reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Candy- ogromne GRATULACJE :-)
No my a dokładniej ja wstałam dzisiaj z dużo lepszym humorkiem. Z racji tego że okropnie od kilku dni boli mnie głowa i jakoś kiepsko się czuje zapisałam sie do lekarza na 13 a Miśke na 14 hehehe by sprawdzić czy po zapaleniu oskrzeli jest już ok. Przeraża mnie z jednej strony nasza jutrzejsza wizyta w szpitalu z malutką no ale mam nadzieję ze bedzie pozytywnie. Musi być. Kończymy pakowanie ehhhhh
 
Dzięki kobiety :)

Margolcia buahahahha nie kompromituj się kobieto ! mam nadzieję, że masz papiery na to, to inni chociaż będą Ci współczuć hahahahaha.... jesteś tak tępa, że ustawa Ciebie nie przewidziała. Przechodzisz moje najśmielsze wyobrażenia o głupocie i pustostanie !!!! Ignor, bo w ogóle nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiłam ;) Wybacz, ale nie zaniżam poziomu.
 
Candyc gratulacje i żebyście zawsze byli tak szczęśliwi jak teraz :tak: a dlaczego nam w pudełku pokazujesz pierścionek na paluszku powinnać :-) I dobrze że nie pozwolił żeby ktoś Cię porwał :-)

fikusek1988 może i my wkońcu trafimy na naszych księciuniów i oby byli z naszej bajki:-D A pierścionek mój niech nawet będzie z nakrętki oby ten co daje był ze złota:-D A nie jak tatusiek z tombaku;-)

miska82 słońce właśnie aby coś się zmieniło musisz zacząć ......... chcieć ;-) Wiesz że zawsze po burzy wychodzi słońce, przetrzymaj to jeszcze i zacznij chcieć i napisz co tam po lekarzach
 
jaimis napewno w koncu trafimy na naszych kscieciow:)
ja wlasnie czekam w kolejce do gina bo chce skierowanie na badanie hormonow.
Laptop mi juz calkiem padl i mam neta w telefonie
 
candy GRATULACJE:)))) az sie milo czyta ze takie rzeczy maja miejsce i najwazniejsze ze jestes szczesliwa
miska ja chyba wiem najlepiej jak byc wykonczona zyc z dziecmi,problemami i wogole ale uwierz ze trzeba dbac o siebie,myslec tylko o sobie i to wcale nie jest egoistyczne ,
a nie masz kogos kto by sie zajal dzieckiem a ty bys zrobila cos tylko dla siebie albo nawet kawe w spokoju wypila ????
carla jak cie juz przymusi to napiszesz odrazu hehehh
fikusek a nie chcesz gdzies wyskoczyc? moze akurat kogos poznasz

moj kubus wczoraj jak sie przewrocil na chodniku to pol czora zdarte,moj bidulek caly pozdzierany



a my z j dalej ok.ma chlopak takie podejscie ze ja nie raz prosze go dwa razy zeby powtorzyl :-) .jestem przy nim spokojna,zadowolona, mi chyba trzeba takiego faceta,mojego przeciwienstwa heheh
 
katerinka oby czolko szybko sie zagoilo. A gdzie wyskoczyc? Ze znajomymi wychodze ale u mnie w miescie kazdy sie zna. Tez zarejestrowalam sie na portalu.
 
reklama
Ehhh no niestety nie mam z kim księżniczki zostawić i ulotnić się chociaż na trochę.... Może ten chwilowy dołek podyktowany jest nawałem spraw i mnie to po części przeraża. Jest tego naprawdę za dużo a opisywać od A do Z nie bardzo bym chciała..... Bo aż wstyd. Wiem że na niektóre sprawy powinnam popatrzeć z innej strony i przeanalizować na zimno ale ja chyba zbyt delikatna i uczuciowa jestem..... Ehhhh muszę się chyba nauczyć mieć za przeproszeniem "twardą pupę".... No zobaczymy....
 
Do góry