reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
a 775.jpga 795.jpga 775.jpga 795.jpgMargolcia sliczny, kochany, Az sie serce kraja, ze takie cyrki z tymi chrzcinami, ludzie to jednak maja w glowach nie tak. ale jest kochany :)
agusieqq gratulujemy !!! Sliczna
Charlene super, ze mala dalas na konie !! To jest cos wspanialego, ja jezdze i uwielbiam to, a jak od malego zacznie to nie bedzie miala strachu, ktory mnie niestety zawsze towarzyszy

skoro juz tak na zdjecia heheh to ja tez jakies dam :)
 
euphorbium też używałam. i uważam że jest bdb. pomaga i mi i Martynie.
tgez to uzywalam i polecam:)

Zobacz załącznik 347088Zobacz załącznik 347087Zobacz załącznik 347088Zobacz załącznik 347087Margolcia sliczny, kochany, Az sie serce kraja, ze takie cyrki z tymi chrzcinami, ludzie to jednak maja w glowach nie tak. ale jest kochany :)
agusieqq gratulujemy !!! Sliczna
Charlene super, ze mala dalas na konie !! To jest cos wspanialego, ja jezdze i uwielbiam to, a jak od malego zacznie to nie bedzie miala strachu, ktory mnie niestety zawsze towarzyszy

skoro juz tak na zdjecia heheh to ja tez jakies dam :)

no no jak slicznie wygladacie:*
 
honey cudne :) Ktos bardzo ladne zdjecia robi. Ja w sumie 2 razy mialam profesjonalna sesje dla Sary,ale ta ostatnia byla zabojcza - przez 3 godziny to Mloda prawie tam padla,a ja tez bo zabawianie itp. Ale jednak takie zdjecia sa piekne. Teraz zamowilam fotografa na kinderbal (po znajomosci), wiec licze ze da rade cyknac cos fajnego wsrod tych biegajacych malych potworow :).

Ja juz prawie wszystko mam na urodziny. Za ten cholerny plac zaplacilam jak za zboze, bo transport tragicznie drogi. Na urodziny powinien juz stac :) Pokupowalam baloniki, zamowilam oplatki na tort zeby byla DORA. Zamowilam balony na hel w ksztalcie DORY i z cyfra 2. Moj dziec w sklepie z balonami malo nie oszalal z radosci :) Kupie jeszcze jakas bibule do dekoracji i musi starczyc. No i pewnie dziewczyna od animacji bedzie chciala farby do buzi...Eeech, nawet nie wiem kiedy z malej imprezy zrobil sie olbrzymi kinderbal. Mam nadzieje, ze wszyscy sie beda dobrze bawic,a mnie nie dopadnie stres organizatora i nie zbankrutuje. Jeszcze list musze stworzyc, bo chcialam zrobic taka tradycje, ze co roku pisze list do Sary w urodziny, zeby mogla przeczytac jak dorosnie.

A ja juz sie obkupilam w funty - Londyn coraz blizej!! Juz sie tak strasznie nie moge doczekac!! Moje ulubione musicale, jakies zakupy...Dobrze ze eks nie wie nic o moich planach. Mloda zostaje z dziadkami, dobrze im to zrobi ;)
 
Margolcia maluszek przecudny :) i jak sie cieszy:]
agusieqq gratulujemy :) i zdrówka :)
charlene super ze mala na koniach smiga:) nie bala sie za pierwszym razem?
honey super foteczki:) pieknie wygladacie;)

Ja w ciazy tez chorowalam ale jakos nie bylam przekonana do czegokolwiek wiec pilam herbatke z malinkami i mleczko z miodem i tez jakos dalam rade:)
A teraz uciekam na spacerek z moja kruszynka bo super pogoda :) pozdrawiam Mamuśki i całuje Dzieciaczki :):*
 
o homeopatii słyszałam że to jest tak jak by do jeziora dodać kilka kropel leku i wodę sprzedawać, ale niektórzy w to wierzą i niby działa hmmm ja kilka razy próbowałam i nie działało na mnie, ale za to wierzę w mleko z miodem i na mnie działa ;-)
karcia84 ja to zawsze nie mogłam się doczekać aby podejrzeć dzidzię, ale to chyba wszystkie mamuśki tak mają :tak: No i nie dołuj się za bardzo może wkońcu będzie lepiej...
Margolcia28 taki uśmiech dziecka to jest najpiękniejsza nagroda za wszystkie trudy i wyrzeczenia, śliczny uśmiech
CandyC przekaz gratulacje
honey01 śliczne fotki
charlene ale maluchna na tym olbrzymim koniu i nie bała się? a urodziny planujesz czadowe
 
Charlene ile Ty masz pomyslow to glowa mala hehe. Niezly bedzie bal, naprawde super !! Mnie niestety jakos brakuje weny tworczej ;p chociaz urodziny dla dwulatka to juz zupelnie inne niz dla roczniaka

A co do choroby w ciazy. Ogolnie raczej nie chorowalam, ale jak mnie wzielo to juz myslalam, ze mam chyba swinska grype ;/ trwalo 3 tyg, katar-no, ale nie wiem czy mozna to nazwac zwyklym katarem to byl obled, kaszel, gardlo, i goraczka 39.5 stopnia. Bylam w 5 miesiacu ciazy, musialam brac antybiotyki i steryd ;/ inaczej sie nie dalo tego zalatwic. Jeszcze nigdy nie bylam taka chora. Ale naszczescie nie zaszkodzilo nic. Mysle, ze czasem warto wziac antybiotyk z jakiejs grupy, ktora mozna zazywac w danym okresie ciazy niz meczyc sie bog wie ile. Na poczatku lekarka (jak zwykle) chciala mnie leczyc malinkami itd,ale g***o to dalo..
 
a ja już też mam dosyć chłopów, jakiś czas w miarę normalny kontakt zaczął się układać z tatuśkiem ale dziś znowu coś go zaczęło walić, jakieś fochy chore strzela, od kilku miesięcy naprawia mój samochód, powiedziałam mu już że jak go odda nie będziemy się kontaktować jakiś czas bo muszę o nim zapomnieć, nie myśleć nie tęsknić, jak odda samochód zmienię swój numer, jego numer skasuję (choć jeszcze go pamiętam ale z moją sklerozą do cyfr niedługo zapomnę)
A już zaczynają o mnie plotkować, ostatnio jakiś chłop zadzwonił do mnie że słyszał że jestem samotna i chciałby się umówić, ale głupia zamiast spytać skąd takie rewelacje zna powiedziałam że pomyłka i się rozłączyłam w takim szoku byłam
 
reklama
jaimis no faceci jacys to zawsze sie znajda...Ale o jakiegos odpowiedniego to ciezko. Mi tez sie zdarza w miare czesto, ze ktos uderza, ale jak zaczynamy gadac to nagle sie okazuje ze zupelnie nie na tych samych falach. Ja juz teraz mam spore wymagania - chce kogos z pasją, zainteresowaniami, kulturalnego, interesujacego sie czyms zeby mozna bylo inteligentnie pogadac, po studiach, lubiacego dzieci i wiedzacego jak z nimi gadac...a tu juz lista sie zaweza ;] Ale moze w koncu kogos sie uda znalezc.A Mloda sie nie bala, ona prawie nigdy sie nie boi. Wrecz sie wyrywala na tego konia..."koniki siedziec, koniki siedziec"
 
Do góry