reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

no u mnei z zaletwieniem chrztu nie bylo problemu.Pwiedzial ze jak jestem sama to mi ochrzci,ze nie ochrzcilny jak bysmy zyli bez slubu i malego chrzcilam w lany powniedzialek na mszy:) z 9 ciorgiem innych maluchow
 
reklama
pamietacie jak pisalam o mojej cioci?tej co moj wujek lał iles tam lat. w koncu odeszla od niego. poznala fajnego faceta i maja dziecko. i chcieli ja ochrzcic. ochrzcili ja w tym wiejskim kosciele. im ksiadz nie robil problemow. mimo ze ciocia tyle co po rozwodzie jej facet tez. dlatego ja zgapilam od niej i poszlam do tego samego kosciola.

dzieki temu nie musialam łazic od kosciola do kosciola i wysluchiwac ksieży.

ja chrzcilam w sobote o 18. bylo pelno ludzi bo to bylo tuz po bozym ciele.
a u mnie w miescie tak jak pisze Rosi tez tylko ciemny kosciol i po cichu. a trzy stowy to i owszem chcial.
 
Ostatnia edycja:
chciałam jutro iść z tym chrztem ale i tak bym się nie wyrobiła bo jutro szczepienie i badanie bioderek, tak że pewnie w każdej szacownej placówce znowu będziemy po kilka godzin czekać, nie wiem czemu prywatnie można na konketną godzinę a w placówce państwowej trzeba z maluchem tyle stać, no i rekolekcje i dopiero w czwartek będzie kancelaria czynna.
A dziś mały dał czadu spał tylko raz w ciągu dnia u mnie dopiero popołudniu zaczęło słoneczko pchać się przez chmury i nie chciała ryzykować wychodzenia przed jutrzejszym szczepieniem.
 
dziewczynki chcialam sie pochwalic ze kupilam krzeselko do karmienia :D

pierwszy moj zakup juz takiej wiekszej rzeczy dla maluszka a ile radosci
 
mlodamama1987 już krzesełko? :-) A na jakie się zdecydowałaś? Ja się przymierzam właśnie do zakupu i nie wiem drewniane czy plastikowe?
A Wy dziewczęta jakie krzesełka doradzacie?
A my dziś byliśmy na bioderkach i ufff wkońcu wszystko oki. Oczywiście pełno dzieci a kto płakał????? Tylko mój dzielny chłopak ;-)
 
jaimis aj bo szukalam lozeczka turystycznego i natknelam sie na krzeselko przy pierwszej nie mialam a jak widzialam ceny u mnie w sklepach to 2 razy drozsze a ze lozeczka chwilowo nie ma musze czekac do kwietnia to skusilam sie na fotelik :-)

co do kolorkow to moja corcia rodzenstwu wybiera wzory i kolory :-)
a dodam ze kupuje puki mam kasiurke odlozona na takie rzeczy dla malucha bo jak pozniej to nie wiadomo :)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jakie sa krzesełka drewniane, ale ja bardzo jestem zadowolona z mojego chicco. Jakies takie zdjecie znalazlam CHICCO* KRZESEŁKO DO KARMIENIA* KOMIS TYCHY (1509779069) - Aukcje internetowe Allegro. Blat sie latwo czysci, a maly bardzo lubi w nim siedziec.

Znalazlam jakies spacerowki firmy Hauck...chyba nawet ladniejsze niz Maclareny, a nie drogie, ciekawa jestem jakie sa w praktyce. Bo jak mam wpakowac do samochodu quinny to moj kregoslup placze, niby nie jest ciezki, ale jakis taki nieforemny...

Moje dziecko, jakie grzeczne. W ogole go nie poznaje, jakby mi go gdzies podmienili hehe. Zajmuje sie soba, siedzi ladnie w lozeczku, oglada ksiazeczki, jak rozkladam lozko, bo najpierw go usypiam u siebie, a pozniej przenosze to juz wchodzi na to wyro, kladzie sie na swojej poduszce i czeka na mleko hehe. Uwielbia muzyke, od rana u mnie viva albo mtv jest kilka piosenek ulubionych, ktore jak ujslyszy to gna z drugiego pokoju. I wszystko "daaaaaaaaaaaaaaaa" lub "daj", "dam" "daj jej" <- ? hehe
 
ja mam chicco simplicity,-lekki i maly ,chowam go nie raz kilkakrotnie razy dziennie do bagaznika i nic sie nie dzieje ,ma dyzy koszyk,maly sie wysypia,jak mi polamali plastik na lotnisku to chicco mi wymienil prawie wszystko w wozku heheh i kupilam na allegro wiele taniej :-) wiec jestem zadowolona
carla no to super:) czekam na fotki z waszego gniazdka hehehhe
mlodamama to widze zakupy od tylu hehehe ,
ja mam kojec i teraz jak maly mi wymiotowal wyczyscilam szmatka,szybko wyschlo wiec na lozeczko drewniane za zadne skarby bym sie nie skusila:-D
ja juz mialam w polowie ciazy wozek,ktory kupilam okazyjnie,zreszta wszystko czekalo juz pare miesiecy poznije,ja wychodze z zalozenia ze jak ma sie cos stac to i tak stanie
a nie raz mozna naprawde okazyjnie kupic

a my mamy krtaniowke, ja mam problem z palcami,juz biore drugi antybiotyk ,kubus jest strasznie nie zadowolony ze nie daje mu cycka i mi bunty odstawia,am i am ia amamamai druga noc nie pil butli,obrazony ksiaze no no

nauczylam go ze ja mam roczek i smiesznie palcem pokazuje i uzywa slowa beft :-D cokolwiek ma to znaczy
 
reklama
Witajcie,
dziewczyny przy załatwianiu chrztu trzeba koniecznie podawać dane ojca? nawet jak jest on NN? czy jak to jest?
Carlaa też się przymierzam do kupna tego wózka, teraz też jest z gondola. Tylko obawiam się czy on się mieści do małego bagażnika samochodu?Jak sądzisz?Pozdrawiam wszystkich
GRATULUJĘ MIESZKANIA!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry