reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

carlaa uuu, to straszna lipa z ta praca. Chociaz i tak masz lepiej, ze cos Ci placa, bo wiele firm zatrudnia tylko na prowizji za sprzedane rzeczy...No a czasami ciezko to wcisnac.

Ja dzisiaj tez bylam w pracy, na zastepstwo bo kumpela chora. Za to sobie moge wybrac jeden dzien w tygodniu, ktory bede miala wolny :)

katerinka kuurcze, nawet nie wiem co Ci napisac. Rzeczywiscie strasznie przykro ze Kubus sie tak meczy :( I Ty tez. Oby z wiekiem mu przeszlo.

margolcia ja sie chyba przychylam do opinii anowi na temat tego co fundujesz swoim dzieciakom, moze napisala troche za ostro...ale...Ty moim zdaniem nie dalas popisu totalnie swoim postem. Anowi wyrazila opinie, dosc bezposrednio to fakt. Ale nie byla chamska i nie obrazala wyzwiskami - natomiast Ty tak. Troche przykro sie to czyta. Napisalas cos na forum a anowi powiedzial co o tym mysli - to normalne w tym przypadku. A nazywanie jej glupia i pusta...i inne epitety i przytyki...wybacz - to swiadczy tylko o Tobie.

A co do facebooka, to zgadzam sie z ktoras z dziewczyn,takie wywalanie spraw prywatnych jest na poziomie gimnazjum...Ja tam uwazam, ze fajnie wrzucic cos zabawnego, jakies zdjecia czy cos lekkiego..Ale tak bardzo osobiste sprawy zalatwia sie w 4 oczy...jesli skonczylo sie juz to 10 lat i osiagnelo jakis poziom rozwoju i kultury...
 
reklama
Yenna1 zastanawiam się czy pod koniec przyszłego tygodnia będę potrafiła wstać z łóżka :-D, z każdym dniem czuje się coraz gorzej, mam wrażenie że nie mam skurczów tylko jeden mega wielki skurcz, który trwa 24h z małymi kilkusekundowymi przerwami. Nie wiem czy to normalne? Chciałabym jeszcze przed porodem wyjść ze znajomymi gdziekolwiek ale obawiam się, że nie dam rady.

Jeśli nadal będzie tu taka gorąca atmosfera to niestety ale dziewczyny będą odpowiedzialne za moją głodówkę - kolejną kolację przypaliłam (tak się zaczytałam) :-D:-D:-D
 
Mozi ja tez miska wioze do Rabki. Ale na wypoczynek do senatorium. Na szczeście nie jest az tak zle zeby trzeba bylo jechac do instytutu.
senatorium to tez fajna sprawa,ale droga,bo 3 tyg dziecko darmo,ale opiekun musi zaplacic,ja moze na jakis weekand pojade na kwatere,bo od nas blisko, ok 1,5 godz

katerinka a jesli chodzi po niepelnosprawnosc,dzwonilam do moniki,ona miana tam diagnostyke dwojki dzieci,jedno mial 1 rok,drugie 3 latka,u corlki wyszlo,ze nie ma astmy,tylko przy infekcji jej sie uaktywnia,a u synka ma roczek ma astme diagozowana i dopiero wtedy mozna starac sie o komisje,ona ma w nast czw,ale mowila,ze gdzies nad morze jest tez diagnostyke,ale nie pamieta
diagnostyka ok 4-5 dni,dziecko bezplatnie wszydtko,a rodzic ok 20-30 zl za lozko wiec warto dopytaj sie u siebie,a wiadomo bedzie co dziecku jest
 
rece opadaja i tyle,ja mam wieksze problemy niz fc gdzie ktos robi sensacje a potem ma problem:wściekła/y:prawda boli i tyle .a ty margolcia zapomnialas dawno ze masz dzieci tylko chlopy sa dla ciebie wazne i ich manipulacja toba,dziekuje !!!''




