reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witajcie,

bardzo proszę o zaprzestania używania wulgaryzmów. Poza tym watek ten z założenia został stworzony po to by się wspierać i wymieniać opiniami ale na pewno nie po to by krytykować i obrażać.
Każda z was ma prawo do przezwania życia tak jak chce lub jak się na to godzi.
Możecie tego nie akceptować i mieć inny pomysł na zachowanie się w takiej czy innej sytuacji ale to nie upoważnia Was do naśmiewania się z drugiej osoby.
Zawsze możecie w profilu włączyć sobie funkcje ignoruj by nie czytać postów kogoś kto tak bardzo różni się w podejściu do życia od Was ,że nie jesteście w stanie powstrzymać agresji słownej.

To jest ostrzeżenie, jeśli nic się tu nie zmieni zaczniemy banować osoby naruszające regulamin.
 
reklama
miska82 i juz lepiej piszesz: chwilowy dołek :tak:
katerinka111 biedaczek, wiesz nie wiem jakie u was ale u nas to nawet dorosły może się przewrócić u nas jechanie z wózkiem to wyzwanie, krzywo i dziurawo na ulicach i chodnikach...
fikusek1988 no i dobrze krok we właściwą stronę z tym portalem :-)
 
No i już jesteśmy po lekarzach;-) Co do mojej księżniczki- wszystko w porządku, nie ma śladu po zapaleniu oskrzeli hehehe, no oprócz powiększonych jeszcze migdałów. Co do mnie hmmm cóż nie ciekawie- dostałam skierowanie na rentgen odcinka szyjnego i do ortopedy- oby tylko nie kołnierz na szyję:szok: Przez to mam prawdopodobnie silne bóle głowy i zawroty, drętwienie rąk, ból barków itd. No zobaczymy. Teraz lecę kończyć robić obiad bo malutka po atrakcjach usneła...
 
Jaimis kurcze gdybym się chociaż za kimś rozglądała przynajmniej bym wiedziała czemu boli hehehe :-D Na razie amorki mi nie po drodze....
 
reklama
Do góry