reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Margolcia daruj sobie! chcialas zeby nie ingerowac trzeba bylo na forum o problemach nie pisac,wez ty sie zastawnow nad soba:/
i w ogole twojego posa usune bo tak sie na forum nie [pisze ,znow dostajesz ostrzezenie za takie slownictwo. Jak sie nie uspokoisz pisze do administracji o bana/
 
reklama
Wooow, gdyby nie tresc to na takich literach moglabym sare czytac uczyc ;)

Akurat troche mnie to dziwi, bo od dawna Margolcia Twoj temat sie nie przewijal tutaj, raczej inne...A jak cos prywatnie masz do kogos to wal moze na priv ;)

Carlaa dostalam jakies linki od S. dzisiaj i chyba wybralam juz, takze cos bedzie :) Dzieki, ja tez lubie szklarska porebe, cale dziecinstwo tam jezdzilam.

A jutro trzeba do praaacy..straszne ;(3 dni i sie czlowiek rozleniwia :)U nas ostatnio sieczka w pracy troche, dobrze ze to juz w sumie koniec urlopow, bo troche ostatnio nie wyrabiam..Nawet zaczelam sie zastanawiac czy to w sumie moje powolanie jest...No, ale zobaczymy, zawsze sa jakies male kryzysy - moze przejdzie :)
 
Margolcia mozesz pisac ja ci nie zbarniam ale wyrazaj sie normalnie:/ nikt cie nie wygania przeciez.
a o co chodzi z tymi linkami? bo jak w nie weszlam to niektire sa z tamtego roku i zaden z tej sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
chodzi o to ze ............. wyslala to K i nie wiem jaki miala w tym cel , nie wiem co chciala osiagnac . nie udalo sie , K mi wyslal to i mowi ze po co mu to jak on wie o tym .......... zalosne to
i ze ja niby dzieci z e maltretuje , a moje zycie w tej chwili jest przecudowne takie miec chcialam o takim marzylam
 
Ostatnia edycja:
Margolcia byla cisza i spokoj, ale powrocilas ! Wielka aferzystka. Ty i Twoje problemy. Sluchaj, moze ukochany znowu Cie uderzyl, ze takie masz halo ? Wiesz, my tu mimo wszystko jestesmy zdolne do pomocy Tobie. Po pierwsze to komu by sie chcialo wyszukiwac jakis starych rozmow i wysylac to komus ? Nie przyszlop Ci do glowy, ze moze sam wszedl na forum czy cos ? Do tajnych osob to Ty raczej nie nalezysz... No w kazdym razie szkoda mi Twoich dzieci, ktore chyba niedlugo beda wysluchiwac od rowiesnikow, ze z mama jest cos nie tak
 
chodzi o to ze ............. wyslala to K i nie wiem jaki miala w tym cel , nie wiem co chciala osiagnac . nie udalo sie , K mi wyslal to i mowi ze po co mu to jak on wie o tym .......... zalosne to
ale po co ktos mu wysylam klotnie z rosi???? jeszce co innego jak z teraz cos ale z zeszlego roku:szok:
wyjasnij sobie z ta osoba co wyslala to i zapytaj o cel.
 
Witam serdecznie w sumie cię nie znam ale wchodząc na profil pewnej osoby której posty czytałam na pewnym portalu trafiłam na ciebie pod komentarzemi tej osoby w profilu i pozwoliłam sobie napisac chyba to nic złego:-) ślicznego masz synka i walcz o niego z całego serduszka jak tylko możesz pozdrawiam sedecznie z Zielonej góry podam ci link do jej profilu poczytaj sobie ale wszystko co wypisywała ale naprawde tego jest duzo jak się użalała nad sobą wiesz sama jestem samotną matką ale nie nawidzę kłamstwa i obłudy no i widze ze dla niej facet jest ważniejszy od dzieci nie udzielam się na forum wogle bo mam już duże dzieci 12 i 9 lat więc nie mam p co się udzielać tylko sobie czytam farmazony niektóre i przypadkiem wpadłam na dział samotnych rodziców no i sobie wszystko pododawałm no i moja koleąznka b BB miała kedyś Panią Mariole w znajomych ale traz widze ze się pozbyła profilu na nk i już jej nie widziałam na forum, no jak bym miała dobre zdanie to bym nie napisała do ciebie ale poprostu sądze ze z nią jest coś nie tak jak niby cierpi bo jakiś mężczyzna ja skrzywdził i zamiast odpocząć poświęcić czas dziecią szuka następnego dla mnie jest to nie do pomyslenia jak mozna zyć w tak toksycznym związku



to jest np wiadomosc do K .............
 
margolcia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ALE CO PRAWDA CIE BOLI ZE KTOS TO WYSLAL?????pisalas o wszystkim gdzie sie dalo to masz a dwa jaka tu byla mama z dwojka dzieci bo nie wiem czy dobrze kumam??? skoro wiesz kto to po co owijasz w bawelne i PISZESZ TAKIMI WIELKIMI ??????????? MY UMIEMY CZYTAC :-):-):-):-):-)
a skoro masz tak fajnie to chyba nie masz sie czego bac i obawiac i jeszcze sie martwisz i nerwy tracisz,naprawde ja wolalabym sie dziecmi zajmowac niz tracic czas na kogos kto zrobil ci taka niespodzianke ......

carla taki urok dzieci ,daj jej czas i nie bulwersuj ,moj np jak mu sie cos nie podoba to teraz tak sie drze ze mala bania ale wiem tez ze to na pewno efekt mojej ciazy ,bo generalnie dziecko mam usmiechniete od ucha do ucha ale jak co cos strzeli to ulalallalallal
miska kurcze szkoda ze tak choruje a co teraz z praca??? ma ci kto pomoc ???
 
reklama
Katerina pisze duzymi bo nie chce klac ........ wiesz ja sie nie mam czego obawiac tylko drazni mnie to jak mozna byc tak pusta laska ....

dziecmi zajmuje sie caly czas ......... dopiero do domu wrocilam z wakacji ....... Krystian juz zaczyna chodzic , ale zebow nadal nie ma ......... kompletuje wyprawke do szkoly i zalamuje rece ile to pieniedzy pochlania. borykam sie z uczuleniem misia i ciekawe czy tez tak mialyscie ....... cale jajka mu wysypalo , lekarz dal antybiotyk i zyrtec w kroplach i na chwile pomoglo .... cale 4 tyg sie meczyalam i nic . wkoncu wyszlo ze ma uczulenie na pampki ..... 2 tyg tetry i tez nic ...........
 
Do góry