reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Wrocilam !!

Nie lubie wyjezdzac, bo nie lubie powrotow hehe :( zdolowalam sie od razu pod domem hehe. Droga powrotna - koszmar. Olin krzyczal przez 1, 5 godz i chyba diabel przez niego przemawial, bo nie swoim glosem sie darl. Pozniej juz sie zmeczyl i siedzial w foteliku, ale musialam siedziec w jednej pozycji inaczej znowu sie zaczynalo. Wyjazd boski tak sie wybyczylam na basenach- jedne w hotelu, a jezdzilismy jeszcze na Banie- nowe baseny termalne inwestycja warta 83 miliony !! Ja nie wiem skad sie biora takie pieniadze:) no to tam bosko,cieplutka woda, Olinek szczesliwy, caly czas w wodzie, troche spal na lezaczku, ja taka opalona jak murzynek :) a twarz mam poparzona niestety. Ostre bardzo slonce. Zawsze mowilam, ze nie lubie gor, ale jednak uwielbiam. Widzialam chlopaka swoich marzen :) ale zonaty :( niestety. Chociaz latal za mna jak szalony hehe. Przepiekny :)

Carlaa tacy zburaczeni kolesi sa najgorsi... Naprawde, tam w Bukowinie poznalam mnostwo ludzi, ktorzy byli mega bogaci, ale zupelnie sie z tym nie obnosili. I tak jest najlepiej, a nie takie sadzenie sie

Katerinka no z takimi babami to zawsze najgorzej, zawsze ale to zawsze cos bedzie. Jak nie urok to.....
 
reklama
Honey grunt, że wypoczęłaś.
Fikusek, Agnne.ges wasze dzieci tak fajnie wyglądają w okularach, że mogły by załapać się na modeli. ;)
Rosi to mu dałaś popalić.
Carlaa ja na nikim się nie wyżywam i szanuję, że ktoś ma odmienne zdanie, ale Ty za bardzo naskakujesz - takie odnoszę wrażenie. Widzisz komuś udaje się szybciej, innym zabiera to wiecej czasu. A za powodzenie dzięki, bo się udało. A nie myślałaś raczej o wkładce, bo u nas chwalą dziewczyny Mirenę.
Honey te ważne sprawy to na przykład rehabilitacja, basen, sprawy urzędowe i takie tam. Ja na sprawy prywatne nie mam czasu.
Jaimis miałaś rację. Tak się ostatnio zastanowiłam i doszłam do wniosku, że to strach przed samotnością powodował, że ostatecznie nie dałam radę od niego odejść. To i zaraz urodzinki będziemy świętować. ;)
Anowi tak to z wynajmem jest. Ja kiedys zadeklarowalam się, że zapłacę za rok z góry, mimo tego, że czynsz był wysoki 1200 + czynsz z opłatami (8 lat temu), ale mimo to nie wynajęto mi tego mieszkania. Doszło do tego, że mój ojciec dzwonił po ogłoszeniach, bo ludzie chyba sie bali wynająć cos 18 latce.
Katerinka jak ma być dobrze to będzie.
Co do wesela. Ja nie chciałam z nim brać ślubu, bo wiedząc już jaki on jest nie chciałam sie z nim wiązać na amen. Bardzo bym tego żałowała. W lipcu byłam na ślubie u swojego braciaka ciotecznego. Wesele mialo być na 160 osób, a było 141 ostatecznie + dzieci. Ja myślę, że z 35000 spokojnie za nie dali. Nawet fajnie było.
 
honey to dobrze ze wypoczelas a powroty sa zawsze najgorsze, fajnie faceci sa zawsze zajeci hheheh

a my dzisiaj jedziemy na wies do rodziny na zlot bedzie jakies 30 osob a oczywiscie moja mama nie jedzie bo z cholota siedziec nie bedzie :szok: ,mowie wam juz glupieje na maxa,kazdy ja zaprasza a ona w zaparte nie i koniec,wszystko na odwrot
ale ja mam to gdzies jade z dziecmi ,bo dlugo tam nie bylam i nawdycham sie wiejskiego powietrza

dzisiaj rozmawialam z e i sam mi przyznal racje ze latwo nie bedzie i nie powinien reagowac na jej zaczepki i chce ustalenia widzen sadowych ale boi sie bo tylko on wiecznie sie tym malym zajmowal jak nie byl w pracy a teraz mamusi sie przypomnialo,mowie takie ma prawo i nie mozesz jej tego zabronic, nawet jak robi ze zlosci to nie mozna temu zapobiec a dwa jest dorosly i powinien wiedziec jak to rozegrac zeby bylo dobrze
 
Witajcie Panie i Panowie ;)

My siedzimy nad morzem. Martwilam sie ze pogoda bedzie straszna, ale od piatku bylo tak slonecznie i goraco, ze spalilam sie na swinski roz ;) Dopiero teraz padalo chwile, ale przestalo wiec zaraz lecimy znowu na plaze.