ale ja sie ciesze ze mi ktos odpowie na temat wazny dla mnie!!!!

mozi dziekuje:) maly juz raz mial takie badanie co juz taka akcja byla i wyszlo ze ma z watroba i stad bylo wiele ale teraz szok,kazala dzisiaj dac druga tabletke i zobaczyc,bo licza na cholerny zbieg okolicznosci bo to podobno nie mozliwe,a jak reaguje tak na leki ???? szlak no ,ja juz wygladam jak trup dzisiaj doslownie,nie mam apetytu spac nie moge bo co to dziecko sie cholera musi nacierpiec!!!!
ide w poniedzialek i zapytam o to wszystko,wiem ze takie pobyty sa drogie a kolejki pewnie tez maja,szukam wlasnie tych specjalistow,tylko wiem tez ze lekarz lekarzowi nie rowny
ale jak bedziecie cos wiedzialy-eli bede wdzieczna
 
Ostatnia edycja:
samaniewiem31 może nie z pierwszą chwilą pojawienia się dziecka je pokochasz, może nieraz będziesz żałowała, będziesz przemęczona, rozdrażniona aż pewnego dnia pomyślisz że jest najważniejszą osobą w twoim życiu
ja pokochałam mojego misiaka podczas usg i jak dotykałam brzuch a on "odpowiadał" :-) Dużo sił bo twoje życie stanie na głowie i wiele rzeczy się zmieni ale niektóre zmiany mam nadzieję miło Cię zaskoczą, nie oglądaj się jak było i jak by mogło być poprostu idz do przodu, i nie myśl że łatwo się tylko tak mówi, większość chyba z osób tu piszęcych przeszło swoje ale trzeba "wylizać" rany i żyć dalej
katerinka111 o kurczaki ceny powalające tych leków, a poprawia się po nich?
Margolcia28 czasami życie jest do bani ale musisz skupić się na najważniejsze i jak pisałam powyżej przeć do przodu

honey01 jak to powiedziała Pani Prezydent Warszawy "do roboty" :-) miłej nauki i jeszcze milszego imprezowania po egzamine ;-)
yenna1 i Bellaanna a koleżanki to jeszcze nie na porodówce???
 
Katerinka bardzo Ci wspolczuje. Ja tez takj chroowalam i wiec co to znaczy. Nie wiem wlasnie jak jest z tym orzeczeniem o niepelnosprawnosci jak je dostac, ale pytalas sie czy mozesz pracowac. No to mozesz, ale dochod jest taki sam jak do zasilku rodzinnego czyli tam chyba 504 zl na osobe, a jak to sie przekroczy to wszystko cofaja. Tez bralam wziewy, ale one pomagaly w zasadzie najbardziej jak mialam atak kaszlu. Wiem, ze budesonid mi pomagal, ale teraz to juz pozapominalam nazwy tych lekow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
budesonid należy do kortykosterydów o ile pamiętam. Nie można więc podawać dzieciom, zwłaszcza jeśli nie ma pełnej diagnozy i lekarz nie stwierdzi choroby przewlekłej.
 
honey to jak liczy sie dochod do tego to moge zapomniec bo mi do rodzinnego juz 100zl brakuje zeby zabrali i nawet nie wiem jak pojde na kuronia to mi zabiora
chora ta nasza polska jak nic



wiec musi byc z tabletka,bo wysypka jest wieksza,ma juz na calej buzi i na raczkach,:-(.w nocy troche poplakiwal to siedzialam z nim na fotelu i spiewalam kolysanke,
tak mi go zal,a jutro zas lekarz,bo do mojego szpitala nie jade
 
reklama
widze ze rozmowa zrobila sie nie kuturalna. Wszytskie posty w ktoruych jest obraza drugiej osoby kasuje!!! kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie ale w sposob kultyralny to robmy! i usuniete! zostaly posty dziewczyn ktore potrafily napisac normalnie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry