reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Katerinka no niestety zostałyśmy same. Poszukiwanie pracy spadło na drugi plan.A na dodatek się przeprowadzamy i wracamy do siebie ehhhh. Tatuś małej szkoda mówić- na chorobę małej odpowiedział- "a co ja Ci na to poradzę "jak powiedziałam że leki są do kupienia.....
No a teraz z innej beczki trochę przerażające mnie otóż śnili mi się babcia, dziadek, wujek- wszyscy nie żyją wrrrrr nie potrafię tego zrozumieć i mam jakiś niepokój wewnętrzny:-(
 
reklama
Wiecie co przezywam od pewnego czasu.... Nie moge usiasc spokojnie nawet na 5 minut, bo Olinek od razu biegnie i mnie gdzies ciagnie, i wiecznie tylko DAAAAAAAAAAM, i pisk jak szczurek jakis, nie moge juz, teraz jak pisze to stoi mi obok nogi i zawodzi. Nie da sie nic innego zrobic tylko wiecznie zajecie nim.
 
zeby znowu ostrzezenia nie dostac to napisze ......... wole sie "ciagac" niz byc desperatka i zgorzkniala stara panna ........

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ale sie uśmiałam:-D:-D:-D:-D

Carla,moze i nie kazdy.Zbyt uogolniam ale 90 % napewno.
Chociaz mialam znajoma co jak sama powiedziala żucila wspanialego chlopaka bo ..........był za dobry.Nie miala powodu by z nim sie klucic,zawsze zgodny i ugodowy byl i nie bylo do czego sie przyczepic:-D.Wiec go zostawila.Teraz ma faceta co lubi wypic,przyłożyć za nic,wyzwac i non stop sie wyzywaja a potem godza.I ona jest szczesliwa,lubi jak ją sie bije i wyzywa:-D:-D:-D
A chlopak do dzis jest sam........,

Honey,błonica,teżece,krztusiec Hib,polio.6w1 płatne az 200zl.Ale to 3 tura ostatnia byla i bede spokojniejsza.Jeden zastrzyk i tak przezywa a co by bylo jak bym wziela te darmowe co jest 3 zastrzyki?!to by dzicko wykonczylo sie od tego krzyku:(

Apropo krzyku.Ciotki sasiadki 2 letnie dziecko trafilo do szpitala.Bylo bardzo zwiazane z matką i nie chcialo sie z nia rostawac nawet na moment.A w szpitalu nie pozwolili jej na noc zostac.Gdy maly usnąl ona musiala wracac do domu na noc.Synek obudzil sie w nocy,przerazony ze nowe obce miejsce,sam i mamy nie ma i tak płakal mocno.A pielegniary nic sobie z tego nie robily az wkoncu ucichl.Rano okazalo sie ze chlopiec.........leży martwy.Matka w szoku,sekcja zwlok wykazala ze pękla mu żyłka od placzu w mózgu i zrobil sie wylew...............
Ja to juz teraz przewrazliwiona jestem na placz dziecka,jak widze ze ewa az sina sie robi bo cos jej sie stalo i placze to juz panikuje zeby źle sie nie skonczylo:(
 