Carlaa no mialam Ci odpisac, ze jestem z kims,ale jeszcze nie wiem co bedzie, bo wiesz jak trudno sie zakochac w kims :p Troche myslalam, ze ja to sie na pewno nie zakocham, chocbym chciala..
No, ale to juz nieaktualne :p:p

S. byl z nami nad morzem, przed chwila pojechal bo do pracy wraca i bylo naprawde super :) Strasznie smutno mi bylo jak wyjezdzal. Swietnie czas spedzalismy, z Potworem ma fajny kontakt, ogolnie nawet taka wredna maruda jak ja do niczego sie nie moge przyczepic ;) Takze jest fajnie i oby tak dalej i juz zapomnialam jak to fajnie jest tak sie glupio zakochac :)

honey uu, no slyszalam, ze niektore dzieci ciezko znosza jazde autem. To dobrze ze chociaz na miejscu odpoczelas :) Tez nie lubie wracac. Tzn teraz chce wracac bo S. czeka, ale jak mysle o tym ze do roboty to mnie skreca :/

Moj dziec akurat auto lubi - 8 godzin nad morze byla aniolkiem, nawet zabawiac jej prawie nie musialam :) Ale ogolnie wtedy miala 2-3 dni aniolkowatosci, dzisiaj znowu sie zaczela foszyc troche ;)

katerinka no szkoda, szkoda, ze tak wyszlo. Ja sie zawsze balam facetow po rozwodzie i z dziecmi...Nie chce przebojow z eks zonami i innymi dziecmi :(


A dzieciaki w okularach wygladaja suuuper :)
 
ja tam nikogo nie bede uszczesliwiac na sile o nie :)))))


a my wrocilismy ,matko kuba caly dzien na gospodarstwie:-D:-D:-D:-D:-D:-D jezdzil traktorem,kombajnem,kladem i widzial dziesiatki krow i innych zwierzatek,akurat male sie rodzily
jak on krzyczal jak na cos wsiadal :szok::szok: z radosci oczywiscie,rodzina miala taki ubaw ze szok i jutro tez tam jedziemy po ortodoncie z mala :)))))))
jakie odprezenie dla nas to naprawde .polecam kazdemu wiejskie klimaty:))
 
fikusek1988 jaki przystojny filozof!!!!!
Carlaa i jak tam z sukienką??? A jak praca Ci się podoba ignorę włącz tylko na teksty szefa;-)
mlodamama1987 trzymam kciuki żeby poszło jak najszybciej :tak:
anowi82 ja jak mieszkała pod Grudziądzem ciągle się przeprowadzałam 6 razy w ciągu 3 lat tak że naprawdę wiem jak nie fajnie:-(
Rosi79 czadowa Ewcia ;-) teraz możesza ją straszyć że jak będzie niegrzeczna to zaśpiewasz, a ja nie znam za wiele piosenek dlas dzieci i małemu śpiewam 4 pancernych albo w stepie szerokim ;-)
honey01 to fajnie że było fajnie:cool2:
Elena chyba to normalne nie chcieć być samotnym, ale dzięki naszym dzidziom najbliżesze lata mamy "zawalone" :-)

nie wiem czy 2 raz nie wyskoczy moje pisanie :-(...bo mi coś się zawiesił komp :-(
 
Carlaa ja mam duzo roznych sukienek, moglabym Ci pozyczyc, po co masz kupowac na jeden wieczor. Mam rozmiar 36

znowu lapie mnie choroba, gardlo mnie boli i w ogole. Olinek taaaki grzeczny, ze jestem w szoku po prostu-nie to dziecko

Slicznie dzieci wygladaja w okularkach, moj od razu by sciagnal, tak jak przeciwsloneczne
 
O no wlasnie Charlene jak sie poznaliscie ??:)

Ja sie zastanawiam czy zrobic w koncu malemu chrzciny. No bo ja za Kosciolem to zbytnio nie jestem, ale pewnie dziecko bedzie chcialo isc do komunii moze nie z kwestii wielkiej wiary, ale wszystkie dzieci beda szly to jemu bedzie przykro.

No i jeszcze jeden problem. Od miesiaca on NIC nie je... Na wyjezdzie to zjadl chyba 4 lyzki kwasnicy, kilka frytek. No i mleko. A pije na umor soczki itd. Nie wiem co z tym jedzeniem, bardzo mnie to niepokoi
 
reklama
Ewusia ja wlasnie probowalam na wode go przerzucic, ale moze nie pic ok 2 dni, bo od razu butelke wyrzuca... Chyba, ze go tak przemeczyc, moze sie w koncu opamieta:)
 
Do góry