reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Moj maly kiedys mial cos takiego, i nie pamietam wlasnie co dostal, ale masc na to kurde jak ona sie nazywa ;/ ale bardzo pomogla i szybko. Margolcia ja nie wiem kto to by mial niby mu wyslac, ale dla mnie to jest dosc dziwne..
 
reklama
na mojego kube to antybiotyki zyrtec i wapno tylko pogarszalo i jeszcze watrobe uszkodzilo wiec moze byc roznie skoro u twojego to tyle trwa

a ja jutro jade na szkolne zakupy i juz mam stracha ile zostawie,dobrze ze plecak mam i ksiazki ,i mimo ze dochod mi przekroczy bo jednak dostalam ten wychowawczy bede skladac o stypendium i tyle
 
no ja mialam pimafucort i clotrimazolum , ale widze ze to na pampki dada te z biedrony tak bo na orginalne nie . ja na ksiazki prawie tysia wydalam a jeszcze przybory i zeszyty , masakra
 
O wlasnie pimafucort bardzo dobrze pomogl. Protopic tez jest dobry na takie rzeczy.

Katerinkaz mops-u tez sie dostaje chyba 100 zl na rozpoczecie roku szkolnego, jak Ci sie nalezy wychowawczy to i wszystkie inne zasilki, masz je tez ?
 
chodzi o to ze ............. wyslala to K i nie wiem jaki miala w tym cel , nie wiem co chciala osiagnac . nie udalo sie , K mi wyslal to i mowi ze po co mu to jak on wie o tym .......... zalosne to
i ze ja niby dzieci z e maltretuje , a moje zycie w tej chwili jest przecudowne takie miec chcialam o takim marzylam

A ta dalej z tymi chłopami sie ciąga..............
Ani to ciekawe ani śmieszne..............

Katerinka,bo faceta nie chwali sie zawczasu.Nigdy nie wiadomo jaki numer wywinie.

Ja to uważam ze rozwodnik nie jest bez powodu rozwodnikiem.Dobrego faceta żadna mądra kobieta nie zostawi.

Carla,to nieźle zarabiasz:-)pogratulowac.
A że ten sam antybiotyk to sie nie dziw.Ma zapewne szerokie spektrum dzialania.Poczytaj ulotke na co dziala.
Ja czasem bym chciala zebi mi lekarz przepisal antybiotyk a nigdy doprosic sie nie moge.Tylko sie mecze czasami jak cos dolega.Chyba raz w zyciu tylko przepisala mi na angine..........


Moja córcia ostatnio tez zrobiła sie wrzaskliwa.Potrafi nagle uczynic taki przeraźliwy wrzask jak czegos nie otrzyma co chce ze pierwszy raz to sie wystraszylam ze cos jej sie stało:szok:
A kilka dni temu miala szczepienie i tak to przeżywala i krzyczala,uciekala ze pielegniara sadystka ciągnela dzeiciaka za noge bo jej sie wyrywała.Ewcia uciekala jej na czworaka z przeraźliwym krzykiem.Igla w nodze a dzieciak daleko.Tak mi jej bylo szkoda:-(az sama plakalam ze ona tak cierpi.Długo jeszcze po szczepieniu nie moglam jej uspokoic.A teraz ..............nocami budzi mi sie z krzykiem i tak jest co noc.Chyba jeszcze przezywa to szczepienie...........Potrafi noca tak przeraźliwie krzyczec ok 30 min zanim ponownie uśnie.No i wlasnie od tego niesczesnego szczepienia zrobila mi sie taka histeryczka,ze jak nie otrzyma czegos to zaraz wrzask.
Biedne dzieciatko ,nie wiem jak jej pomoc by znowu byla jak dawniej pogodna i wesolutka:-(

 
....... Krystian juz zaczyna chodzic , ale zebow nadal nie ma ......... kompletuje wyprawke do szkoly i zalamuje rece ile to pieniedzy pochlania. borykam sie z uczuleniem misia i ciekawe czy tez tak mialyscie .......

Margolcia28 ... ząbkami się nie przejmuj. Różnie wychodzą. Sama wiesz o tym najlepiej. Wiem, że sie martwisz, bo zawsze rodzice się martwią, a ząbki wyjdą na pewno :)

Wyprawka do szkoły też przede mną, i z odczulaniem tez caly czas walczę. Trzymaj sie Margolcia28 ... pozdrowienia dla Twoich trzech urwisków ...
 
martwie sie ze jak pojda to wszystkie i zeby sie zle nie skonczylo ....... ahhhh masakra zawsze cos z tymi dzieciakami . ale jeden usmiech i calus a zyc sie chce i wynagradza wszystko .........
 
Margolcia super ze Krystian aczyna juz chodzic:) to wczesienie:) ale alan tez wczesnie zaczal:) a zabkli jeszcze wyrosna tylko zeby nie wszytkie na raz bo bedzie sie meczyl:(
no widzisz mozna"ladnie" napisac:) nie gniewaj sie ale po prostu nie chce by forum bylo zamkniete:)

ja wrocilam wlasnie od kolezanki:) Alannka wczesnie polozylam spac i sapl sobie caly czas wiec problemow nie bylo:)
 
reklama
Margolcia niektorzy wola byc sami niz z byle kim, i my szczesliwsze i dzieci sie niepotrzebnych scen nie naogladaja takze dosc duzych pozytywow :) stara panna- cos za zasciankowosc...Nie wiem po co tak przytykasz, najpierw opowiadasz jak to zle jest, ze na terapie chodzisz, ze konczysz z nim, a teraz nagle jak skowronek to sie nie dziw, ze jestes wystawiona na posmiewisko, bo nikt juz Ciebie zalowal nie bedzie jak sie cos (odpukac) stanie. Ogolnie jestes bardzo fajna osoba, a dajesz sie tak traktowac

Rosi Ewa na pewno przezywa jeszcze to szczepienie... W koncu zapomni i bedzie spokojnie spala. Na pewno to dla niej trauma ;/ a wlasnie na jakim szczepieniu bylas ? Krztusiec itd ? Placilas za to ? Ja dzisiaj musze isc zarejestrowac malego na to
 
Do góry