reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

honey przetrzym troche malego, a moze lekkie herbatki zamaist samej wody bo pewnie cwaniakowi smak wody nie pasuje:)
zrob cos zeby troche soki odstawic wtedy zacznie powoli jesc:)
 
reklama
Carlaa ale chamski:szok: a z sukienką dobrze robisz, ja to wogóle dziwna jestem bo ja nie lubię chodzić na zakupy, mój chrześniak stwierdził że ja chodzę po sklepach nawet szybciej niż jego tata:-D
honey01 albo zacznij rozcieńczać soczki, ja z kolei chciałam małego nauczyć pić soczki to tak robiłam ;-) może to taka faza niejadkowa? może zmiana otoczenia, a jak w domu?

Mój mały ma prawie rok i szkoda mi kasy na te sztuczne mleka i nigdy nie miał uczulenia na nic co jadł i pił, tak myślę żeby po długim weekendzie, zacząć wprowadzać zwykłe krowie mleko, a jak u was z tym było? lepiej pasteryzowane czy UHT?
 
jaimis uht jest gorsze takze pasteryzowane lepsze:) ja takie daje alanowi od dawna:) nie jest uczulony wiec nie widze przeszkody w podawniu z reszta i tak czesto nie pije bo po prostu chyba nie lubi za bardzo mleka ale raz na jakis czas zje platki z mlekiem czy wypije z kubeczka:) znowu bebiko juz dawno przestal pic bo w ogole mu przestalo smakowac:-D

honey teraz jest lato i pewnie nie ma takiej potrzeba by jesc i soczki zaspokajaja mu apetyt. Postaraj sie wlasnie rozcieczyc,trszke ograniczyc pewnie zacznie troszke jest:) alan tez kiedys mial taki okres ze ok miesiaca prawie nic nie chcial jest ale przeslo i pozniej nadrabial:-D
 
fikusek1988 no tak pozytywniej wypowiadają się o pasteryzowany, tak że zobaczę jak to pójdzie. A tatusiek dzwonił się pytać czy na roczek może przyjść? Po co? Lepiej niech kasę da ;-)
 
fikusek1988 no tak pozytywniej wypowiadają się o pasteryzowany, tak że zobaczę jak to pójdzie. A tatusiek dzwonił się pytać czy na roczek może przyjść? Po co? Lepiej niech kasę da ;-)

hehe chcial sie wprosic na impreze:-) szkoda ze nie zapytal sie czy np wyprawicie roczek mlodemu,czy ci pomoc itp :-D a nei na gotowe chce przyjsc:-D ale oni maja jakies dziwne myslenie:)
 
ja to nie rozumię facetów, ostatnio spektakularne odejścieurządzał że chce zniknąć na zawsze, dziś chce przyjechać na urodziny, i to kobiety są dziwne i nie zdecydowane? ja takie dylematy to mogę mieć jak kupuję bluzkę a nie jeśli chodzi o własnego syna. Ostatnio zadzwonił jak byłam w kinie to prawie był zazdrosny i wypytywał się z kim jestem... to on odszedł to co go to wszystko już obchodzi????
A nie wiem czy zrobię imprezę urodzinową, rodzice chrzestni chyba nie przyjadą, zaproszę kumpelę z 2 dzieci i taką tam ciotke co jest z najbliższej rodziny, torta jakieś ciacho i kawa i to chyba wszystko, mały i tak będzie płakał bo nie lubi jak goście przychodzą ;-) a lepiej mu coś fajnego kupię. Ostatnio mu kupiłam fontannę z kulkami i jest zadowolony, jak kulka ucieknie to raczkuje sobie za nią, a jak baterie wyczerpią się to zbulwersowany opowiada że nie działa :-D A taka zabawka 70 po przecenie :-( Ale coś od czasu do czasu dostatnie coś mu chcę kupić, może właśnie rekompensuję że ma tylko mnie? a taki się durny ojciec trafił?
 
jaimis "to on odszedł to co go to wszystko już obchodzi????" - to sie pies ogrodnika nazywa :tak: moj ex tez sam mnie zostawil co nie przeszkadzalo mu spladrowac moja poczte i jeszcze komentowac maile jakie pisalam do kuzynki. jak rowniez skrupulatnie przeczytac wszytskie smsy podczas jego wizyty u syna kiedy to usilowalam sie zdrzemnac. zlapany na goracym uczynku nawet nie byl jakos zawstydzony- lecz rowniez komentowal tresc wysnuwajac daleko idace wnioski.
wiec ogolne wnioski - oni tak maja - porzucaja, sami rzucaja sie w wir zabawy a od nas oczekuja ze bedziemyw iecznie za nimi plakac i tesknic :tak:
honey soczki (zwlaszcza te przecierowe) sa bardzo syte. wiec nic dziwnego, ze Maly nie chce nic jesc skoro "najada" sie soczkami. przerzucanie go odrazu na czysta wode mogloby faktycznie byc bardzo trudne, ale, tak jak dziewczyny mowia, zacznij sporo rozcienczac. jesli bedzioe mu sie chcialo naprawde pic to wypije wszytsko. a im mniej sie naje soczkami tym wieksze szanse, ze cos zje normalniejszego.
 
No właśnie moja koleżanka pisała smsa z wakacji nad polskim morzem - siedzą w kurtkach i mają lodowate ręce :cool2: człowiek cały rok czeka na to lato a tu taka jesień:no:
Carlaa a czy okaże się wspaniałą mamą to dopiero synowa oceni :-D jak on ma geny po swoim ojcu to już się boję co to będzie jak będzie nastolatkiem;-)
 
reklama
Carla u mnie tez pogoda fatalna:/ zimno jak diabli:/
moje dziecko to znowu ma nieziemski apetyt:-D wczoraj na kolacja zjadl 2 udka z kurczaka:-D
 
Do góry