reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

bita kobieta dopóki sama nie zrozumie (choć wszyscy wkoło jej to mówia) że to jest nieludzkie, że nie może tak dać się traktować to będzie tkwić w takim gównie. a najbardziej to szkoda dzieci.
i będzie to trwało aż ją zatłucze, albo go zostawi. a napewno facet się nie zmieni. bo wie że nic mu nie grozi za to że ją zlał,wybił zęby.

ja niewiem jak można być z kimś kto maltretuje. zmasakruje, stłucze a bywa że i gwałci. super super przykład dla dzieci. i nikt mi nie wmówi, że to dla dobra dzieci by Tata był
 
reklama
Orchidea i anowi macie racje , ale moze wyjasnie .... dodalam go dzis poraz ostatni bo smeci i zali sie ze K mnie uderzyl i znajomym jest . ok chcesz dzieciaku miec frajde to miej ...... ale to wszystko z mojej strony . kocham go , to wiem i pewnie potrfa nim przejdzie ale skoro stalo sie tak raz stanie sie wiecej .... uwiezcie mi ja to juz przechodzilam i nie zamierzam wiecej ... on jako facet mojego zycia jest skonczony . i mozecie byc spokojne , nie pozwole by moje dzieci takie cos widzialy i slyszaly nigdy wiecej
 
margolcia uwierz mi zeby to nie byly puste slowa,tak cie zakreci ze raz dwa mu wybaczysz a ja bym go nie dodala do znajomych!!!!! krowa jestem i tyle i mam w duu kogos jak ktos mnie zle potraktuje i zaden z niego przyjaciel jak dla mnie. zreszta owinieta jestes wokolo paluszka i juz ,co to znaczy marudzi to mu wszystko wolno
BEZ OBRAZY ALE TAKA PRAWDA
miska takie sa dziady i czym predzej to sobie uswiadomisz to lepije dla ciebie
idz do mopsu jak jestes w takiej sytuacji skoro nie masz wyjscia
'
a ja dzisiaj zrobilam rogaliki francuskie z nadzieniem krowkowym,posypane cukrem pudrem:) dzieciaczki jak sie dosiadly to juz polowe blachy nie ma,

a i bylam dzisiaj po wniosek na ksiazki dla malej do pierwszej klasy,pani mi podpowiedziala sama jak mam zrobic z tym kuroniem i wogole,wpisala na liste i zobaczymy,180 zl na ulicy nie lezy bo same ksiazki 250 zl ,ja juz sie boje tej wyprawki eh :)
 
margolcia uwierz mi zeby to nie byly puste slowa,tak cie zakreci ze raz dwa mu wybaczysz a ja bym go nie dodala do znajomych!!!!! krowa jestem i tyle i mam w duu kogos jak ktos mnie zle potraktuje i zaden z niego przyjaciel jak dla mnie. zreszta owinieta jestes wokolo paluszka i juz ,co to znaczy marudzi to mu wszystko wolno
BEZ OBRAZY ALE TAKA PRAWDA


Popieram w 100 % te wypowiedz...tłumaczysz sie po co go dodalas..po co?Ja mysle ze gdyby obojetnie co nie dodalabys go i nie obchodzilo by Ciebie nic...zero...zero czegokolwiek...Zreszta powiem tak mi sie nie musisz tlumaczyc..twoje zycie i twoja sprawa jak chcesz je sobie zgnoic i dzieciom to tylko i wylacznie twoja sprawa...........u takich ludzi zawsze tak jest -ZNAM TO Z AUTOPSJI!Wiec nie mysl ze rzucam od tak sobie te slowa wszytskie...Tacy ludzie sie nie zmieniaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przysiegaja placza biora na litosc oni doskonale wiedza jak podejsc czym ujac...z pozniej co ?Nagle dostajesz w morde...... Gdyby ktokolwiek ulizyl moim dzieciom nie mialby wstepu do mojego mieszkania i wogole nawet na policje bym poszla zlozyc zawiadomienie!!!
 
