reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Wspolczuje katerinka sytuacji.Ale tak jest z naszymi urzedami:-(
U mnie podobnie sie ma sprawa ale z policja.Mialam wlamanie i demolke na wsi w domu.Szyby wybite,drzwi wywarzone i meble zniszczone.Policja tylko spisala i nie maja zamiaru nic robic,twierdza ze male straty bo meble stare i nic nie zginelo i nikogo nie zabili.To ja im na to.to maja mnie albo dziecko zabic zebyscie wogule tylki ruszyli???:wściekła/y:Oni na to ze to dzieciarnia pewnie ze wsi zabawe sobie urzadzila demolujac opuszczony dom i w smiech.Teraz nawet nie mam gdzie jezdzic bo wszystko totalnie zniszczone.Czy ze dom bez mieszkancow stoi to znaczy ze mozna go niszczyc??A oni m i na to .A co pani myslala ze nie niszcza pustych domow,to nagminne i mamy powazniejsze sprawy niz szukac dzieciakow co meble polamali.
Kurde to byla taka demolka,ze chyba mlotem jakims w sciany tlukli.Jakby mnie tam zastali to pewnie i by zabili.

No i takie mamy prawo durne.

A co lepsze to we wsi wiedza kto to ale wydac nie chca tylko sie smieja

A tak bym chciala uslyszec opinie wasze na temat.czy facet majacy 35 lat,pracujacy i nie posiadajacy samochodu to jakis feler?Bo mi sie wydaje ze jak ktos ma tyle lat to juz powinien cos w zyciu posiadac a tym bardziej autko.Nie wiem czy to normalne ze w tym wieku sie nie ma tak podstawowej rzeczy jakiej jest auto.Nie chodzi o to ze szukam majetnego faceta tylko oto ze jak nie ma samochodu i nie zamierza miec to moze jakis lewus albo bawidamek albo nie myslacy by byt zapewnic.
 
reklama


A tak bym chciala uslyszec opinie wasze na temat.czy facet majacy 35 lat,pracujacy i nie posiadajacy samochodu to jakis feler?Bo mi sie wydaje ze jak ktos ma tyle lat to juz powinien cos w zyciu posiadac a tym bardziej autko.Nie wiem czy to normalne ze w tym wieku sie nie ma tak podstawowej rzeczy jakiej jest auto.Nie chodzi o to ze szukam majetnego faceta tylko oto ze jak nie ma samochodu i nie zamierza miec to moze jakis lewus albo bawidamek albo nie myslacy by byt zapewnic.


A znasz go długo Rosi ? Bo może na 10-tym spotkaniu Ci powie, że maił trzykrotnie zabierane prawko i wyrok za prowadzenie bez uprawnień :) ... Przewidziałaś taką możliwość ?
 
Glupio mi tak wprost zapytac czemu nie masz samochodu.To wyszlo tak samo z siebie,ja nie pytalam go o stan majatkowy.
Devil,no ja biore wszystkie mozliwosci pod uwage.Nawet te najgorsze.Mi to zaraz do glowy przychodzi ze moze alkoholik i prawako zabrali,albo kogos zabil i prawko zabrali,albo taki hulańczyk ze kase przepija i na prawko i autko go nie stac
Nie wiem.za krotko go znam by zaraz o to pytac.A i nie chce czasu marnowac na 10 randek by sie przekonac ze ma konflikt z prawem i nie moze jezdzic
hehehehe
Ja az tyle czasu nie mam:)
 
Katerinka, serdecznie Ci współczuje i trzymam kciuki za Ciebie. Taki jest już ten nasz kraj ;/ po prostu tu się dzieje wszystko od dupy strony ! Musi dojść do tragedii aby cokolwiek się zaczęło dziać, zamiast zapobiegać tragedią.
Rozwaliło mnie zupełnie, że musisz nagrywać zachowania matki ; / nie wyobrażam sobie co będzie jak już udowodnisz, że rzeczywiście jest jak mówiłaś... Chyba nie pójdzie siedzieć? nie wiem, ośrodek specjalistyczny też pewnie nie? Czyli będziesz czekać aż złapie okazję i Ci " podziękuje " za to jak ją urządziłaś... BRAK MI SŁÓW na te nasze systemy.

