reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
dzieki dziewczyny za przyjecie...
Carla wszystkiego najlepszego
a co domnie to na cale szczesie nie mamy sluby ani drugiego dziecka mloda jest wspanial wszedzie jej pelno i zaczyna pyskowac
 
DSC05695.jpgDSC05696.jpg

Dziewczyny WIOSNA w moi ogródku ;D
Carla STO LAT i spełnienia marzeń :-):-):-)
 
a my sie witamy

martusia
racja oni sie juz nigdy nie zmienia to i tak dlugo wytrzymal aby nie pokazac siebie i udawac ta przecudna przemiane po narodzinach

orchidea noo okazja tyle ze ja poszukuje wypasionego ze wszystkim lozeczka turystycznego za male lokum na tego typu przydatne przedmioty :):)

a u nas jakos pomalutku malenstwo delikatnie daje sie we znaki w brzuszku nie wiem chyba to drugie dziecie trafi sie spokojniutkie jak aniolek bo pierwsze to aniolek z rozkami bylo hihi
 
dziś miałam straszny sen że mi mojego Misia porwali za dużo słodyczy na noc ;-)
katerinka111 jak trzeba będzie samemu sobie dawać radę ale w dwoje jakoś było tak rażniej..... No cóż nie ma co rozpaczać jak wkońcu znajdę pracę też pójdę na jakiś areobic i będę jak "szczur po westernie" ;-)
martusia0904 przykro że nie wyszło a jak Majeczka to znosi?

Carlaa trzymam kciuki!!!! Bo ja niestety po tych wszystkich stresach straciłam pokarm i zaczęłam znowu popalać :-(((( I jeszcze raz sto lat i udanej parapetówki! A jeśli mogę się spytać na infolinii gdzieś pracujesz? Bo ja kiedyś siedziałam w call center i na przychodzących było oki ale wychodzące nie mogłam ludziom kitów wciskać i jak ktoś chciał zamówić np encyklopedię to się z 2 razy pytałam czy napewno, tak że kokosów nie zarabiałam ;-)))
A ja dalej ślę cv.... najgorsze że kumpel chce mi tanio mieszkanie wynająć w wawie tylko by się jeszcze do kompletu praca przydała....
 
No ja wlasnie nie chce tqakiego drogiego wozka, zalezy mi tylko, zeby byl malutki po zlozeniu, tylko na wyjazdy bym go brala- no i znalazlam ;d Hauck Sport. Nigdy wczesniej nie slyszalam o tej firmie, ale same pochwaly wyczytalam na internecie. Dzisiaj bylam w sklepie,ale sama z malym i bym sie nie zabrala, ale pojde po niego w poniedziale. Tylko teraz sie zastnawiam czy ten czy ten

HAUCK Sport Escape spacerówka FULL OPCJA NOWY (1521531457) - Aukcje internetowe Allegro

SPACEROWY WÓZEK HAUCK SHOPPER SPORT 3 KOLORY (1520206548) - Aukcje internetowe Allegro

Ale chyba sklaniam sie ku temu tanszemu :)

Wlasnie zdecydowalam co z roczkiem. Nie bede spraszala ludzi, ktorzy przez caly czas sie moim dzieckiem nie interesuja, zeby robic "sztuczny"tlum. Pojde z bratem, mama, tata, babciami do japonskiej restauracji na sushi, bo wszyscy jestesmy wielbicielami, a pozniej do domu na tort, kawe. I tyle, maly bedzie szczesliwy, bo osoby, ktore zna beda i ktore sa dla niego zyczliwe i go kochaja, a nie na sile goscie. I jeszcze pojde z nim do bajolandii, to bedzie jego debiut, bo jeszcze nigdy nie byl.

Jestem po wyrwaniu osemki...tzn jeszcze nie do konca, bo tak ten zabieg trwal 5 godzin. Juz przestalo dzialac znieczulenie, nie dalo sie nic robic dalej, zaszyl mi i w kwietniu ide znowu dalej rwac. Jestem wykonczona. Co prawda bylo to tydzien temu, ale do dzisiaj cierpie. Nie zycze tego nikomu :( <- oprocz dawcy rzecz jasna :)

Mam do sprzedania chodzik i fotelik samochodowy maxi cosi od 0 do 12 kg on chyba jest. Jakby ktoras chciala to dajcie znac :)
 
Nie jestes jedyna, ktora to dziwi hehehe. No 5 godzin dokladnie. Ona sobie lezala poziomo pod dziaslem itd, podobno bardzo trudno ja bylo usunac, ale to dlatego tak dlugo, bo mnie ciagle cos bolalo i dlatego... Ja juz pod koniec tak sie osuwalam na tym fotelu i plakalam i marzylam o tym, zeby juz to byl koniec i dlatego mi zaszyl, bo ja juz nie moglam dluzej :( zaraz poogladam wozki :)
 
Nie jestes jedyna, ktora to dziwi hehehe. No 5 godzin dokladnie. Ona sobie lezala poziomo pod dziaslem itd, podobno bardzo trudno ja bylo usunac, ale to dlatego tak dlugo, bo mnie ciagle cos bolalo i dlatego... Ja juz pod koniec tak sie osuwalam na tym fotelu i plakalam i marzylam o tym, zeby juz to byl koniec i dlatego mi zaszyl, bo ja juz nie moglam dluzej :( zaraz poogladam wozki :)
matko:szok: mi najdluzej 15 min zeba wyrywano tzn sam korzen
 
reklama
Do góry