a ja postanowilam odswierzyc pokoj corci,bylam z nia nie dawno po farbe,sama wybrala sobie kolor pigmentu,kupilam sobie walek itp a pan sie pyta ,a pani sama chce to robic,to mu mowie a co w tym zlego,przeciez to tylko sciana hehe,wszystko mnie wyszlo 24 zl wiec luz blus i wybralismy taka naklejke kotka na sciane potem :-) to ja juz mam plan na wekend,musimy przemeblowac zeby nam kubus zaraz arcydziela na scianie nie zrobil hehe,zreszta pogoda do duu.... to mam zajecie i dwoch malych pomocnikow :)))
 
katerinka111 dzięki za info muszę na necie poszukać jak tam piszą inne babeczki... A małemu brawo od ciotki z sieci pierwsze koty za płoty tzn pierwsze siki do nocnika :tak:
A pewnie 180 zł to zawsze coś, ja uważam że to powinno być zabronione żeby w szkole co roku zmieniać historia i podstawowe prawa fizyki co roku się nie zmieniają:angry: I miłego malowania :-)
Margolcia28 jeszcze raz powiem że przykro, ale z czasem połączenie między sercem a mózgiem zostanie nawiązane, u mnie po 4 miesiącach prawie już jest.... choć czasami.... a szkoda słów...
 
dzieki laseczki :-):-) wy zawsze motywujecie ..... i wiem ze opier*****cie mnie w dobrej wierze , no i wiem ze to ze jest w znajomych to glupie tlumaczenie .... ale serce jeszcze go chce . rozum mowi ze to frajer i ze to koniec na zawsze , ale serce glupio chce jeszcze go miec . z czasem to minie i uwierzcie mi ze to uporzadkuje , ale jeszcze chwile to potrfa
 
dzieki laseczki :-):-) wy zawsze motywujecie ..... i wiem ze opier*****cie mnie w dobrej wierze , no i wiem ze to ze jest w znajomych to glupie tlumaczenie .... ale serce jeszcze go chce . rozum mowi ze to frajer i ze to koniec na zawsze , ale serce glupio chce jeszcze go miec . z czasem to minie i uwierzcie mi ze to uporzadkuje , ale jeszcze chwile to potrfa


Przez te chwile moze Cie zabije?Pobije do nieprzytomnosci..naubliża dzieciom albo uzyje wobec nich sily..Dzieczyno ogarnij sie!

wybacz ze napisalam na facebooku pod tymi postami znajomosci jak dopisalas ze ostatni raz szanse mu dajesz...tu piszesz to a tam to dopisalam ze jset swinia i damskim bokserem....nie moge tak na to patrzec...
 
Ostatnia edycja:
Przez te chwile moze Cie zabije?Pobije do nieprzytomnosci..naubliża dzieciom albo uzyje wobec nich sily..Dzieczyno ogarnij sie!

wybacz ze napisalam na facebooku pod tymi postami znajomosci jak dopisalas ze ostatni raz szanse mu dajesz...tu piszesz to a tam to dopisalam ze jset swinia i damskim bokserem....nie moge tak na to patrzec...

spokojnie , nie mieszkamy razem i malo sie widujemy . moi rodzice go do domu nie wpuszcza .... no i w sumie dziekuje za te komenty :-)
Orchidea moj obronca :-)
łahahahaha ...... tekst roku ..... "jak tak możesz mnie do ludzi oczerniac".... no comment
 
Ostatnia edycja:
reklama
spokojnie , nie mieszkamy razem i malo sie widujemy . moi rodzice go do domu nie wpuszcza .... no i w sumie dziekuje za te komenty :-)
Orchidea moj obronca :-)
łahahahaha ...... tekst roku ..... "jak tak możesz mnie do ludzi oczerniac".... no comment

Ciesze sie...tylko zastanawiam sie dlaczego usunelas cala strone rozmow..
 
Do góry