reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Wydaje mi sie, ze od chodzika nic sie wielkiego nie stanie, oczywiscie jesli dziecko nie spedza w nim calego dnia, a to oczywiste, bo raczej malo ktore wytrzyma. Chociaz ja mysle, ze nie rob nic, niech sie naturalnie rozwija, na pewno wszystko jest dobrze. Twoj Maly ma 7 miesiecy, jak moj byl w tym wieku to tez stal, "chodzil"trzymajac sie czegos, podciagal itd wiec to chyba taki czas.. Swoja droga, jak to szybko zlecialo!!
 
reklama
rosi ty to masz podejcie ja pierdykam :-D kazdy z nas ma jakas zla cecha ale tylko miedzy soba mozna sprawdzic jak to jest,zrobil zle to do widzenia,czy mna sie ktos martwil jak zostawil z jednym i drugim w brzuszku???? nie,wiec teraz nie bede tracic czasu na chore zwiazki itp,moze w koncu trafi sie normalny facet::))))
honey tak dostane 100zl ale dopiero we wrzesniu pod koniec wiec juz wszsytko bedzie kupione,powinni dac w sierpniu
miska to trzymaj sie tam

ja juz do szkoly wszystko kupione z przyborow, wydalam prawie 90 zl i jeszcze trampki z workiem na wf bo odzielne musza byc ech . szkoda ze nikt nie mysli ile to wszystko kosztuje
 
Margolcia niektorzy wola byc sami niz z byle kim, i my szczesliwsze i dzieci sie niepotrzebnych scen nie naogladaja takze dosc duzych pozytywow :) stara panna- cos za zasciankowosc...Nie wiem po co tak przytykasz, najpierw opowiadasz jak to zle jest, ze na terapie chodzisz, ze konczysz z nim, a teraz nagle jak skowronek to sie nie dziw, ze jestes wystawiona na posmiewisko, bo nikt juz Ciebie zalowal nie bedzie jak sie cos (odpukac) stanie. Ogolnie jestes bardzo fajna osoba, a dajesz sie tak traktowac


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D trafilas w samo sedno hahahaha ale sie usmialam :)

Margolcia ojciec dzieci wie i nic z tym nie robi?? Brawo dla niego :/ Nic więcej nie mam do napisania, tylko jedno mnie zastanawia- po co się żaliłaś, wymysliłaś jakąś terapię, pisałaś jaki ten Emil to czub, a teraz co?? Kochająca się rodzinka?? ŻAŁOSNE DO POTĘGI N!!! Wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć, ale na przodzie mojej listy pt. "NIE ROZUMIEM ZA CHOLERĘ" jest bycie z idiotą, palenie w ciąży, brak szacunku dla samej siebie.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dokladnie :)


Margolcia teraz piszesz o dzieciach pod publike? nie wiem po cholere tu wrocilas zamet robic.. daj se siana mi sie juz tu nie chce ciebie ogladac i tych zali jaka to teraz z ciebie dobra matka. niestety jestem szczera do bolu i wisi mi to co napiszesz bo cie ignoruje:-D


Kurcze a ja znowu chora...rozlozylo mnie po antybiotykach :-:)-(Mis tez z tym katarkiem dalej łazi :-(
 
Orchidea zdrwka kochani:*
ja ostatnio tez baralam antybiotyki i caly czas mnie przy nich roskladalo,przestalam brac i od razu lepiej...juz wszytkiego nie lapie.
 
Orchideazdrowia duzo ! Ale dobrze, ze masz po tym co Ci przecinali antybiotyk, bo to dziadostwo moze podobno doprowadzic do zakazenia krwi;/
 
Moze i złe podejscie,ale cóż takie mam i jakos nie umiem zdania na ten temat zmienić:no:

Orchidea,niedawno pisalas jak twoj Jaś pokazuje ile ma latek:happy:zaczelam i ewe uczyc zeby pokazywala.W mig pojęła ale hehehehe pokazuje 2 paluszki:-)Nie chce jakos jej sie zgiąć kciuk i pokazuje 2.Ale uroczo to wyglada.Przyjechala babcia a ewa odrazu do niej pokazuje 2 paluszki(tak jej sie wbilo do główki to).I tak co rusz jak jej sie przypomni to non stop pokazuje ile ma tych latek(2:-D)
No i jeszcze nauczylam ją kłaniać sie:-)Fajnie dyga jak jej sie brawo bije.Coś zrobi czeka brak i pochwal a potem delikatnie dygnie na kolanko:-)

Coraz fajniejszy dzieciak z niej.

