuację lekko opanowaną. tzn zobaczymy jak będzie na nowym mieszkaniu od września, ale spać już mamy gdzie i to najważniejsze.
po drodze jeszcze opiekunka na sb zrezygnowała wiec poszukiwania były. udało się znaleźć blok dalej i wydaje się być ok.

może chwile będzie spokój

coś tam poczytałam w tył ale wszystkiego nie nadrobię.

ja jakoś nie mogę się przemóc, na nowy związek, niechce tego narazie
ale życze Fikusek i Jaimiś byście znalazły pokrewne dusze...

spodobał mi się post charlene. ma rację patologia była jest i będzie. szkoda tylko dzieci, ale zbawić świata nie zbawimy.

tylko Margolcia ma decydujący wpływ w jakim środowisku wychowa dzieci. Tylko Margolcia od Ciebie zależy jak dasz się traktować. jesteś Człowiekiem i zasługujesz na godność, poszanowanie, itp ale musisz to egzekwować.

pisałam nie raz o mojej Cioci, wujek ją lał długie lata, bił ją przepraszał, ona wybaczała i tak w kółko. a DZIECI NA TO PATRZYŁY
napiszę kolejny raz, wujek nie zmienił się, wiesz dlaczego? bo się rozbestwił uderzył raz, on nie poniósł konsekwencji żadnych z tego powodu, wystarczyło że się pokajał i już
i lał ją dalej.
w końcu moja Ciocia odeszła, ma teraz dobrego Mężczyznę, mają wspólne dziecko. i jak sie spotykamy. mówi mi że czuje się jak w bajce teraz, ma spokój, cisze, jest szanowana. Nikt jej nie bije, nie wyzywa.
Nie czekaj aż sie stanie jakaś tragedia byś zrozumiała że np tu na forum nikt nie chce Ci dokuczyć, tylko stara Ci się wytłumaczyć jak postępujesz

a i pochwalę sie Martynka pożegnała pampersy. bedzie na rytmike albo coś takiego bo idzie na trzecia grupę w żłobku, heehe
 
ja ........... kuzwa nie umiem byc sama , boje sie tego jak cholera . dlatego sie trzymalam tej milosci , bo nie chce byc sama z trojka dzieci ........ ale po tych dniach ....... moze dam rade ucze sie tego i jest bolesnie ale ....... czas pokaze . mam spokuj i widze to czego nie dostrzegalam ...... oczy sie otwieraja . obudzilam sie z koszmaru ...........
 
Poszkodowana i kapuś ;) Prawda niestety BOLI.

Margolcia z całym szacunkiem, ale Ty sama siebie nie szanujesz i nikt nie będzie Cię szanował.
Ja Ci nic nie życzę, ani nie radzę, bo po co ? później będziesz rzucać postami w swoim stylu, że czego to Ty nam nie życzysz, jakie to my nie jesteśmy, a na dodatek wtrącamy się w Twoje życie.

Sama siebie oszukujesz nawet teraz :]
 
Poszkodowana i kapuś ;) Prawda niestety BOLI.

Margolcia z całym szacunkiem, ale Ty sama siebie nie szanujesz i nikt nie będzie Cię szanował.
Ja Ci nic nie życzę, ani nie radzę, bo po co ? później będziesz rzucać postami w swoim stylu, że czego to Ty nam nie życzysz, jakie to my nie jesteśmy, a na dodatek wtrącamy się w Twoje życie.

Sama siebie oszukujesz nawet teraz :]

i o tym wlasnie mowie ......
bede madrzejsza i przemilcze ....... bo tak jestem winna i potrafie sie do tego przyznac a nie chce juz tu klutni ...... ale wlasnie o tym mowie ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry