reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

The_devil - fajny masz nick. Od razu przypomina mi się film "The Devil's Advocate" z All'em Pacino i Keanu Reeves ;)))).

Alusia8989 - ja wiem, że Tobie jest ciężko. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. A ja powiem Ci coś jeszcze: będzie jeszcze ciężej. Tak!!! Decyzja o samodzielnym macierzyństwie nie jest łatwa. Podjęcie kroków do tego zmierzających jeszcze trudniejsze..... a potem może-nie musi być jeszcze ciężej. W końcu kiedyś wyjdzie słońce ale przed tem będziesz musiała sobie poradzić z ogromem problemów. A jak sobie poradzisz to przyjdzie ogromna satysfakcja... :))) Proszę Cię bardzo podejmij tę decyzję świadomie i z pełną świadomością konsekwencji- i tych dobrych i tych złych.
Nie wiem co Ci mam poradzić jeszcze. Usiądź w spokoju, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał i na kartce jak w szkole napisz sobie co przemawia za tym abyś rozeszła się z partnerem/mężem a co jest przeciw. Ale tak zgodnie ze sumieniem, tak jak czujesz (ja na przykład bardzo bałam się wykluczenia społecznego, tego, że ktoś uzna że poniosłam porażkę- teraz wiem, że niepotrzebnie). A jak już będziesz mieć taką listę plusów i minusów to postaramy się coś zaradzić ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mnie Margolcia usunęła ze znajomych na fb :D Ale żałosneeeeeee hahahhaahaaaaaaa. Dalej wyznawaj sobie miłość z psychopatą, tylko czekać aż trzaśnie tak że zaboli. Jeszcze raz hahaaaaahaa

haha mnie tez usunela juz dawno i napisala zebysmy sie nie wpier*** w jej zycie:-D zalosne:-D w koncu oberwie tak ze moze zmadrzeje..
 
Mnie do Margolci to juz slow brak, a moze to wina terapeutki ? Bo jeszcze bardziej zglupiala. Jakbym byla na miejscu jej dzieci to bym sie pod ziemie zapadla jakbym widziala jakie matka wypisuje rzeczy na facebooku. Taak zaraz bedzie czwarte to jest kwestia czasu ;d
 
The_devil - ależ nie ma za co.

Kimkolwiek jest Margolcia (poczytałam wątek wstecz) dajcie jej żyć po swojemu ... Widocznie jej tak dobrze.... "Normalne istoty uciekają z wrzątku jak parzy" ....
 
Witajcie
ja tak od pewnego czasu tez patrze na poczynania Margolci na FB i chwytam sie za glowe.
moze doradzac nikomu nie pwoinnam skoro sama swoim zyciem kierowac nie umiem..
ale nie robialbym z sibeie idioty.
ja rozuemim ze ona go kocha, ze nie moze zapomniec itp.
ale za jaka cene?
przeciez wczesniej niby uderzyl i ja i dzieci.
Z tej milosci powinna sie wyleczyc a nie brnie w to dalej.
ja tez boje sie samotnosci.. ale czasem to jest lepsze od takiego koszmaru.
zal mi dzieci i jej ze jest jeszcze taka slepa!
ale ten typ tak ma i predzej czy pozneij znow jej poakze na co go stac.. byleby nie okazalo sie ze zostanie samotna matka z 4dzieci.
Margolcia nikt Ci zle nie zyczy ale przechodzisz sama siebie. i choc znamy sie krotka to martwie sie.
 
reklama
fikusku kochanie.. ja tylko tak sie wtracilam.. toz to samotna nie jestem ale prawie jak samotna. bo to ze sie ma tylko chlopa pod jednym dachem mozna tak nazwac;p
 
Do góry