Z opieki pobierają Ci którzy nie powinni, oszukują, a na prawdę potrzebującym brakuje ;/

MASAKRA !


Rosi, a może po prostu nie może powadzić. Są takie schorzenia, że lepiej żeby np. jakiś atak padaczki czy czegoś nie dopadł za fajrą, a może ma traume - jakiś wypadek bliskich i nie chce mieć.
Wydaje mi się, że z czasem na pewno się otworzy przed Tobą i wszystko się wyjaśni, nie oceniaj go z góry źle, nie każdy jest jak ex, a mierząc każdego miarą ex'a możesz tylko stracić może naprawdę odpowiedzialnego i fajnego gościa. Każdego trzeba chociaż poznać, a niektórym dać szansę :)
 
Rosi to normalne ze nie wszytscy maja auto,pewnie nie jest mu potrzebne i nie ma sensu placic ubezpieczenia itp za cos co jest raz na jakis czas uzywane:) moim zdaniem nie masz sie co martwic:)
 
A tak bym chciala uslyszec opinie wasze na temat.czy facet majacy 35 lat,pracujacy i nie posiadajacy samochodu to jakis feler?Bo mi sie wydaje ze jak ktos ma tyle lat to juz powinien cos w zyciu posiadac a tym bardziej autko.Nie wiem czy to normalne ze w tym wieku sie nie ma tak podstawowej rzeczy jakiej jest auto.Nie chodzi o to ze szukam majetnego faceta tylko oto ze jak nie ma samochodu i nie zamierza miec to moze jakis lewus albo bawidamek albo nie myslacy by byt zapewnic.
a to normalne,ze facet 34 lata,auta zapisane na mame,bo niby mniejsze ubezpiecznie i od ostanich 3 lat przynajmniej dla niego pracy nie ma??wczesniej u rodzinki pracowal,bo tez nie wiem czy by byla,teraz to nawet tam go nie chca

moze teraz nie ma auta,nie ma kasy czy moze ze wzgledu na jakas chorobe nie moze miec prawka??
bo jak raczej stracil prawko,to i tak chyba wiekszosc i tak jezdzi i tak bez prawka
 
wiecie co ja mam byc przebadana psychologicznie ALE UWAGA 20 LIPCA :-D no przeciez obled,i nie wazne ze w domu sa male dzieci i musza tego sluchac,dzisiaj wariowala do bialego rana , rano spakowalam dzieci i siebie i w dluga,pojechalam z kolezanka nad morze,wrocilismy o 20 , takiego spokoju dlugo nie mialam a dzieciaczki i frajdy,
i wiecie co ,przjechalam a mama spiewa jakas zalobna piosenke ,i znow do mnie skoczyla,a ja wzielam twardo telefon w reke i ja nagralam dyktafonem ,serce to mi bilo ale ona ma taki amok ze nawet nie wiedziala, w ciagu 2,5 minuty powiedziala wszystko to co najgorsze,WIEC UWAGA MAM DOWOD !!!!!! I zas w poniedzialek ide do mopsu
carla a rodzina? siostra dolala oliwy do ognia,bo mysli ze ja zmyslam i jeszcze ja nabuntowala ze ma nas wypier,,,,a sama liczy na mieszkanie pewnie ,zero uczuc rodzinnych,zreszta od dawna nie mam rodziny,skoro sie kazdy odwraca,a
ALE KAZDY JEST MADRY,BO NIE MA MYMY OBOK ,NIE SLUCHA,mi sie odgraza codzienie juz teraz,ma jakies wariacji,amoki ,bladzi,nie patrzy ze sa dzieci wiec na pewno wymaga leczenia
pani z mopsu stw,ze odpowidziala jej na wszystkie pytanie wiec nie ma schizofreni a jedynie chorobe neurologiczna i musi brac leki i bedzie zdrowa,:angry: mowie dobrze ale chyba trzeba jej w tym pomoc zeby tu nade mna sie nie znecala psychicznie a do rekoczynow tez juz doszlo jak ma szal TO ONI CHCA DOWODOW
wiecie juz bylam u kresu,.zrezygnowana ale dzis sie znowu mega wnerwialam i koniec tego ,bede walczyc do upadlego,wiec albo bedzie sie leczyc albo dostanie zawalu i bedzie koniec histori i bez rodziny rowniez ktora nie macza palca w gownie sory ale tak jest