Carla,moja tez nic nie mowi tylko mruczy po swojemu albo jakies dzwieki nieartuwane wydaje:-D.Ale z racji ze wiele rozumie i wykonuje to nie przejmuje sie tym,kiedys wkoncu zacznie.Jeje ojciec chwalil sie ze zaczal w wieku 3 lat dopiero mowic.Mam nadzieje ze jego corka zacznie wczesniej.Hanka Bielicka tez caly czas powtarzala ze do 3 roku zycia nie mowila ani slowa a potem nawijala do samego końca:-)
Ewa jedynie nasladuje odglosy zwierzat kota,psa,barana,krowe itp.No i pospiewuje czesto loli loli loli:-)

Jade zaraz do swojego "azylu ciszy i spokoju na łonie natury".Mam nadzieje ze pogoda bedzie ładna.Jak wroce to cieżki czas mnie czeka wiec musze jakos sie zrelaksowac i wyciszyc i zapomniec......
 
Dziekuje za zyczenia zdrowka:)


Rosi ja wiem jak to cieszy :!)!

Jaś od wczoraj mówi - ATO -Auto :) i ciuch ciuch - ze ciuchcia :) Oda- woda :) TOTA- Ciocia :-DMówi tez Siusiu ( ale na nocnik nie chce robic ) :-) P mu kupil grajacy itd ale jakos mu to nie podeszlo :) Mówi tez gdzie chcemy isc - tam pokazuje i mowi "tam" :) A jak nie chce mowi fajni nie ale tak yyy ze y-yyyy y-yyyy dlugo i kiwa głowa nie :)

Ja nie wiem moje dziecko uwielbia mleko nestle junior z miodem ale dentysta mi ostatnio powiedzial ze to nie zdrowe dla zebow :szok:


Honey ... zakazenie krwi ?sepsa?:szok:
 
Margolcia28 najlepiej żebyś mogła od kogoś pożyczyć albo kupić używany jak mały taki mały już się pcha na nogi to jeszcze trochę i pójdzie a potem może nie będzie chciał siedzieć w chodziku

katerinka111 a z tego co słyszę to jeszcze jakieś komitety, wycieczki, jeszcze dodatkowe zajęcia ohhhh złota karta bez limitu by się przydała ;-) A do pierwszej klasy?
Orchidea22 fajny brzdąc :-) A daje sobie ząbki czyścić? mojemu małemu w kąpieli czyszczę taką nakładką na palec, jak widzi że ją biorę już buzię otwiera :-) Bo jeśli twój daje sobie myć to od czasu do czasu nestle z miodem chyba nie doprowadzi do katastrofy uzębienia:tak:
Rosi79 jak w piosence "czas relaksu, relaksu to czas" ;-)ślicznej pogody :-)
 
Cześć baby ! uff! przypomniałam sobie hasło i wreszcie podłączyłam lapka :D

Urlopowałam ponad miesiąc w domu remont - nadal trwa - to już 1.5 miecha. Opadam z sił !

Księżniczka mi urosła 7cm :) Pan doktor powiedział, że tylko 6%dzieci w wieku Zuzi jest od niej większe hehe... rośnie mi kobietka jak się masz fela ;) buciki nosi rozmiar 19, więc i kopytko ma nie male, ale to na pewno po mamie ehh...
Mamy 3 ząbki :) pięknie sama się już podnosi z leżenia, siedzi pięknie, a od około 2 tyg. wstaje sama i cóż... siedzenie jest be, ale nie przyzwyczaiłam jej, że ją trzymam za rączki, że jej pomagam i jak upadnie na dupkę umie się sama bawić na siedząco :)
Gada jak szalona, wiecznie się śmieje :) ahhhhhhhhhhhh


Nie nadrobię zaległości :(

Margolcia, zastanów się nad sobą !
Jak się sama nie będziesz szanować to nikt Cię nie poszanuje.
Wchodzisz na forum robisz z siebie ofiarę, a tak naprawdę masz to czego chcesz !
Czepiasz się dziewczyn, że cokolwiek, komukolwiek wysłały. Wybacz, ale gdyby nie Ty laski nie wiedziały by o K i nie znały zamieszczanych przez Ciebie treści ! To miejsce publiczne i licz się z tym, że tu nie jesteś anonimowa i ponosisz odpowiedzialność za pisaną treść !
Zachowujesz się jak dzieciak, robisz też teraz niezłą szopkę udając wspaniałą mamusie ;]



Będę z Tobą szczera !
Tobie bardziej zależy na jakimś dupku co szanuje Cię jak sz**** niż na dobrze własnych dzieci ! Dla Emilka byś wszystko zrobiła, dzieci są na dalszym planie.

Nie zapieraj się, bo to można wywnioskować z Twojego zachowania.

I tak jak któraś laska napisała, jeśli dojdzie do tragedii ( nie daj Boże ) będziesz to miała na swoją prośbę i nikt nie będzie Cię szkodował.
 
reklama
Młodamama gratuluję pociechy. ;)))))))))))) Synek śliczny czarnulek. ;)
Candy to Zuzia wyprzedza mojego w zębach, bo my mamy tylko dwa od ponad półtora miesiąca.
 
Do góry