reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Margolcia oj nie raz życie na naszej drodze stawia kretynów.... trzymaj się babeczko utuliłabym choć nie jestem z wyrywnych do okazywania emocji

Rosi79 a na co ma alergię? znależli czynnik alergizujący? Dużo tych alergii teraz, a niektóre dziewczęta mają "zwiewną" urodę a z alergii może wyrośnie, mój bratanek miał jak był małe a potem już nie.
 
reklama
jaimis nie ma forlularzy,albo musisz sobie ma kompie napisac i wydrukowane dac albo odrecznie,ja jak nie mialam to sama pisalam i w dwoch kopiach do sadu,jedna dla nich a druga idzie do exa:)
miska oj kazdy tak nie raz nie ma,ja jak jestem zmeczona chodze w pidzamie jak jest wolne,nic nie robie tylko jakies jedzonko i sie byczymy a jak trzeba to sie robie co mam

moje dzieciaczki jak cos chca to zazwyczaj oboje i wtedy krzycze cisza!!!:-D maly na migi a mala wyklad daje

a mlody mnie dzis zaskoczyl,pokazywal ze nie chce pampka to mu sciagnelam a on sru do lazienki ,przyniosl nocnik i zrobil siuski malutkie:szok::szok::szok: a jaki byl dumny i sobie klaskal :-D, mnie zamurowalo ale zaraz brawa byly, ja tak sobie nie raz mysle ze dzieci to madrzejsze od nas sa ,
ale te ich przytulania i calowania robie swoja,warto zyc dla takich chwil
 
Katerinka a E taki odwazny sie zrobił , a z jakiego powodu ... chorej zazdrosci :-D:-D:-D urojenia i paranoja. brak słów poprostu . i wiesz jakos nie rozpaczam na zimno to przyjelam ...... przezylam raz koszmar maltretowania i wiecej nie zamierzam
 
margolcia ale kurde ktory? ten od malego czy przyjaciel bo nie ogarniam
NIE MA TLUMACZENIA Z JAKIEGO POWODU-DUPEK ZE SZKODA GADAC,dzieci to widzialy?
zrob cos z nimi bo tak to nie moze byc
 
margolcia ale kurde ktory? ten od malego czy przyjaciel bo nie ogarniam
NIE MA TLUMACZENIA Z JAKIEGO POWODU-DUPEK ZE SZKODA GADAC,dzieci to widzialy?
zrob cos z nimi bo tak to nie moze byc
ten przyjaciel ........ tak obudzi dzieci swoimi krzykami , i jak mnie wyzylam sredni stanol w moje obronie to i jemu na ubliżal ....... skonczylam z nim co kolwiek .

dziewczynki dzieki za kazdy glosik ;D Dzień Dobry TVN
 
Wiecie co..... nóż mi sie w kieszeni otwiera jak o tym wszystkim mysle. Mialam dzien probny w pracy i co- wrrr po wizycie u lekarza okazalo sie ze mala musi posiedziec tydzien w domu z powodu infekcji wiec ze zlobka nic z tego :( Rozmawialam z tatusiem- on teraz pieniedzy nie ma - ja nie mam z czego wykupic lekow i juz nie wiem co robic- normalnie mi rece opadaja. Mala sie meczy z ta alergia, dodatkowo zapalenie ucha- nie mam jak jej pomoc, nie mam jak lekow wykupic.... No poprostu ahhhhhh usiasc i ryczec!!!!
Czy sa na tym swiecie jacyc normalni faceci- czy to wyginiety gatunek.... czemu trafiamy na takich dupkow.....
 
Margolcia ja jestem jeszcze w wielkim szoku!
kurde no az uwierzyc nie moge bo tak slodko gruchaliscie na FB a tu takie cos!
kurde mac! no jakbym go dorwala to bym mu jaja powyrywala!
ciesze sie ze na zimno to przyjelas!
tule bardzo mocno!
 
miska jeśli niemasz na leki małej to idz do mopsu. złóż podanie o zasiłek celowy specjlany, weż ze sobą recepty może karte choroby małej. zasiłek celowy specjalny jest przyznawany w wyjątkowych sytuacjach gdy przekraczas dochody

a co do ojca małej. im szybciej oswoisz się ze na niego nie możesz liczyc tym lepiej dla ciebie. ja choć jeszcze przezywam te całą historie z ex. to jednak wiem że na niego liczyć nie moge, wiem ze ma Martyne daleko w doopie. a mnie tym bardziej. wiem że jeśli ja nie zadbam o mała to on też mi nie pomoże. boli to. ale jest łatwiej żyć. przykre ale prawdziwe.

a może zajmij się merchandisingiem, skoro w rzeszowie jest tyle ofert tym bardziej w wawie/. a może praca tymczasowa np jako kasjer w hipermarkecie. pracujesz kiedy chcesz ile chcesz. kasa fiskalna nie jest trudna. a moze mc donald. wiem ambitne zajęcie to nie jest ale za coś nakarmić dziecko trzeba

np w makro pracują raczej na zasadach merchandisingu. etatowych pracownikow kilku i oczywiscie etatowi kierownicy ich tam na etat najwiecej.
np w castoramie praca na pół etatu a płaca za te pół etatu to uwaga!!!! najniższa średnia krajowa. tak nie pomyliłam się. na cały etat wychodzi już fajna kasa, i to jako kasjer. do tego niedziela płatna 100%, może tam popytaj. i biedronka tam pracuje się po 6h dziennie i kasa wiecej niz najnizsza średnia krajowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hm...
ja jestem zdania ze jesli ktos raz podniosl reke i ublizyl zrobi to i drugi i trzeci...



Margolciu bez obrazy...ale mysle ze sama do konca nie jestes pewna tego co piszesz...
Widze wlasnie status ze dodalas go do znajmych na facebooku..po takim czyms po co ?
Troszke Cie nie rozumiem , mysle ze Ty wierzysz ze on sie zmieni..naslodzi naprzeprasza wrocicie bedzie znowu slodko itd...tylko zeby nie doszlo do tragedi...Bo najbardziej jak zwykle cierpia dzieci ............


Ja juz bym nie chciala z dziadem miec nic wspolnego.........................:baffled:moze mocne słowa ale dla mnie taka osoba jest nic nie znaczacym śmieciem i tyle.......
 
Do góry