reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
alusia nikt za ciebie decyzji nie podejmie i jak mozesz to zwiewaj gdzie moze .tak byc nie moze ,glowa do gory

a ja sie na jeden temat nie wypowiadam bo po co :-Dnie bede sobie nerwow psuc

korzystam z mojego dobrego chumoru a jutro MAM PSYCHOLOGA UWAGA UWAGA-jutro wam dam racje co tam mi za madrosci naopowiadala,porownany profesje z ostatnia z forum hehehe
 
Ja tez martwie sie o Margolcie, szkoda mi jej i tych dzieci. Malutkie jeszcze tego wszystkiego nie rozumie, ale starsi chlopcy na pewno rozumieja co sie dzieje wokol nich. I widza jak mama pozwala se traktowac, co wypisuje na facebooku, jakie robi szopki, obserwuja, obserwuja ii prowadzi to do jednego: a) sami tak beda traktowac kobiety, b) jeszcze chwila i tak beda traktowali ja czyli swoja wlasna matke.. Takze nic dobrego to nie wrozy

Powiem Wam, ze mialam przyjaciela. Niestety "mialam" bo zwiazal sie z kobieta i olal wszystko, teraz sie nawet nie odzywa, ale w kazdym razie ciesze sie, ze byl bo nauczyl mnie tego, ze nie moge zwracac uwagi na byle lumpa, ktory powie, ze mnie kocha, a bo mowic, to sobie moze mowic kazdy, uswiadomil mi, ze facet musi byc zaradny finansowo, ze musi o mnie dbac, ze ja nie moge wydawac pieniedzy jak np idziemy do restauracji, ze byle kto nie moze liczyc na spotkanie ze mna, bo to ja poswiecam mu swoj czas, ze ja nie moge latac za kolesiem, bo jak tylko zamkne drzwi samochodu to on musi za mna tesknic, a nie ze ja latam i sie prosze. Dzieki Bogu uswiadomil mi to wszystko i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu. To fakt, teraz mam takie wymagania, ze trudno mi kogos znalezc, ale jak kochac to ksiecia, a jak krasc to miliony :))

Udalo mi sie wyjechac :) tzn wyjezdzamy w poniedzialek. Z mama, bratem, babcia i oczywiscie Olinkiem. Jedziemy do Luksusowy Hotel w Tatrach z basenem. niezle !! zakochalam sie w samych zdjeciach, ciekawe jak bedzie na miejscu. Bardzo sie ciesze, ze gdzies wyjade, bo naprawde dusilam sie juz tutaj.
Bylismy dzisiaj w tym aquaparku- super bylo. Olivier bardzo sie cieszyl, na poczatku byl zdziwiony, ale zaraz sie przyzwyczail i bardzo mu sie podobalo. Ja tez troche poplywalam, pozjezdzalam na zjezdzalniach hehe. W aucie oczywiscie lekki koszmar, ale nauczylam sie chyba nie reagowac na placz hehe.
 
Honey chyba każdy aquapark ma jakieś swoje wymagania i regulaminy, u nas jest tak, że dziecko do 3 roku życia wchodzi za darmo, ale właśnie w tej specjalnym pieluszce do wody, niezależnie od tego, czy nosi pieluchę, czy już woła, do wody ma być i koniec.

U nas do 4 roku życia bezplatnie. Również wymóg basenowe pampersy.

Anowi, Ty jesteś rocznik 82 ???
Honey to fajnie, że miło dzień spędziliście. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
....
Z tej milosci powinna sie wyleczyc a nie brnie w to dalej.

Witaj
Pewnie wiesz ze zajmuję neutralną pozycje w tej sprawie, ale ja bardzo watpie w ta miłość na podstawie posiadanej wiedzy.
A w sygnaturce sie wszystko zgadza - ? Ta dziewczynka ma naprawde niecałe 2 latka ? .... Bo wygląda troszkę powazniej ... :)

anne.ges raczej nie zagłębiaj sie w sprawy Margolici. Tak bedzie lepiej.
 
Do góry