Ostatnia edycja:
fikusek1988 wiem że koszt ogrzewania jeszcze jak zima jest sroga potrafi powalić, mieszkałam na delegacji w domku, ale ta poranna kawka w ogródku ahhh, no i ma się swój kawałek świata :-)
honey01 koszmarnie drogie jest życie, wszystko idzie w górę oprócz zarobków:wściekła/y:.....ale może nam się uda kiedyś spełnić marzenie o własnym domku:tak:
Carlaa to może jeszcze poczekam z przejściem ale myślisz że po roku przejść z 2 na 3? Udanej walki ze smoczkiem, ja chcę aby mały zaczłą pić z kubeczka, ale mojej mamie wygodniej z butli bo nie narozlewa, choć pcha się do kubka jak ja piję to on też pcha ten mały pysio i troszkę popije, to już według mnie pokazuje że dobry czas na zmianę...
miska82 biedactwo się namęczyło - zdrówka, napewno małymi kroczkami wszystko sobie urządzicie i mam nadzieję że znajdziesz pracaę, sama szukałam ileś miesięcy wiem że nie jest łatwo i mona się zdołować, ale nie trać wiary i zapału, a może śnili Ci się bo masz dużo zmartwień i próbujesz wszystko ogarnąć? Opiekuńcze duchy:happy:
mlodamama1987 to jeszcze raz gratulacje i dużo szczęścia dla maluszka:-)
Charlene wam też powodzenia oby to był ten jedyny:tak: i cudownego weekendu pierwszego z wielu:tak:
katerinka111 niektórzy faceci są porąbani ale chyba jest kilku fajnych może następnym razem????

a właśnie o zębach, kilka miesięcy temu mojemu wyrosło 6 zębów i nic już mu nie rośnie ... za to się wydłużył jakoś...
 
Jaimis chce tak myśleć bo według sennika to zmartwienia, kłopoty i nieszczęście- NO JESZCZE BY TEGO BRAKOWAŁO!!!! Fakt śnili się jak robią remont- heh nas też to czeka..... Oby tylko nad nami czuwali. A z ta pracą naprawdę kiepsko to widzę- ten żłobek to chyba jakaś porażka-tyle kasy na leki a gdzie reszta. No a teraz weszła ta nowa ustawa więc koszty żłobka i przedszkoli w opłatach się zwiększają od września.
 
Rosi to straszne!! ale w niektorych szpitalach matka nie moze byc z dzieckiem....dla mnie to chore na cale szczescie u mnoie w miescie mozna byc cala dobe z dzieckiem. Wspolczuje tej kobiecie....
 
miska82 jeszcze mają wzrosnąć koszty?????? Powariowali zajerzdzą biedny naród. A jeśli chodzi o sennik to: to zmartwienia i kłopoty już masz to nic tylko przyśnili Ci się aby podnieść Cię na duchu.

Jak można nie pozwolić opiekunowi zostać z dzieckiem w szpitalu, chyba to nie zgodne z kartą pacjenta????
 
Wiecie co przezywam od pewnego czasu.... Nie moge usiasc spokojnie nawet na 5 minut, bo Olinek od razu biegnie i mnie gdzies ciagnie, i wiecznie tylko DAAAAAAAAAAM, i pisk jak szczurek jakis, nie moge juz, teraz jak pisze to stoi mi obok nogi i zawodzi. Nie da sie nic innego zrobic tylko wiecznie zajecie nim.
Honey to taki okres tymczasowy, że nawet to kibelka nie można spokojnie iść, pocieszę Cię - minie ;-)
 
Dziewczyny mam pytanie ....
moj Krystian juz ladnie siedzi , polozony na brzuch podnosi sie i jak rak do tylu przesuwa sie ale nie raczkuje jeszcze , za to siedzac dac mu palce lapie i podnosii sie . chodzi , stoi az sie zmeczy wtedy siada na chwile i spowrotem tak samo. do tej pory siedzac zajmowal sie wszystkim i bawil slicznie ale od kad odkryl wstawanie i chodzenie jest masakra ........ krzyczy denerwuje sie i domaga , ja sie boje bo to dlamnie za wczesnie ale tez kregoslup juz siada bo Misio malo nie wazy. wpadlam na pomysl chodzika ....... albo moze wy macie jakies pomysly ? bo szczerze sadze ze za maly jest ale to jedyny pomysl jaki mi do glowy przyszedl ........ podpowiedzcie cos
 
reklama
mo chodzilw chodziku ale sa rozne zdania na ten temat,wiecej chyba ze szkodza,ale jak narazie mojemu nic nie jest a zaczal chodzic bardzow wczesnie w chodziku.
 
Do góry