rosi daj spokoj,tez masz problem,a co kazdego ktory auta nie bedzie mial? nie umowisz sie ? nie kazdy chce ale to chyba nie pretekst zeby z kims nie byc,ejejejejjejej a jak chcesz wiedziec to zapytaj wprost bo po co owijac w bawelne
 
Glupio mi tak wprost zapytac czemu nie masz samochodu.To wyszlo tak samo z siebie,ja nie pytalam go o stan majatkowy.
Devil,no ja biore wszystkie mozliwosci pod uwage.Nawet te najgorsze.Mi to zaraz do glowy przychodzi ze moze alkoholik i prawako zabrali,albo kogos zabil i prawko zabrali,albo taki hulańczyk ze kase przepija i na prawko i autko go nie stac
Nie wiem.za krotko go znam by zaraz o to pytac.A i nie chce czasu marnowac na 10 randek by sie przekonac ze ma konflikt z prawem i nie moze jezdzic
hehehehe
Ja az tyle czasu nie mam:)


Rosi jak go nie znasz, to poczekaj :) Może Leksus stoi w garażu i czaka az dziury połatają drogowcy, bo szkoda zawieszenia :)
 
Piszecie o randkach. ja się to już zastanawiam dlaczego ja tego nie potrzebuje (tj od czasu gdy zostalam sama z dzieckiem). nawet mi się nie chce myślec o randkach. a o sexie to już wogule, jak pomyśle to mam odruch wymiotny..........
ale może za jakiś czas zmieni mi się nastawienie.........

pisane też było o wynajmowanym. to mnie strasznie dobija ze wynajmuje. bo to wg mnie pieniadze wywalane w błoto, wolalabym płacic kredyt, ale kto mi go da? i takie błedne koło sie zamyka.
ja znalazlam jedna organizację, która pomaga w budowaniu domów Habitat for Humanity

Martynka przyzwyczaiła się do rannego wstawania, wiec my już od 4.45 na nogach. i u nas burza, leje, wiec niestety w domu siedzenie

miłej niedzieli
 
reklama
Anowi,a czytalas o kredycie z doplata dla osob samotnych?i samotnych matek.Czesc dlugu panstwo splaca.
Jak masz swoja dzialanosc zarejestrowana to moze zapytaj sie w banku.
Ja tak planuje w nastepnym roku kupic ale musze prace znalesc zeby taski kredyt otrzymac.Do tego kredytu mozna dolozyc zarobki np. rodzica jak za malo zarabiasz bo tam kwota jest ok 3 tys na mc.
U mnie mama emerytka by sie dolozyla,alimenty plus nawet minimalne wynagrodzenie i bym sie zalapala.Aha i ten kredyt jes dla osob do 35 roku zycia.Wiec mysle ze warto poczytac.Wklep sobie w net kredyt z doplata i tam opisane jest wsio:)

Stancje to za drogo kosztuja.
Mi w jednej stancji co mieszkalam babka ją sprzedawala to mi najpierw zaproponowala zebym to ja kupila bo razem z rata kredytu to by wyszlo tyle samo na miesiac co jej place.Niestety mi bank kredytu w obecnej sytuacji nie dalby.I sprzedala facetowi co dalej mi wynajmowal i smial sie prosto w twarz ze splacam jego kredyt za mieszkanie.

 
Do góry